Įkraunama...
Įkraunama...

plauku augimas?

QUOTE(-Nikute- @ 2008 05 07, 09:02)
o cia pvz:tik 7 ir tik 13d ar nuo 7iki 13d??? g.gif

Nuo 7 iki 13 dienos (t.y. visą savaitę) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(purpurinė @ 2008 03 22, 14:37)
Senokai šią temą skaičiau, tad grįžtu dabar... Kurį laiką džiaugiaus ilgėjančiais plaukais, bet va prieš kelias dienas kirpėja nuvarė mano manau pusės metų darbą  verysad.gif
Na tai bandysiu vėl augintis, nes pastebėjau kad dabar trumpesni plaukai man net labai netinka.
Turiu tą dzintars aliejuką, šiaip trečią bonką naudoju. Tik dabar reiks reguliariai. O jus perkat aliejų ar balzamą? Man kažkaip anksčiau nuo balzamo poveikis geresnis buvo..
Dar nusipirkau vakar Natūralaus dilgėlių ekstrakto, bandysiu su juo žaistis.
Kai baigsis šampūnas būtinai reiks to Alpecin įsigyti..
Na tikiuos nors kažkas padės...


uzuojauta tau didele, as plaukus iki liemens turejau,kirpejos prasiau galiukus patrumpinti tai iki peciu nukirpo verysad.gif verysad.gif verysad.gif db naudoju zalatoj solk aliejuka kas savaite tai lb thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ir kaina jo maza tik apie7lt trims savaitems thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(-Nikute- @ 2008 05 07, 17:42)
uzuojauta tau didele, as plaukus iki liemens turejau,kirpejos prasiau galiukus patrumpinti tai iki peciu nukirpo verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  db naudoju zalatoj solk aliejuka kas savaite tai lb thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  ir kaina jo maza tik apie7lt trims savaitems thumbup.gif


Ir per kiek laiko atsiauginai savo grožį? ax.gif
Tikrai tas "zalatoj šolk" toks veiksmingas? Kaip šampūnai tos firmos? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 04 03, 20:45)
Mano draugei plauku augima paskatino galiuku pakirpimas kas menesi - as irgi pasiryzusi tam rolleyes.gif
O kaip daznai jus lankotes kirpyklose galiuku apkirpimui? unsure.gif



as kerpuosi kas menesi, kai dazau plaukus, bet pakerpu tik koki 1cm blush2.gif kerpa man sesuo, nes pas kirpeja eit man trauma yra,nuvaro iki peciu o as juk taip noriu atsiaugint... kai tik atsiauginu tai jei pas kirpeja nueinu tai nukerpa man kokius 2 gerus sprindzius verysad.gif verysad.gif verysad.gif tai daugiau pas kirpeja niekad neisiu
Atsakyti
Isbandzdiaus ALPECIN sampuna ir kauke kartu. Pirma karta kaip ir nieko, net malonu buvo. O antra karta toks jausmas kad kas salma butu sldanti uzdejes. Jau nebe taip malonu buvo ir taip koki 15-20 min. Jauciausi keistai. Kaip poeikis pamatysiu veliau po keliu menesiu.
Atsakyti
QUOTE(graShkyte @ 2008 04 04, 18:50)
As vat pradejau intensiviai gydyt plaukucius, siaubingai slenka  verysad.gif
Naudoju Dzintars balzama, plaunu Alpecin sampunu, galiukams naudiju vinuogiu kauliuku alieju  unsure.gif
gal kas patars ka dar gero nauduot?  blush2.gif



nuo plauku slinkimo patarciau plaukucius skalaut: 1lvandens 2valgomieji saukstai obuoliu acto, po kiekvieno plovimo iskalaut plaukus. ir kas ryta pries pusrycius isgert 1stikline virinto vandens ir 1arbatini sauksteli obuoliu acto, super misinukas man lb padejo nuo plauku slinkimo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(claraave @ 2008 04 10, 00:39)
Mergaites, gal kuri bandet fitoval kapsules plauku augimui?gal kokiu atsiliepimu turit? mirksiukas.gif



pati nenaudojau,bet atsiliepimai tik geri kiek ju girdejau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2008 05 07, 11:01)
Nuo 7 iki 13 dienos (t.y. visą savaitę)  mirksiukas.gif



aciu 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Hottea @ 2008 05 07, 17:45)
Ir per kiek laiko atsiauginai savo grožį? ax.gif
Tikrai tas "zalatoj šolk" toks veiksmingas? Kaip šampūnai tos firmos? rolleyes.gif



nuo liepos pab db plaukuciai paauge iki liemeneles, man tai lb daug nes plaukai man lb sunkiai auga. sampunai tos firmos tai nelb patiko, nors viena mano drauge zalatoj solk sampuno nepakeistu i nieka kita, turbut kiekvienam individualiai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(-Nikute- @ 2008 05 07, 08:43)
As naudoju rusiska aliejuka is eurokos: ZALATOJ SOLK. Jis skatina plauku augima,kainuoja tik apie 6-7lt,rezultata pamaciau jau po 3kartu. ten instrukcijoje parasyta kad naudoti kas dvi sav as naudoju kas viena. tikrai super thumbup.gif  thumbup.gif pasiuliau savo draugem jos taip pat nenusivyle smile.gif  kirpeja man patare ji uzsideti pries einant miegot ir palaikyti per nakti, taip ir darau visada, tik galva sampunu plaunu 2kartus, kad plaukai neliktu riebus. thumbup.gif  thumbup.gif



O kaip atrodo buteliukas? Koks aliejaus kvapas? Noriu ir as to aliejaus... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linele** @ 2008 05 07, 22:18)
O kaip atrodo buteliukas? Koks aliejaus kvapas? Noriu ir as to aliejaus...  ax.gif

as tai naudojo zolotoj solk uz 12-13lt ten io yra daugiau ir jis visas buteliuke, o ne kapsulese, todel gali pasiimti kiek reikia smile.gif palaikius per nakty labai minksti plaukai buna, tokie pamaitinti smile.gif

o aks klause apie fitoval kapsules, kitu net negeriu, nes sitos labai patinka, pagerus kursa matosi rezultatai bigsmile.gif
Atsakyti
Tai ka dabar bus pirmas pirkinys fitoval kapsules. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irma77 @ 2008 05 07, 18:02)
Isbandzdiaus ALPECIN sampuna ir kauke kartu. Pirma karta kaip ir nieko, net malonu buvo. O antra karta toks jausmas kad kas salma butu sldanti uzdejes. Jau nebe taip malonu buvo ir taip koki 15-20 min. Jauciausi keistai. Kaip poeikis pamatysiu veliau po keliu menesiu.

O kas per alpecin kauke? g.gif
Atsakyti