Įkraunama...
Įkraunama...

plauku augimas?

merginos parasykit kur perkat gryna semenu alieju? mirksiukas.gif
cia plauku galiukams kaip suprantu
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 04 26, 14:53)
O rezultatai geresni po tokio kirpimo? Po kiek laiko Tau vėl pradėjo šakotis po paskutinės procedūros? unsure.gif

Aš linų sėmenų aliejuką galiukams pradėjau tepti - tai po 2 mėnesių galiu pasidžiaugti, kad dar "nenušiurau" lotuliukas.gif



QUOTE(Hottea @ 2008 04 26, 15:13)
. Bet pirkau kaune, iš savo kirpėjos. Jis nėra grynas - tai galvoju, jei padeda toks, pirktas grynas būtų iš vis super - merginos berods tepa ir su pačiu sėmenų aliejumi rolleyes.gif


kokia jo kaia? smile.gif

QUOTE(Mazoji_s @ 2008 04 26, 15:18)
merginos parasykit kur perkat gryna semenu alieju?  mirksiukas.gif
cia plauku galiukams kaip suprantu


na as maciau maximoj ta linu semenu alieju, bet jis ten valgomasis. Tai kazin ar tiks g.gif
Atsakyti
tinka tinka tas valgomas ax.gif

Receptas sausiems, dažymo ir cheminio sušukavimo pažeistiems plaukams:
Prieš plovimą įtrinkite galvos odą ir plaukus linų sėmenų aliejumi, užsidėkite dušo kepuraitę, o ant viršaus – sausą frotinį rankšluostį. Palaikykite 1–2 val. ir išplaukite galvą šampūnu.

Sėmenų aliejų rekomenduojama vartoti tik nerafinuotą ir jo nekaitinti (prastėja skonis ir nelieka vertingųjų savybių), o gardinti salotas, gaminti padažus, pilti į sriubas.
Sėmenų aliejaus paros norma 1 – 3 valgomieji šaukštai.
Bet kokio aliejaus skonis kinta jį laikant netinkamomis sąlygomis. Jei parduotuvėje į skaidrią tarą išpilstytas produktas laikomas saulėtoje vietoje, jo skonis gali pakisti.
Atsakyti
QUOTE(Happy.Woman @ 2008 04 25, 18:25)
blink.gif o tai labai sakojasi plaukuciai tavo?

siaubingai...sake kirpeja,jei nukirptu iki pat issisakojimo pradzios,tia puse plauku reiktu nukirpt verysad.gif
Atsakyti
Na va ir as nusipirkau ta vyram subalansuota bet tinkanti ir moterims sampuna 'Alpecin". Kai panaudosiu parasysiu efekta. Ar plaukiukai pajuto kofeino gave ir pradejo augti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Irma77 @ 2008 04 27, 11:24)
Na va ir as nusipirkau ta vyram subalansuota bet tinkanti ir moterims sampuna  'Alpecin". Kai panaudosiu parasysiu efekta. Ar plaukiukai pajuto kofeino gave ir pradejo augti biggrin.gif

As ta sampuna ir losijona jau gerokai virs menesio naudoju.....plaukai auga, tik nezinau ar cia nuo tu priemoniu ar nuo vitaminu g.gif
Atsakyti
Dovzil
O kokius vitaminus vartoji?????? bigsmile.gif
Atsakyti
"Semi de lino" pirkau už 35 Lt. Reikės man ir gryno nusipirkti - man alyvuogių aliejus "per sunkus" plaukams g.gif
Atsakyti
QUOTE(Irma77 @ 2008 04 27, 14:45)
Dovzil
O kokius vitaminus vartoji?????? bigsmile.gif

Harmony line "Beauty hair" 4u.gif
Pas mane net ezys jau uzaugo lotuliukas.gif Tik va niekaip nezinau kas man padeda unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dovzil @ 2008 04 27, 15:31)
Harmony line "Beauty hair"  4u.gif
Pas mane net ezys jau uzaugo  lotuliukas.gif  Tik va niekaip nezinau kas man padeda  unsure.gif



Ir gerai, svarbu kad auga lotuliukas.gif Vat kai neaugs tada ka daryti reikes???
Atsakyti
papasakokit apie ta sampuna?kur isigyt,kokia kaina?
Atsakyti
QUOTE(eglincia @ 2008 04 28, 12:29)
papasakokit apie ta sampuna?kur isigyt,kokia kaina?

Eurovaistinese yra, apie 20 lt kainuoja 4u.gif
Atsakyti