Įkraunama...
Įkraunama...

plauku augimas?

Yra toks superinis vitaminas/vaistas nuo plauku slinkimo PRIORIN. thumbup.gif
Jo buna kapsulemis ir tepaliukas saknims tepti. Anksciau budavo galima isigyti Vokieciu vaistineje, bet jau kuri laika nebeparduoda.
Mano sese pagimdzius dvynukus kone nupliko, kol situ tableciu nepradejo gert. Dar viena pazistama atsiaugino ilgiausias kasas po chemoterapijos su sitais vaistais.
Vaistas vokiskas, tai jei kas turi plauku slinkimo problema ir turi pas ka uzsakyti is Vokietijos ar Austrijos, tai tikrai rekomenduoju.
Neseniai drauge parveze is Austrijos. Kainavo 50 Eur 180 tableciu. Pradzioj riekia gerti po 3 tabl./d., po poros, triju savaiciu 2/d., po menesio (nuo gerimo pradzios) galima ir po 1.

Sekmes auginant kasas! 4u.gif
Atsakyti
paskaiciau siek tiek jusu zinuciu, ir ziuriu ne as viena savo plaukiukus matuojuos biggrin.gif tik as ne su liniuote o su metru thumbup.gif tai mano plaukiukai 51 cm
gal kas naudojo sampuna "natur vital" ? vakar vaistineje nusipirkau nes aprasymas patiko tonizuoja gaivina stimuliuoja galvos oda skatina augima ir suteikia elastingumo.
Atsakyti
QUOTE(AstaM @ 2008 05 11, 11:22)
Yra toks superinis vitaminas/vaistas nuo plauku slinkimo PRIORINthumbup.gif
Sekmes auginant kasas!  4u.gif


Jei turi tuos vitaminus, gal galėtum parašyti jų sudėtį. Bučiau dėkinga 4u.gif
Atsakyti
na man neslenka plaukai, nelabiau nei yprasta ax.gif
man reiktu augima skatinanciu kokiu, ar siaip vitaminu plaukam.
kol kas pasiulymas yra "perfectil" rolleyes.gif
gal dar kas naudoja kazka?
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2008 05 11, 10:39)
Jei turi tuos vitaminus, gal galėtum parašyti jų sudėtį. Bučiau dėkinga  4u.gif

va ka radau per google:
Priorin® Drug product to combat hair loss; active ingredients: millet, wheat germ oil, pantothenic acid, L-Cystine

A unique formula with the strenght of the nature. Gives all the necessary ingredients to your hair and brings back their shiny and healthy appearance. Contains L cystine, wheat germ oil, herb extracts and calcium pantothenate. Rich in vitamin E, B complex, metals, etc. (including VAT 9%)

tai tiek biggrin.gif na as tai nemanau, kad cia kazkoks stebuklas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvėriukė @ 2008 05 11, 09:11)
Man  per du menesius priekiniai plaukai nuo virsutines lupos iki smakro apacios uzaugo (kazkur 5 cm) biggrin.gif  Naudojau Alpecin sampuna C1 ir ta losijona.



Geras, ziuresiu kaip mano tempiasi. bigsmile.gif Jei ir man tokiu greiciu tai fantastika, iki rudens ziu ir kasa galiu pinti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazoji_s @ 2008 05 11, 13:51)
na man neslenka plaukai, nelabiau nei yprasta  ax.gif
man reiktu augima skatinanciu kokiu, ar siaip vitaminu plaukam.
kol kas pasiulymas yra "perfectil"  rolleyes.gif
gal dar kas naudoja kazka?

naudojau aš ji kažkadą nei gerai man nuo jo buvo nei blogai , žodžių nieko nepastebejau nors... gal mažiau slinko nes buvo biški pradeja po žeimos ir tiek, bet manau kiekvienam individualiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GūGa @ 2008 05 11, 17:37)
va ka radau per google:
Priorin® Drug product to combat hair loss; active ingredients: millet, wheat germ oil, pantothenic acid, L-Cystine

A unique formula with the strenght of the nature. Gives all the necessary ingredients to your hair and brings back their shiny and healthy appearance. Contains L cystine, wheat germ oil, herb extracts and calcium pantothenate. Rich in vitamin E, B complex, metals, etc. (including VAT 9%)

tai tiek  biggrin.gif  na as tai nemanau, kad cia kazkoks stebuklas  g.gif

Ačiū 4u.gif Aš taip pat manau, kad galima panašių ir pigesnių rasti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adera777: 12 gegužės 2008 - 09:58
o gal kas zino kokiu visiskai naturalu buda? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ramincele @ 2008 05 13, 00:12)
o gal kas zino kokiu visiskai naturalu buda? ax.gif


Tepti plaukų šaknis tarkuotų, nusunktų svogūnų sultimis - tik dėk kvapo, bandžiusios sako - baisus, bet rezultatai thumbup.gif

Ir dar - kaukė plaukams mano draugės, kuriai gyvenant JAV, žiauriai pradėjo slinkti plaukai :

1 trynys
svogūno sultys
1 š ricinos
citrinos sultys
1 Š medaus
kapsulė skysto vitamino (A, E arbe D)


Šią kaukę daryti 2 kartus per savaitę - jai plaukai atsistatė per daugiau nei 3 mėnesius - kai grįžo maniau, kad jos plaukai tokie gražūs nuo amerikoniškų priemonių, o pasirodo lotuliukas.gif
Bet terlionė didelė doh.gif Tai ir nebandau ax.gif
Atsakyti
man irgi kirpėja plaukus nukirpo... gun_bandana.gif buvo kone iki juosmens. Taip norėjosi pavasarinių pasikeitimų, leidau kirpt kiek nori ji - tai ir nepagailėjo - dabar iškramtyti iki pečių verysad.gif vyras sakė kad manęs tokios nemyli blink.gif jau nusipirkau dzintars aliejuką, dar reikia Fitoval išbandyt.
Atsakyti
QUOTE(l-aura @ 2008 05 13, 15:03)
man irgi kirpėja plaukus nukirpo...  gun_bandana.gif  buvo kone iki juosmens. Taip norėjosi pavasarinių pasikeitimų, leidau kirpt kiek nori ji - tai ir nepagailėjo - dabar iškramtyti iki pečių  verysad.gif  vyras sakė kad manęs tokios nemyli  blink.gif jau nusipirkau dzintars aliejuką, dar reikia Fitoval išbandyt.



vajetau doh.gif kitavertus juk pati leidai, reikejo sakyti, kai matei, kad jau per daug kerpa g.gif kitavertus, kaip sakau: plaukai ne dantys - ataugs lotuliukas.gif
Atsakyti