Įkraunama...
Įkraunama...

plauku augimas?

QUOTE(claraave @ 2008 05 08, 12:48)
O kas per alpecin kauke? g.gif



Atsiprasau ne kauke o serumas ten yra. blush2.gif Bet plaukam dar norisi kazkokio kaip ir kokio balzamo, kad butu svelnesni ir slidesni. Dabar tokie truputuka kaip ir sausoki atrodo galiukai. Nors naudoju ir aliejuka spec. galiukams. Tai nuo jo man maziau galiukai sakojasi. ax.gif
Atsakyti
o ka jus naudojat galiukams? nes man plaukai gana greit auga bet galiukai visada nusiure... net kita diena po pakirpimo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(harmoneta @ 2008 05 08, 19:55)
o ka jus naudojat galiukams? nes man plaukai gana greit auga bet galiukai visada nusiure... net kita diena po pakirpimo verysad.gif


Tokią problemą man kuo puikiausiai sutvarke aliejai, kuriuos laikiau prieš plovimą. Na ir žinoma reikia saugot plaukus nuo feno, karštų žnyplių, plaukų balinimo...
Atsakyti
QUOTE(purpurinė @ 2008 05 08, 20:42)
Tokią problemą man kuo puikiausiai sutvarke aliejai, kuriuos laikiau prieš plovimą. Na ir žinoma reikia saugot plaukus nuo feno, karštų žnyplių, plaukų balinimo...


o butent kokie aliejai? dabar dzintars naudoju bet ten ne galiukams. dar kazkada alyvuogiu bandziau, bet tik karta g.gif
Atsakyti
Man kirpeja patare specialu aliejuka galiukams naudoti ir pasake kur pirkti. Tai dabar as ji naudoju jau gal kokie 3 metai. Kai baigiu vis nauja nusiperku. Pavadinimo nepamenu. O buteliukas be uzrasu skaidrus burbulas. O skystis jame buna skaidrus arba melynas. tai as naudoju jau 2 melyna buteliuka. Jis ten kazkuo tipo geresnis nei sakidrus. Esu juo patenkinta ir galiukai maziau sakojasi ir svelnesni plaukai. Jis dedamas ant isplautu, svariu ir dar dregnu plauku (as dedu net ant visiskai slapiu).
Atsakyti
Gal kam pravers 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Kaip sustiprinti plaukus

Gydomieji plaukų skalavimo antpilai su obuolių actu
* Po kiekvieno plovimo reikia plaukus gerai išskalauti parūgštintu vandeniu (į 1 l vandens - 2 valgomieji šaukštai obuolių acto). Tai padeda išsaugoti rūgščių ir šarmų balansą, kurį sutrikdo kiekvienas šampūnas, ir išvengti pleiskanų. Parūgštintu vandeniu išskalauti plaukai suminkštėja ir gražiau žvilga.
* Skalavimui tinka ir vaistažolių antpilai. Tam reikia keleto šaukštelių džiovintos žaliavos, 100 ml vandens ir 60 ml obuolių acto. Priklausomai nuo plaukų tipo rekomenduojami tokie mišiniai:
- riebiems plaukams - po 1 arbatinį šaukštelį šalavijo, rozmarino, čiobrelio ir asiūklio;
- sausiems ir trapiems plaukams - po 1 arbatinį šaukštelį dilgėlių, rozmarino ir ramunėlių;
- sausiems ir blankiems plaukams - 2 valgomieji šaukštai susmulkintų varnalėšos lapų.
Žaliava užpilama verdančiu vandeniu, 15 minučių palaukiama, perkošiama, įpilama obuolių acto ir skalaujama.
* 1 valgomasis šaukštas medaus, 250 ml distiliuoto vandens ir 1 arbatinis šaukštelis obuolių acto.
Vanduo pašildomas, bet neužvirinamas, jame ištirpinamas medus, o po to supilamas obuolių actas ir gerai išmaišoma. Gautu mišiniu vienodai ir švelniai įtrinama visa galvos oda. Po 20-30 minučių plaukai išskalaujami šiltu vandeniu.

