Įkraunama...
Įkraunama...

plauku augimas?

Merginos, žinau, gal kam pasirodys, kad nesąmonių klausiu, bet ar tikrai mėnulio fazės daro įtaką plaukams (na, kirpti geriausia tada ir tada, plaukai storėja, geriau auga, arba priešingai...). Šiaip netikiu tokiais dalykais, bet gal verta išbandyt (kaip paskutinę priemonę)?... g.gif Juk nieko neprarasiu...

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jolie23 @ 2008 04 29, 17:49)
Merginos, žinau, gal kam pasirodys, kad nesąmonių klausiu, bet ar tikrai mėnulio fazės daro įtaką plaukams (na, kirpti geriausia tada ir tada, plaukai storėja, geriau auga, arba priešingai...). Šiaip netikiu tokiais dalykais, bet gal verta išbandyt (kaip paskutinę priemonę)?...  g.gif  Juk nieko neprarasiu...

Ačiū  4u.gif

Gal ir tiesa.....kazkada as cia SM klausiau per koki menuli geriausia plaukus kirpt, tai suzinojau tiek nuomoniu, kad noras praejo isvis i ta menuli ziuret cool.gif
Paskutini karta pati kirpausi per jauna menuli. Per nepilnus du menesius plaukai pakankamai uzaugo.Kai nusikirpau karciai buvo iki virsutines lupos, o dabar liko koks 1 cm augt iki smakro apacios cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovzil: 29 balandžio 2008 - 20:58
QUOTE(jolie23 @ 2008 04 29, 18:49)
Merginos, žinau, gal kam pasirodys, kad nesąmonių klausiu, bet ar tikrai mėnulio fazės daro įtaką plaukams (na, kirpti geriausia tada ir tada, plaukai storėja, geriau auga, arba priešingai...). Šiaip netikiu tokiais dalykais, bet gal verta išbandyt (kaip paskutinę priemonę)?...  g.gif  Juk nieko neprarasiu...

Ačiū  4u.gif

Niu vat o mano manikiuriste man pripasakojo labai idomiu dalyku. Siaip geriausia kirpt plaukus per jauna arba pilnejanti menuli, ir butent kai jis yra mergeles ir liuto zenkluose smile.gif o visai netinkamos dienos plaukam tvarkyt, nei dazyt, nei kirpt yra kai menulis buna vezyje arba zuvyse, siaip paskui pasidomejau, tai ir nete radau toki puslapi, kur lygiai ta pati raso, tai reiks pamegint ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 04 26, 14:53)
O rezultatai geresni po tokio kirpimo? Po kiek laiko Tau vėl pradėjo šakotis po paskutinės procedūros? unsure.gif

Aš linų sėmenų aliejuką galiukams pradėjau tepti - tai po 2 mėnesių galiu pasidžiaugti, kad dar "nenušiurau" lotuliukas.gif

na siaip jie man greiciau auga,bet jie pas man issisakoje nuo seniau,kazkada labai blogai dariau ir nejau ilga laika kirptis,tuomet buvo siaubingia issisakoje ir ji nenorejo kirpt viso issisakojimo,tia paliko kazkiek,nes butu reikeje labai trumpint tada...todel man jie yra issisakoje ir dabar ir bijau ,kad ir daba kai eisiu kirptis liks issisakojusiu....
nusipirkau kremuka galams schwarzkopf kazkoki papigiaiska ,nu ziuresim kaip veiks,tik kvapas nepatink...

o siaip dar gerkit daug vandens,nes kuo inkstu veikla spartesne,tuo plaukai ir nagai greiciau auga
Atsakyti
QUOTE(claraave @ 2008 04 29, 23:11)
Niu vat o mano manikiuriste man pripasakojo labai idomiu dalyku. Siaip geriausia kirpt plaukus per jauna arba pilnejanti menuli, ir butent kai jis yra mergeles ir liuto zenkluose smile.gif o visai netinkamos dienos plaukam tvarkyt, nei dazyt, nei kirpt yra kai menulis buna vezyje arba zuvyse, siaip paskui pasidomejau, tai ir nete radau toki puslapi, kur lygiai ta pati raso, tai reiks pamegint  ax.gif
as irgi galvoju nieko neprarasiu jei pakirpinesiu galiukus pagal menuli,tai ir tik tada kerpu,nors gal tai daugiau isitikinimas g.gif 4u.gif
Atsakyti
Bet sako kai tiki tai ir veikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jolie23 @ 2008 04 29, 17:49)
Merginos, žinau, gal kam pasirodys, kad nesąmonių klausiu, bet ar tikrai mėnulio fazės daro įtaką plaukams (na, kirpti geriausia tada ir tada, plaukai storėja, geriau auga, arba priešingai...). Šiaip netikiu tokiais dalykais, bet gal verta išbandyt (kaip paskutinę priemonę)?...  g.gif  Juk nieko neprarasiu...

