Įkraunama...
Įkraunama...

plauku augimas?

Visada ta sviesi spalva kenkia plaukui as taip pat esu ta buvusi blionda, ja buvau tikriausiai pie 6 metus, bet vis negaliu ziureti kaip ties skalstymu tie plaukai stovi lyg pas manka pastatyta, pilna antenu, tai plaukai nutrukineja, na ir ka jau 2tra savaite eina kaip esu sokoladine, liux, man patinka ir zinau kad plaukui tikrai bus tik sveikiau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Indre_ @ 2008 01 30, 13:52)
o kiek mazdaug kainuoja tas aliejukas? smile.gif

daug kitko dar pirkau, tai nepamenu, kažkas apie 5-6lt
Atsakyti
QUOTE(A&S @ 2008 01 30, 14:18)
daug kitko dar pirkau, tai nepamenu, kažkas apie 5-6lt

o tai visai cia papigiai, reiks ir man tada pasiieskoti smile.gif
Atsakyti
kazkada pirkau Maximoj smile.gif kartais irgi palepinu galvos oda juo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Nonka @ 2008 01 30, 14:43)
O man plaukų augimui labai padeda Fitoval kapsulės  rolleyes.gif

man sitos kapsules pacios geriausios bigsmile.gif jei naudoji 3menesius tikrai matosi rezultatai..ir nzn ar cia sutapimas, bet naguciai irgi atsigauna.

Dzintars naudojau, nemaciau poveikio (nes tik buteliuka sutepiau), dabar naudojo losjona is VU vaistines...nezinau kaip su augimu (man labai letai auga plaukai), bet priaugo daug nauju ir patys plaukai daug stipresni mirksiukas.gif
Atsakyti
O kur yra ta VU vaistine? ax.gif Ir koks len losjonas plaukams blush2.gif ?
Atsakyti
QUOTE(kamarele @ 2008 01 30, 17:20)
O kur yra ta VU vaistine? ax.gif Ir koks len losjonas plaukams blush2.gif ?



prie prezidenturos truputi toliau...del to losjono nzn, kiek jis padeda, nes naudoju kelias priemones, bet manau, kad nieko blogo nedaro tai tikrai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(metine @ 2008 01 30, 16:51)
man sitos kapsules pacios geriausios  bigsmile.gif  jei naudoji 3menesius tikrai matosi rezultatai..ir nzn ar cia sutapimas, bet naguciai irgi atsigauna.

Dzintars naudojau, nemaciau poveikio (nes tik buteliuka sutepiau), dabar naudojo losjona is VU vaistines...nezinau kaip su augimu (man labai letai auga plaukai), bet priaugo daug nauju ir patys plaukai daug stipresni  mirksiukas.gif


Man taipogi nuo jų ir nagai sustiprėjo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Indre_ @ 2008 01 30, 13:52)
o kiek mazdaug kainuoja tas aliejukas? smile.gif

Droge 10 Lt kazkur 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(A&S @ 2008 01 30, 09:14)
atgaivina plaukus ir skatina jų augimą mirksiukas.gif iš natūralių žolelių bigsmile.gif

Stiprinamasis plaukų aliejus "Dzintars"



 
Aliejus, stiprinantis ir stimuliuojantis plaukų augimą. Maitina plaukų šaknis ir galvos odą. Atstato natūralų plaukų blizgesį ir elastingumą, skatina jų augimą. Apsaugo nuo pleiskanų susidarymo, odos niežėjimo. Skirtas sausiems, silpniems ir pažeistiems plaukams po cheminio sušukavimo ir dažymo. Sudėtis: australiško arbatmedžio aliejus, ricinos aliejus, varnalėšos, kaštono ekstraktai. Talpa 100 ml. Gamintojas: "Dzintars", Latvija.




Visa vakara skaitineju visokias kaukes plaukams, paziziuriu, kad i sita alieju ieinaviskas, ka planavau pirkti atskirai ir naudoti doh.gif Reikes ji nusipirkti, o tai buciau pirkusi 5 atskirus biggrin.gif

O kaip plaukuciai? Ka nors jau pastebi ar ne? ax.gif

Beje, as taip pat keleta metu buvau juoda juoda, ir jau du metai kai esu blondine blush2.gif Net i foto negaliu ziuret kur buvau tamsiais, o tik nusisviesinusi sulaukiau tiek komplimentu doh.gif ir taip save pradejau mylet, nes pati sau tapau grazi wub.gif Taciau problemele kaip juos priziureti, nes vis trumpinu ir trumpinu, o galiukai nutriusa ir viskas verysad.gif ir neauga, o jei auga, tai taip letai...

Gal kas zinote geru ir veiksmingu priemoniu? ax.gif
Atsakyti
O man padejo perfectil vitaminai. Uzteko vienos pakuotes, kad pamatyciau rezultata. Tik istisai jo negalima gerti. Su pertraukom. Bet prie to gerio prisidejo ir metu laikas, manau. Tada buvo vasaros pabaiga biggrin.gif
Atsakyti
aš nusipirkau vakar tą Dzintars aliejuką ,išsitepiau visai vėlai ,nes vaizdas tai ne koks plaukų su juo ax.gif ,negailėjau to aliejaus tongue.gif
Tikrai galiu pagirti ,kad šian ryte lengvai išsiplovė ,plaukai švelnūs,nesulipę ,puiku wub.gif Dabar lauksiu rezultataų ,kad augt kaip šuniukui pradėtų hihihi.gif
Dar buvo labai panašus buteliukas ,tik vadinosi balzamas ,gal kuri bandėt?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgutėlė: 01 vasario 2008 - 13:36