Įkraunama...
Įkraunama...

plauku augimas?

QUOTE(nepasiekiama @ 2008 05 02, 08:26)
Sveikos. Norejau paklausti, gal kuri nors gerete Nutricap kapsules? Ar jos veiksmingos? Noriu sumazint plauku slinkima ir siaip plaukucius atgaivint, tai galvoju sias kapsules isbandyt  g.gif


as geriu dabar jau 2 kursa ax.gif man plauku slinkimo nera, ypatingo kazkokio poveikio nepastebejau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurpod @ 2008 05 01, 15:11)
o gal galit parasyti kiek tas dzintars ten  kainuoja? nes idomu paciai, gal as cia per brangiai juos gaunu g.gif  g.gif



Kad balzamas "droge" 8.99 kainuoja tongue.gif
Bet už gerą dalyką negaila ax.gif
Papildyta:
dar patinka, kad nereikia nuplauti, pasipurski ir... lauki, kol pradeda plaukai augti lotuliukas.gif
[/quote]

Niu negi nereikia nuskalauti to purškiklio paskui? Pamenu, viena forumietė irgi naudojo, tai sakė kvapas žiaurus kaip ir "dzintars" balzamo - neįmanoma išbūti g.gif
Po kiek laiko Tau kvapas purškiklio išgaruoja? bigsmile.gif
Atsakyti
[quote=Hottea,2008 05 02, 10:57]
Kad balzamas "droge" 8.99 kainuoja tongue.gif
Bet už gerą dalyką negaila ax.gif
Papildyta:
dar patinka, kad nereikia nuplauti, pasipurski ir... lauki, kol pradeda plaukai augti lotuliukas.gif
[/quote]

Niu negi nereikia nuskalauti to purškiklio paskui? Pamenu, viena forumietė irgi naudojo, tai sakė kvapas žiaurus kaip ir "dzintars" balzamo - neįmanoma išbūti g.gif
Po kiek laiko Tau kvapas purškiklio išgaruoja? bigsmile.gif
[/quote]


blink.gif blink.gif ziaurus kvapas??? tai gal ne apie ta pati rase, arba kas pasikeite sudetyje? kvapas neveik nejauciamas ir jis visai normalus, nieko bendro su bjauriu Balzams kvapu schmoll.gif instrukcijoje aiskiai parasyta, kad palaukti kol visiskai isigers ir nenuplauti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2008 05 01, 19:52)
pirkau irgi Droge, jis stovi ten, kur viskas plaukams ax.gif kai gris vyras su fotiku, galesiu imesti, bet ir rasti labai paprasta, bonkute baltos spalvos, parasyta zaliom raidem: СЫВОРОТКА 4u.gif uz dzintars aliejuka, balzama ir ta seruma sumokejau 30 lt, tai kazkur apie 10 lt biggrin.gif
Papildyta:
rimtai? tai geras, lauksiu efekto drinks_cheers.gif tu serumu yra, berods, 3 rusiu: vienas nuo pleiskanu, kitas skatinantis plauku augima, 3 berods nuo slenkimo g.gif kvapas irgi visai nieko, nes to BALZAMS kvapas doh.gif  doh.gif  lotuliukas.gif dar patinka, kad nereikia nuplauti, pasipurski ir... lauki, kol pradeda plaukai augti lotuliukas.gif

nu va geras ir vėl reiks lėkt ieškot naujos priemonės ax.gif ,dabar tai su dzintars balzamu vis terliojuosi
Įmeskit foto,pašauuuuuuuuu 4u.gif ,bus lengviau ieškot
Atsakyti
QUOTE(breira @ 2008 05 02, 11:51)
nu va geras ir vėl reiks lėkt ieškot naujos priemonės  ax.gif ,dabar tai su dzintars balzamu vis terliojuosi 
Įmeskit foto,pašauuuuuuuuu  4u.gif ,bus lengviau ieškot


lotuliukas.gif uzvedziau visas lotuliukas.gif imesiu foto, kai vyras gris su fotiku islekes doh.gif
Atsakyti
Turiu aš jau seniai šitą purškalą nusipirkus...bet man tai schmoll.gif doh.gif jokio poveikio aš nematau,kvapelis tik po pusvalandžio išgaruoja ir toks nemalonus,kad galva pradeda skaudėt doh.gif ...Išplauti plaukai sulimpa,o po to susiriebaluoja... doh.gif Tai tokie įspūdžiai apie šitą daiktą...bet aišku,čia tik mano nuomonė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Godute @ 2008 05 02, 16:18)
Turiu aš jau seniai šitą purškalą nusipirkus...bet man tai  schmoll.gif  doh.gif jokio poveikio aš nematau,kvapelis tik po pusvalandžio išgaruoja ir toks nemalonus,kad galva pradeda skaudėt doh.gif ...Išplauti plaukai sulimpa,o po to susiriebaluoja... doh.gif Tai tokie įspūdžiai apie šitą daiktą...bet aišku,čia tik mano nuomonė 4u.gif



mes tikrai apie ta pati purskala? g.gif nes kvapo beveik nesijaucia, plaukai nesulimpa schmoll.gif ir tuo labiau nesiriebaluoja schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2008 05 02, 19:00)
mes tikrai apie ta pati purskala?  g.gif nes kvapo beveik nesijaucia, plaukai nesulimpa schmoll.gif  ir tuo labiau nesiriebaluoja schmoll.gif

na ant buteliuko nupiešti raudonieji pipirai ir dar žolelių,pats buteliukas baltas,o tas skystis toks rausvas.... blink.gif skatina plaukų augimą.... g.gif tas pats?
Atsakyti
sakykit panos, o ta dzintars balzama tept ant visu plauku? kaip tik db susiruosiau pabandyt...
Atsakyti
QUOTE(Godute @ 2008 05 03, 12:33)
na ant buteliuko nupiešti raudonieji pipirai ir dar žolelių,pats buteliukas baltas,o tas skystis toks rausvas.... blink.gif skatina plaukų augimą.... g.gif tas pats?



pagal buteliuko aprasyma - tas pats g.gif bet kad baisiai smirdetu, tai schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Mazoji_s @ 2008 05 03, 12:39)
sakykit panos, o ta dzintars balzama tept ant visu plauku? kaip tik db susiruosiau pabandyt...


as tepiu saknis ir itrinu i galvos oda ax.gif aprasyme irgi taip parasyta ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo charisma: 03 gegužės 2008 - 13:52
aprasyme parasyta kad visa plauka...
bet tai ten toks skystis, kaip ji ytrint? doh.gif visai ne balzamo pavidalo, tiesiog bega kaip vanduo.
o ant sausu ar dregnu plauku?
Atsakyti
QUOTE(Mazoji_s @ 2008 05 03, 16:01)
aprasyme parasyta kad visa plauka...
bet tai ten toks skystis, kaip ji ytrint?  doh.gif  visai ne balzamo pavidalo, tiesiog bega kaip vanduo.
o ant sausu ar dregnu plauku?


Rašo, kad prieš plovimą - reiškia, ant sausų šaknų, iki pilno jų "permirkimo", įmasažuoti į galvos odą, apvynioti galvą šiltu rankšluosčiu ir po 15 min išskalauti - jei tiksliai išverčiau, nes LT aprašymo nėra lotuliukas.gif
Atsakyti