Įkraunama...
Įkraunama...

plauku augimas?

QUOTE(Atiute @ 2008 05 18, 11:16)
kurioj konkreciai vaistinej? nes vilniuje dviejose ziurejau, nebuvo jokios akcijos.

as pirkau vilniuje akropolio eurovaistinej smile.gif
Atsakyti
Sveikos, pas mane laaaabai lėtai plaukai auga verysad.gif . Paklausiau pardavėjos, ką patartų naudoti, kad pagreitintų plaukų augimą. Tai man pasakė, kad šampūnų ir kaukių, stiprinančių ir atkuriančių plauko struktūrą, nepakanka. Patarė pirkti ampoles, kur skystį reikia įmasažuoti į galvos odą. Sakė, kad tada paveikiami plaukų svogūnėliai ir dėl to plaukai pradeda greičiau augti. Tik man jinai kažkodėl primygtinai siūlė Ginseng ampoles g.gif Nežinau, ar jinai buvo suinteresuota jas parduoti, ar jos tikrai geros blink.gif Jei kuri bandėte jas, parašykit ar padėjo ax.gif
O gal kokias kitas bandėte ir padėjo?
Atsakyti
QUOTE(gintulex @ 2008 05 15, 22:12)
Aš tai naudoju jau gan senai šampūną ir balzamą stimuoliuojančius plaukų augimą iš eurokoso, rusiški jie.. smile.gif Tai jau draugės pastebėjo, kad plaukai paaugo.. thumbup.gif

o konkretu pavadinima galetum pasakyti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tojama @ 2008 05 16, 13:34)
Aš tai bijočiau taip nesilaikyti gamintojų rekomendacijų. Jie geriau žino ko ten prideda  g.gif  Nors ir ne man adresuotas postas, bet bus įdomu sužinoti rezultatus  ax.gif


Oi aš tai "ekstremalė" lotuliukas.gif - visas kaukes laikau apie 30 min, o namines kaukes ir virš valandos - plaukai tai patenkinti ax.gif
Dauguma forumiečių visada ilgiau palaiko kaukes. Tik vienintelio dalyko laikausi pagal instrukcijas - tai "dzintars" skatinančias augimą priemones mirksiukas.gif

O tas "ožkos pienas" neblogas - tik gal daugiau glotnumo tikėjausi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 05 18, 21:13)
Oi aš tai "ekstremalė" lotuliukas.gif  - visas kaukes laikau apie 30 min, o namines kaukes ir virš valandos - plaukai tai patenkinti ax.gif
Dauguma forumiečių visada ilgiau palaiko kaukes. Tik vienintelio dalyko laikausi pagal instrukcijas - tai "dzintars" skatinančias augimą priemones mirksiukas.gif

O tas "ožkos pienas" neblogas - tik gal daugiau glotnumo tikėjausi rolleyes.gif


Jei plaukai patenkinti tai gerai, bet kirpėja man sakė, kad plaukų kaukių nereikėtų laikyti ilgiau kaip 20 minučių, nes per tą laiką plaukas pasiima iš priemonės tai ko reikia g.gif
O kodėl būtent "Dzintars" laikais pagal instrukcijas? Ar pastebėjai kažkokį nepageidaujamą poveikį, jei ne pagal instrukcijas unsure.gif ?
Atsakyti
QUOTE(teigiama @ 2008 05 18, 17:09)
Sveikos, pas mane laaaabai lėtai plaukai auga  verysad.gif . Paklausiau pardavėjos, ką patartų naudoti, kad pagreitintų plaukų augimą. Tai man pasakė, kad šampūnų ir kaukių, stiprinančių ir atkuriančių plauko struktūrą, nepakanka. Patarė pirkti ampoles, kur skystį reikia įmasažuoti į galvos odą. Sakė, kad tada paveikiami plaukų svogūnėliai ir dėl to plaukai pradeda greičiau augti. Tik man jinai kažkodėl primygtinai siūlė Ginseng ampoles  g.gif Nežinau, ar jinai buvo suinteresuota jas parduoti, ar jos tikrai geros  blink.gif Jei kuri bandėte jas, parašykit ar padėjo  ax.gif
  O gal kokias kitas bandėte ir padėjo?


Bandžiau "ginseng" - pirkau mickevičiaus g. prekėse kirpykloms - 5 Lt/vnt., bet aš tik 4 sunaudojau - kvaila buvau, kad per skubėjimą nepaklausiau, kiek jų reikia per savaitę ir kiek laiko naudoti, kad būtų akivaizdus rezultatas doh.gif
Tai vat - man nuo jų tikrai daugiau nepaaugo - tik šaknys sutvirtėjo - kaip visada, per mėnesį nepilni 2 cm ax.gif

Jei pirksi, tai parašyki - gal Tau tiks - jos su ženčeniu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(teigiama @ 2008 05 18, 22:45)
Jei plaukai patenkinti tai gerai, bet kirpėja man sakė, kad plaukų kaukių nereikėtų laikyti ilgiau kaip 20 minučių, nes per tą laiką plaukas pasiima iš priemonės tai ko reikia  g.gif
O kodėl būtent "Dzintars" laikais pagal instrukcijas? Ar pastebėjai kažkokį nepageidaujamą poveikį, jei ne pagal instrukcijas unsure.gif ?


