Įkraunama...
Įkraunama...

plauku augimas?

[quote=-Nikute-,2008 05 09, 23:26]
[quote=Hottea,2008 05 09, 13:39]
O kiek kainuoja? rusiškas jis? 4u.gif
mirksiukas.gif joa rusiskas, apie 7-6lt mirksiukas.gif
Papildyta:
siandien begau i miesta pirkt alpecin sampuno,dzintars balzamo ax.gif tai siandien atlikau ilga procedura:uzsidejau namine kauke,issiploviau galva su alpecin sampunu,uzsidejau dzintars balzama,paparasta balzama, perskalavau galva su vandeniu skiestu obuoliu actu, isgeriau vitamina plaukams,issitepiau galiukus galiuku serumu... tiek vargo... tikiuosi pades.... ax.gif ax.gif alpecin sampunas man lb patiko, bet dzintars balzamas tai nelb nes kvapas jo ne koks, net akis griaust pradejo rolleyes.gif bet ko tik nepadarysi del graziu ilgu plauku cool.gif
[/quote]
Jei Jus snekate apie dzintars balzama tokioje pacioje pakuoteje (buteliuke) kaip ir aliejukas, tai man is Jusu aprasymo pasirode, kad ne taip ji naudojate g.gif Ji reikia tept kaip ir aliejuka-pries plovima ir palaikyt gera valanda, o tada nuplaut su sampunu ir kitu balzamu.
Atsakyti
QUOTE(claraave @ 2008 05 09, 23:53)
Jei Jus snekate apie dzintars balzama tokioje pacioje pakuoteje (buteliuke) kaip ir aliejukas, tai man is Jusu aprasymo pasirode, kad ne taip ji naudojate g.gif Ji reikia tept kaip ir aliejuka-pries plovima ir palaikyt gera valanda, o tada nuplaut su sampunu ir kitu balzamu.


Tai taip, mes visos tą ir giriame - mažame baltame buteliuke, ir jau išsiaiškinome, kad su balzamu jis nieko bendro neturi - tai smirdantis, skystas gelsvas skystis, skirtas įtrinti į plaukų šaknis (sausas) prieš plovimą - bet ant pakuotės rekomenduoja laikyti 20 min mirksiukas.gif
Aišku, turint laiko aš ilgiau laikau 4u.gif
Tai sėkmės gelbėjimo akcijoje - po pusmečio plosi pati sau už pastangas drinks_cheers.gif
Papildyta:
Turbūt ne tam postui palinkėjau sėkmės plaukų auginime, nes labai suplakti atsakymai buvo lotuliukas.gif Berods, Nikute ėmėsi ryžtingų veiksmų thumbup.gif
Tik "dzintars" tepki prieš plovimą mirksiukas.gif
Atsakyti
O as pasimatavau plaukus su liniuote 28 cm nuo sprando. lotuliukas.gif Po menesio vel matuoaiu. Ziuresiu kaip plaukai auga su alpecin kompleksu. hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 05 10, 12:00)
Tai taip, mes visos tą ir giriame - mažame baltame buteliuke, ir jau išsiaiškinome, kad su balzamu jis nieko bendro neturi - tai smirdantis, skystas gelsvas skystis, skirtas įtrinti į plaukų šaknis (sausas) prieš plovimą - bet ant pakuotės rekomenduoja laikyti 20 min mirksiukas.gif
Aišku, turint laiko aš ilgiau laikau 4u.gif
Tai sėkmės gelbėjimo akcijoje - po pusmečio plosi pati sau už pastangas drinks_cheers.gif
Papildyta:
Turbūt ne tam postui palinkėjau sėkmės plaukų auginime, nes labai suplakti atsakymai buvo lotuliukas.gif Berods, Nikute ėmėsi ryžtingų veiksmų thumbup.gif
Tik "dzintars" tepki prieš plovimą mirksiukas.gif

Taip taip, as irgi Nikutei turbut rasiau, kad ne taip tepa, tai sekmes jai smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irma77 @ 2008 05 10, 10:42)
O as pasimatavau plaukus su liniuote 28 cm nuo sprando. lotuliukas.gif   Po menesio vel matuoaiu. Ziuresiu kaip plaukai auga su alpecin kompleksu. hihihi.gif



cia tai mintis su liniuote pamatuot thumbup.gif reikes ir man siandien ta padaryt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo charisma: 10 gegužės 2008 - 13:04
jau buvau pamirsus kaip smirda tas dzintars doh.gif
kadangi patyngiu daznai pasiterliot...o dar zaizdele ant rankos turiu, tai viespatie su viespaciukais surrender.gif isgrauze.

db sedziu su ranksluosciu ir galvoju kad uzbaigsiu as ji ir gana man ax.gif kazkaip nepatinka su juo terliotis, jei butu bent tirstesnis jis butu nieko, o db su vandeniu kazkokiu schmoll.gif
manau reiks vitaminu geriau pirkt biggrin.gif
patarkit ilgakases biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazoji_s @ 2008 05 10, 22:25)
jau buvau pamirsus kaip smirda tas dzintars  doh.gif
kadangi patyngiu daznai pasiterliot...o dar zaizdele ant rankos turiu, tai viespatie su viespaciukais  surrender.gif  isgrauze.

db sedziu su ranksluosciu ir galvoju kad uzbaigsiu as ji ir gana man  ax.gif  kazkaip nepatinka su juo terliotis, jei butu bent tirstesnis jis butu nieko, o db su vandeniu kazkokiu schmoll.gif 
manau reiks vitaminu geriau pirkt  biggrin.gif
patarkit ilgakases  biggrin.gif

Man tai perfectil thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(juratyte26 @ 2008 05 10, 22:32)
Man tai perfectil  thumbup.gif

o kokia kaina mazdaug ir ar ilgam uztenka?
Atsakyti
QUOTE(Irma77 @ 2008 05 10, 11:42)
O as pasimatavau plaukus su liniuote 28 cm nuo sprando. lotuliukas.gif  Po menesio vel matuoaiu. Ziuresiu kaip plaukai auga su alpecin kompleksu. hihihi.gif

Man per du menesius priekiniai plaukai nuo virsutines lupos iki smakro apacios uzaugo (kazkur 5 cm) biggrin.gif Naudojau Alpecin sampuna C1 ir ta losijona.
Atsakyti
tema labai ilga, negalejau visos perskaityti, bet matau, kad kalbejot apie "dzintars" kosmetikos priemones, as skaiciau ankstesnese temose kur jo galima isigyti bet ten 2005 metu atsiliepimai taip kad... ieskojau as jo eurokos, maksimoj ir t.t. bet nera unsure.gif tai gal galite pasakyti kur tiskliai galima ji rasti Vilniuje? blush2.gif zinau kad jau daug kalbeta apie ji, nepykit blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(princesee @ 2008 05 11, 12:09)
tema labai ilga, negalejau visos perskaityti, bet matau, kad kalbejot apie "dzintars" kosmetikos priemones, as skaiciau ankstesnese temose kur jo galima isigyti bet ten 2005 metu atsiliepimai taip kad... ieskojau as jo eurokos, maksimoj ir t.t. bet nera  unsure.gif tai gal galite pasakyti kur tiskliai galima ji rasti Vilniuje?  blush2.gif zinau kad jau daug kalbeta apie ji, nepykit  blush2.gif

Droge tikrai buna, o maximose kai kuriose igri esu macius ax.gif
Atsakyti
aciu labai 4u.gif teks i biga tuomet vaziuot. o eurokose sake anksciau buvo, o dabar nebeprekiauja unsure.gif
Atsakyti