Įkraunama...
Įkraunama...

plauku augimas?

Niu grįžau iš plaukų priemonių medžioklės lotuliukas.gif
Nusipirkau tai, ką mergaitės gyrė, bet iš nebrangios produkcijos, nes žiūriu, kad ir po "milk shake" ir po "gaios" plaukai taip atrodo, tai šį sykį ne i firmą žiūrėjau, o į produkto sudėtį ax.gif

Iš "eurokos" - "zolotoj solk" plaukus stiprinanti kaukė (stabdo plaukų slinkimą, stimuliuoja augimą) :šilko, pieno, keratino proteinai.
"zolotoj solk" plaukų augimą skatinantis aliejukas pažeistiems plaukams (rozmarinas. dilgėlių ekstraktai, ropių aliejus lotuliukas.gif ).
"koze moloko" - atstatomasis kremas lūžinėjantiems plaukams (su pieno proteinais).
"mil mil" kaukė su kokoso pienu.

Iš vaistinės vitamino E kapsulės (nes labai tiko A+E)

Taip kad vėl kimbu į naują plaukų atstaymo etapą - po poros mėnesiukų žiūrėsiu, kaip bus 4u.gif

O galiukams naudoju "semi de lino" - nesišakoja dar wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Girmantee @ 2008 05 14, 15:01)
o ricinos alieju ant saknu tept? lengvai issiplauna? o jis buna specialus koks ar tinka tas kur kaip vaistai naudojami( bet grynas aliejus)?

Beje yra visa temuke apie ricinos alieju. Ten issirinksi pati kas tau labiausiai tinka ir patinka. O ricinos aliejus yra naudojamas paprastas , is vaistines. As ji naudoju: issitepu plaukus nakciai, nuo saknu iki galiuku, galvos oda dar pamasazuoju. Kadangi plaukuciai nera labai ilgi, tai issiplauna gerai.
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 05 14, 17:55)

Iš "eurokos" - "zolotoj solk" plaukus stiprinanti kaukė
(stabdo plaukų slinkimą, stimuliuoja augimą) :šilko, pieno, keratino proteinai.
"zolotoj solk" plaukų augimą skatinantis aliejukas pažeistiems plaukams (rozmarinas. dilgėlių ekstraktai, ropių aliejus lotuliukas.gif ).
"koze moloko" - atstatomasis kremas lūžinėjantiems plaukams (su pieno proteinais).
"mil mil" kaukė su kokoso pienu.

Iš vaistinės vitamino E kapsulės (nes labai tiko A+E)




Mane domina "zolotoj" solk kauke, kokie atsiliepimai?
vitamino E kapsules geriamos kaip maisto papildas? 4u.gif
Atsakyti
KLAIPEDIETES, dzintaro aliejuko yra pirkti norfoj, kur silutes plente (siandien pajamiau dar viena) ir dar balzama droge vakar radau, paskutini buteliuka (bige). sake ketvirtadieniais pas juos dzintaro tiekejas atvaziuoja, atveza nauju prekiu. tai tiek biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(metine @ 2008 05 14, 23:16)
Mane domina "zolotoj" solk kauke, kokie atsiliepimai?
vitamino E kapsules geriamos kaip maisto papildas?  4u.gif

nors ne manes klausei bet pasisakau ir as apie ja blush2.gif blush2.gif bant man tiek balzamas, tiek kauke nepatiko . plaukai atrode lb pazeisti ir siurkstus doh.gif o va aliejukas super wub.gif nors mano plaukuciai buvo pazeisti peroksido gana stipriai gal todel netiko g.gif
Atsakyti
Gal kas bandeė Fitoval šampuną ir kapsules? Mano mama šampūna naudojo, tai jai labai patiko - plaukai augt pradėjo. O aš vakar kapsules nusipirkau - žiūresim rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(l-aura @ 2008 05 15, 09:03)
Gal kas bandeė Fitoval šampuną ir kapsules? Mano mama šampūna naudojo, tai jai labai patiko - plaukai augt pradėjo. O aš vakar kapsules nusipirkau - žiūresim  rolleyes.gif

Mane nuo kapsuliu isbere verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(metine @ 2008 05 14, 23:16)
Mane domina "zolotoj" solk kauke, kokie atsiliepimai?
vitamino E kapsules geriamos kaip maisto papildas?  4u.gif


Dar nebandžiau, bet iš forumiečių atsiliepimų turėtų tikti - ir apie kaukę taip gražiai pripašyta, tai gal patiks mano plaukams lotuliukas.gif

O vitaminas E tai kaip papildas - po pusryčių išgeriu. Praeitą mėnesį gėriau E su A - tai tikrai patiko mano organizmui. Sakiau, baigsiu E pakuotę ir pirksiu "Dermavit" - pratinu organizmą prie vitaminų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GūGa @ 2008 05 14, 22:34)
KLAIPEDIETES, dzintaro aliejuko yra pirkti norfoj, kur silutes plente (siandien pajamiau dar viena) ir dar balzama droge vakar radau, paskutini buteliuka (bige). sake ketvirtadieniais pas juos dzintaro tiekejas atvaziuoja, atveza nauju prekiu. tai tiek  biggrin.gif

ačiū clap.gif Visą Akropolį išmaišiau, neradau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(GūGa @ 2008 05 14, 22:34)
KLAIPEDIETES, dzintaro aliejuko yra pirkti norfoj, kur silutes plente (siandien pajamiau dar viena) ir dar balzama droge vakar radau, paskutini buteliuka (bige). sake ketvirtadieniais pas juos dzintaro tiekejas atvaziuoja, atveza nauju prekiu. tai tiek  biggrin.gif

o aliejukas dzintars ir balzamas abu tokie skystaliukai? blush2.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazoji_s @ 2008 05 15, 08:22)
o aliejukas dzintars ir balzamas abu tokie skystaliukai?  blush2.gif  tongue.gif


taip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 05 14, 17:55)
Niu grįžau iš plaukų priemonių medžioklės lotuliukas.gif
"koze moloko" - atstatomasis kremas lūžinėjantiems plaukams (su pieno proteinais).

O šis kremas po plovimo, t.y. jo nebereikia išplauti, ar jis kaip balzamas? ax.gif
Atsakyti