Ačiū  4u.gif


man tai tikrai suveike buvo smile.gif kai kirpaus net nezinojau apie jokias menulio faziu itakas plauku augimui ir pan. tiesiog pasikirpau plaukus ir vsio. tada dar buvau ilgais plaukais, ir pasikirpdavau juos 2-3 kartus i metus smile.gif bet po vieno apsilankymo pas savo kirpeja, ziuriu, kad po dvieju menesiu kazkur, man jau atauge tiek plaukai, kaip po kokiu 5 men g.gif tada nuejus pas kirpeja, jai pasipasakojau, o ji paziurejo, kada paskutini karta pas ja buvau - sako, akurt, tada kai kirpau tve, buvo tinkamas menulis kirptis, ir va atzeliau greitai biggrin.gif tik gaila, kad nepamenu kas tia per menulis buvo doh.gif bet berods rugsejo menuo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eglincia @ 2008 04 30, 01:13)
na siaip jie man  greiciau auga,bet jie pas man issisakoje nuo seniau,kazkada labai blogai dariau ir nejau ilga laika kirptis,tuomet buvo siaubingia issisakoje ir ji nenorejo kirpt viso issisakojimo,tia paliko kazkiek,nes butu reikeje labai trumpint tada...todel man jie yra issisakoje ir dabar ir bijau ,kad ir daba kai eisiu kirptis liks issisakojusiu....
nusipirkau kremuka galams schwarzkopf kazkoki papigiaiska ,nu ziuresim kaip veiks,tik kvapas nepatink...

o siaip dar gerkit daug vandens,nes kuo inkstu veikla spartesne,tuo plaukai ir nagai greiciau auga


Vandenį jau savaitę "pliupinu" - po 2 L per dieną - pasiskaičiau SM, kad puiki prieminė tiek svorio reguliavimui, tiek sausiems plaukams, odai atstatyti. Ir tikrai thumbup.gif jaučiuosi, nes seniau tik porą stiklinių sulčių teišgerdavau - poreikio neturėjau kažkaip doh.gif

O dėl galiukų - tepki aliejais prieš plovimą - sėmenų, alyvuogių, simonsijų - niu turi padėti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes ir ne tik 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Pasiskaiciau cia apie ta Dzintars balzama skatinanti plaugu augima, ir isties man jis patiko, isskyrus kvapa:) Taigi uzsisakiau tikrai nemazai buteliuku, tad jei ka domina, tai prasom kreiptis, turiu pardavimui po 10lt uz buteliuka 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, del Dzintar aliejuko tai jo pilna dzintars parduotuveleje Šiauliuose Brukline.

Del plauku auginimo sako gerai nagus tarkuoti. Vienos rankos nagiukai trinami i kitos rankos nagiukus. Kiek cia tos tiesos nezianu. Tipo tai ajurvedinis masazas ar kaip ten... blush2.gif Gerai nezinau
Atsakyti
QUOTE(Irma77 @ 2008 05 01, 13:58)
Sveikutes, del Dzintar aliejuko tai jo pilna dzintars parduotuveleje Šiauliuose Brukline.

Del plauku auginimo sako gerai nagus tarkuoti. Vienos rankos nagiukai trinami i kitos rankos nagiukus. Kiek cia tos tiesos nezianu. Tipo tai ajurvedinis masazas ar kaip ten...  blush2.gif  Gerai nezinau

o gal galit parasyti kiek tas dzintars ten kainuoja? nes idomu paciai, gal as cia per brangiai juos gaunu g.gif g.gif
Atsakyti
Jei neklystu 11 - 13 Lt. Pati nepirkau nes ir taip aliejukai ir kaukytes ir t.t. Skaiu kai kokia priemone baigsiu tad nusipirksiu isbandymui.
Atsakyti