Įkraunama...
Įkraunama...

plauku augimas?

QUOTE(l-aura @ 2008 05 13, 15:03)
man irgi kirpėja plaukus nukirpo...  gun_bandana.gif  buvo kone iki juosmens. Taip norėjosi pavasarinių pasikeitimų, leidau kirpt kiek nori ji - tai ir nepagailėjo - dabar iškramtyti iki pečių  verysad.gif  vyras sakė kad manęs tokios nemyli  blink.gif jau nusipirkau dzintars aliejuką, dar reikia Fitoval išbandyt.

nieks kits nekalts, tik pati, panele! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(l-aura @ 2008 05 13, 16:03)
man irgi kirpėja plaukus nukirpo...  gun_bandana.gif  buvo kone iki juosmens. Taip norėjosi pavasarinių pasikeitimų, leidau kirpt kiek nori ji - tai ir nepagailėjo - dabar iškramtyti iki pečių  verysad.gif  vyras sakė kad manęs tokios nemyli  blink.gif jau nusipirkau dzintars aliejuką, dar reikia Fitoval išbandyt.


O tai kai kirpo nebuvo gaila plauku??? Ar tiesiog???????????
Atsakyti
QUOTE(l-aura @ 2008 05 13, 16:03)
vyras sakė kad manęs tokios nemyli  blink.gif

siaubas blink.gif kaip ziauriai
Atsakyti
Aš tai vertinčiau kaip teigiamą dalyką - dabar turėsi dar vieną hobi - plaukų auginimą drinks_cheers.gif

O vyras kaip tik turėtu džiaugtis - kai mane pamatė iš blondinės į brunetę "virtusią", tai porą dienų elgėsi kaip draugystės pradžioje - taip jam patiko tas pokytis wub.gif
Atsakyti
na tiesiog jau įsitikinau - jei leisi, kirpėja ir nukirps savo nuožiūra. Ji juk neklausia centimetrais kiek kirpti. ilgiausi plaukai siekia kažkur 15 cm žemiau pečių, trumpiausi - iki pečių. Na tokie iškarpyti dabar.
Vienintes privalumas tas, kad pradėjo garbanotis! thumbup.gif Pamaigai drėgnus ir jie susisuka biggrin.gif Ilgi plaukai daug sunkiau garbanojosi- per sunkūs matyt buvo smile.gif
Na bet nieko, ataugs - manieji greitai auga smile.gif Va tiesa dar skaičiau, kad dažniausiai plaukų ilgis būna genetiškai užprogramuotas. kad ir kaip besistengtum, pasiekę tam tikrą ilgį daugiau nebeauga.. Šiaip manau dalis tiesos tame yra g.gif
Atsakyti
Visur galima įžvelgti privalumų 4u.gif
Atsakyti
Žiūrėkit, merginos, o po kiek laiko reiktų daryti pertrauką nuo Perfectil?

Man stogas važiuoja, pradėjau vartoti (šiuo metu 2trą pakuotę iš eilės), kai pradėjo plaukai slinkt... Jau šviečia man kaukolė, brauzinu visokias GK klinikas, sakau, tuoj reikės arba plastinės operacijos su plaukų įsodinimu arba trijų skirtingų perukų įvairioms progoms scare.gif

Ar čia toks Perfectil poveikis, kad seni iškrenta, nauji auga? Nauji lyg ir kalasi, bet šiurpu, tokiais mastais nupliksiu. Kaip manot, pralaukti tą slinkimą, o gal mest Perfectil į šoną ir taupyt perukams?
Atsakyti
na dar negirdėjau kad maisto papildas tokią reakciją sukeltų blink.gif gal tau jis netinka, geriau atiduok kam nors. Gal kokia alergija sukėlė blink.gif Tikrai nemanau kad išslinkt seni turi schmoll.gif
Atsakyti
Na, tikrai, gal sutapimas, pavasaris, medžiagų trūkumas po žiemos, gal ir nesusiję su Perfectil.

Eisiu medžiot augimą skatinančių šampūnų.

Buvau peroksidinė mažulė kokius 4 metus, db jau metai - brunetė. Plaukai sušvelnėjo, atsigavo, bet gal, sakau, išvis nebedažyt? Nusiimt spalvą?

Ar kas nors nuiminėjot juodą spalvą? Mano natūrali yra lietuviška vulgaris (pelenų) smile.gif
Atsakyti
o ricinos alieju ant saknu tept? lengvai issiplauna? o jis buna specialus koks ar tinka tas kur kaip vaistai naudojami( bet grynas aliejus)?
Atsakyti
QUOTE(l-aura @ 2008 05 14, 09:22)
Va tiesa dar skaičiau, kad dažniausiai plaukų ilgis būna genetiškai užprogramuotas. kad ir kaip besistengtum, pasiekę tam tikrą ilgį daugiau nebeauga.. Šiaip manau dalis tiesos tame yra  g.gif

aga visko gali but bet vaikysteje turejau ilgus plaukus labai bet va uzejo durnumas ir nusikirpau iki peciu verysad.gif fool.gif o dabar bandau atsiaugint ir neauga nuluzineja ir psio....jau antra buteliuka dzintario naudoju o nieko.... verysad.gif bet jei anuomet uzaugo ilgi tai gal ir dabar taip ataugtu? g.gif

QUOTE(Girmantee @ 2008 05 14, 16:01)
o ricinos alieju ant saknu tept? lengvai issiplauna? o jis buna specialus koks ar tinka tas kur kaip vaistai naudojami( bet grynas aliejus)?

is tiesu tai visos labai skirtingai ricina naudoja vienos kaukytes darosi kitos ant saknu tepa kitos ant galiuku.....seip manau nieko tokio jei ant saknu tepsi smile.gif bent jau man tai sunkiai isiplove poto kazkokie keisti plaukai buvo tai nebenaudoju.... ax.gif taip tas pats kur kaip vaistai naudojamas ax.gif 4u.gif
Atsakyti
dekui labai uz atsakyma mirksiukas.gif
Atsakyti