"dzintars" "balzams" laikau kiek reikia, nes bijau, kad šaknys "nudegs" - jau toks "deginantis kvapas" lotuliukas.gif
O šiaip yra forumiečių, kurios ir per naktį tą skystį laiko - ir nesiskundžia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 05 18, 22:38)
Bandžiau "ginseng" - pirkau mickevičiaus g. prekėse kirpykloms - 5 Lt/vnt., bet aš tik 4 sunaudojau - kvaila buvau, kad per skubėjimą nepaklausiau, kiek jų reikia per savaitę ir kiek laiko naudoti, kad būtų akivaizdus rezultatas doh.gif
Tai vat - man nuo jų tikrai daugiau nepaaugo - tik šaknys sutvirtėjo - kaip visada, per mėnesį nepilni 2 cm ax.gif


Aš irgi ten buvau mirksiukas.gif , man sakė, kad reikia po dvi į savaitę ir minimaliai du mėnesius naudoti. Kažkaip suabejojau, nes labai jau primygtinai siūlė unsure.gif. Bet jei sakai šaknys sutvirtėjo, tai gal reikia ir man pabandyti. Pas mane per du mėnesius apie centimetrą paauga blink.gif verysad.gif

Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 05 18, 22:38)

"dzintars" "balzams" laikau kiek reikia, nes bijau, kad šaknys "nudegs" - jau toks "deginantis kvapas" lotuliukas.gif
O šiaip yra forumiečių, kurios ir per naktį tą skystį laiko - ir nesiskundžia thumbup.gif




as ir norejau suzinoti, kaip naudoti ta dzintars balzama ir kaip aliejuka?
snd nusipirkau abieju ir db nebesusigaudau kada juos teptis.. blink.gif
kaip suprantu balzama reikia tepti pries plovima i saknis ir palaikyti 20 min. o po to sampunu nuplauti, teisingai ?
o aliejuka i visus plaukus irgi pries plovima, ir su sampunu isplauti taip pat ? g.gif

tikiuosi pades katras nors, nes jau taip nusibodo tie bjaurybes slenkantys plaukai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(braskinis_kokteilis @ 2008 05 19, 02:38)
as ir norejau suzinoti, kaip naudoti ta dzintars balzama ir kaip aliejuka?
snd nusipirkau abieju ir db nebesusigaudau kada juos teptis..  blink.gif
kaip suprantu balzama reikia tepti pries plovima i saknis ir palaikyti 20 min. o po to sampunu nuplauti, teisingai ?
o aliejuka i visus plaukus irgi pries plovima, ir su sampunu isplauti taip pat ?  g.gif

tikiuosi pades katras nors, nes jau taip nusibodo tie bjaurybes slenkantys plaukai  doh.gif



Aš tai aliejuką laikau apie 3h,kartais ir ilgiau biggrin.gif Ir kolkas,ačiū Dievui,viskas gerai smile.gif
Atsakyti
Norejau paklausti merginu, kurios naudojate Dzintars , kiek daznai per savaite reikia itrinti galva aliejuku? As galva plaunu kas antra diena, o jei pries plovima itrinsiu, ar ne per daznai?
aciu uz pasisakymus
Atsakyti
sveikos 4u.gif
na ir aš auginu plaukus, tik niekaip negaliu jų užauginti, plaukų galiukai labai išsišakoja ir vis tenka trumpinti ir trumpinti verysad.gif bandžiau įvairių plaukų kaukių, bet po to labai riebaluojasi plaukai, jau ir taip dažnai galvą plaunu, žiemą tai kas antra dieną, o vasarą, kai karšta ir kiekvieną dienelę, nes mano riebi oda, sulipina šaknis, o tada tai jau doh.gif bandžiau ir aš eurokose pirkti kapsules ir visai patiko, sakiau vėl reiks grįžt, nes nu norisi ilgų plaukų, nors tu ką doh.gif
Atsakyti
[quote=iena,2008 05 19, 11:27]
sveikos 4u.gif
na ir aš auginu plaukus, tik niekaip negaliu jų užauginti, plaukų galiukai labai išsišakoja ir vis tenka trumpinti ir trumpinti verysad.gif

Pabandyk plaukų galiukams serumą. Nusipirkau Eurokose kažkokį už 8 Lt tepamą su juodojo ridiko berods sultimis, lenkų gamybos. Kvapas neblogas, o apie rezultatus dar ankstoką kalbėti, nors blogiau nepasidarė. Aš irgi auginuos, jau ilgis žemiau menčių, bet plaukai dažyti, vadinasi pažeisti, tad irgi galai linkę šakotis doh.gif
Atsakyti