Sustiprės organizmas - sužvilgės plaukai

Paprastai per dieną išslenka iki 100 plaukų. Rudenį, pavasarį, nėštumo periodu gali išslinkti ir daugiau. Bet jeigu plaukai slenka labai stipriai, reikia juos gydyti.
Tokiu atveju rekomenduojama 6-8 savaites gerti atskiestą obuolių actą (2 arbatiniai šaukšteliai į stiklinę virinto vandens). Šis gėrimas normalizuoja medžiagų apykaitą, sustiprina plaukus ir skatina jų augimą.

- 5 kiaušinių lukštai kruopščiai nuplaunami, perpilami verdančiu vandeniu, susmulkinami, užpilami 1 stikline obuolių acto ir 1 parą palaikomi vėsioje vietoje. Po to skystis nupilamas, lukštai išdžiovinami, sumalami kavamale, o gauti milteliai suberiami į tamsaus stiklo indelį.

Vartojama po 1/2 arbatinio šaukštelio per dieną, valgant (galima paprasčiausiai apibarstyti maistą). Netrukus plaukai sustiprėja ir pradeda gražiai žvilgėti
Atsakyti
as taip svajojiu apie ilgus veslius plaukus verysad.gif ,na dabar kiek visko prisiskaiciau tai bandysiu,pradesiu manau nuo to aliejuko dzintars.parasyiu kaip sekes. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linele** @ 2008 05 07, 23:18)
O kaip atrodo buteliukas? Koks aliejaus kvapas? Noriu ir as to aliejaus...  ax.gif



ne buteliuke jis, o pakuoteje geltonoje ant jos nupiestos trys moterys... toje pakuoteje trys pakeliai aliejaus, man kvapas norm nei smirda nei kvepia rolleyes.gif eurokoje ieskok cool.gif
Atsakyti
QUOTE(-Nikute- @ 2008 05 09, 13:21)
ne buteliuke jis, o pakuoteje geltonoje ant jos nupiestos trys moterys... toje pakuoteje trys pakeliai aliejaus, man kvapas norm nei smirda nei kvepia rolleyes.gif eurokoje ieskok cool.gif


O kiek kainuoja? rusiškas jis? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Hottea @ 2008 05 09, 13:38)
O kiek kainuoja? rusiškas jis? 4u.gif


Oi, paėjau keliais postais atgal ir supratau, apie ką kalba eina lotuliukas.gif
Reikės išbandyti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Happy.Woman @ 2008 04 21, 18:43)
bigsmile.gif , labai aciu, visai apie tai nepagalvojau  doh.gif , tikrai sausoki, cia turbut sviesinimu pasekme, 6 metus daziau sviesiai, dabar esu brunete  smile.gif , bet matyt plaukuciai dar neatsigavo, dekui  4u.gif , tiesa, kiek laiko reiktu laikyti?

tik dabar pamaciau jusu sita zinute blink.gif blush2.gif gal jau ir velu bet vistiek pasakysiu kad majoneza ar aliejuko kaukes reiktu laikyti bent 2 val.as aliejuka laikydavau per nakti tai plaukai lb atsigavo bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Hottea,2008 05 09, 13:39]
O kiek kainuoja? rusiškas jis? 4u.gif
mirksiukas.gif joa rusiskas, apie 7-6lt mirksiukas.gif
Papildyta:
siandien begau i miesta pirkt alpecin sampuno,dzintars balzamo ax.gif tai siandien atlikau ilga procedura:uzsidejau namine kauke,issiploviau galva su alpecin sampunu,uzsidejau dzintars balzama,paparasta balzama, perskalavau galva su vandeniu skiestu obuoliu actu, isgeriau vitamina plaukams,issitepiau galiukus galiuku serumu... tiek vargo... tikiuosi pades.... ax.gif ax.gif alpecin sampunas man lb patiko, bet dzintars balzamas tai nelb nes kvapas jo ne koks, net akis griaust pradejo rolleyes.gif bet ko tik nepadarysi del graziu ilgu plauku cool.gif
Atsakyti
kad dzintars balzama-seruma reik del pries plovima o ne po jo
Atsakyti