Įkraunama...
Įkraunama...

plauku augimas?

O aš paauglystėje buvau "sveiko gyvenimo" manija apsėsta - gerdavau šaltą vandenį su obuolių actu, prieš kiekvieną valgį suvalgydavau šaukštą sėmenų, jas į salotas berdavau - bet tai truko porą mėnesių (vasarą) - ilgiau tokio dalyko nepraktikavau, o kad plaukams tokie receptai padėtų g.gif

Turbūt padeda tada, kai tai tampa gyvenimo dalimi, o ne trumpalaikiu pomėgiu lotuliukas.gif
Atsakyti
nelabai zinau, prie kurios temos klaust, o gal cia kas minejot, tik gal pro akis praleidau ax.gif gal kas girdejot ar naudojot kazkokia priemone is Shiseido nuo plauku slinkimo 4u.gif mano vienam pazistamui labai slinko plaukai, tai jis man pasakojo apie kazkoki tai seruma ar tepala is Shiseido, kuriuo jis buvo baisiai patenkintas ir as maciau skirtuma, jam daug nauju plauku priaugo ir labai sustiprejo visi likusieji bigsmile.gif jei kas zinot, pasidalinkit informacija, nes su tuo zmogeliuku nebepalaikau jokiu rysiu, o taip reikia suzinoti blush2.gif
Atsakyti
sveikos,as irgi atsiaugineju savo plaukus,jau iki pazastu,tik nepatinka,kad nelygus jie,priekis trumpesnis ir atrodo,kad neauga doh.gif nervina tai mane....
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 04 23, 07:22)
Aš irgi tikiuosi, kad po gero pusmečio jau bus rezultatai - tik reikia kantrybės neprarasti ax.gif


drinks_cheers.gif , tikiuosi, man kaip tik po pusmecio bus ypatinga proga, tad noreciau pasirodyti su ilgom graziom kasom. wub.gif smile.gif

P.S. Man nelabai patinka, kad po alieju akukes plaukuciai greiciau susiriebaluoja.

Tiesa, siandien bandysiu naujaji Fructis firmos gamini, lasiukai stiprinantys plaukus, nuo slinkimo ir t.t., gal jau kas bandete? bigsmile.gif
Atsakyti
o as ir penkta karta uzsirasiau i karstas zirkles blush2.gif biggrin.gif kirpeja sake butu rezultatas jei mazdaug kas 2 men apsikirpciau tom zirklem galus,o ne taip,kad ateinu kas pusmeti jau su ziauriai issisakojusiais...tai daba eisiu kas 2 men
Atsakyti
QUOTE(eglincia @ 2008 04 25, 14:20)
o as ir penkta karta uzsirasiau i karstas zirkles  blush2.gif  biggrin.gif  kirpeja sake butu rezultatas jei mazdaug kas 2 men apsikirpciau tom zirklem galus,o ne taip,kad ateinu kas pusmeti jau su ziauriai issisakojusiais...tai daba eisiu kas 2 men


blink.gif o tai labai sakojasi plaukuciai tavo?
Atsakyti
QUOTE(eglincia @ 2008 04 25, 18:20)
o as ir penkta karta uzsirasiau i karstas zirkles  blush2.gif  biggrin.gif  kirpeja sake butu rezultatas jei mazdaug kas 2 men apsikirpciau tom zirklem galus,o ne taip,kad ateinu kas pusmeti jau su ziauriai issisakojusiais...tai daba eisiu kas 2 men


as dar tik viena kart kirpausi bet zadu tai testi bigsmile.gif bet man kirpeja sake kad nereik taip daznai , sake reciau nei su paprastom....dabar praejo kaip tik 2men ir tikrai dar ner ka kirpt g.gif bandysiu dar 2 men pratemt
Atsakyti
QUOTE(gulfos @ 2008 04 25, 15:16)
nelabai zinau, prie kurios temos klaust, o gal cia kas minejot, tik gal pro akis praleidau ax.gif gal kas girdejot ar naudojot kazkokia priemone is Shiseido nuo plauku slinkimo 4u.gif


Įmečiau į google "Shiseido hair loss" ir gavau krūvą informacijos - pamėgink, tikrai turėtum rasti savo ieškomą priemonę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2008 04 25, 23:22)
Įmečiau į google "Shiseido hair loss" ir gavau krūvą informacijos - pamėgink, tikrai turėtum rasti savo ieškomą priemonę 4u.gif



4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eglincia @ 2008 04 25, 19:20)
o as ir penkta karta uzsirasiau i karstas zirkles  blush2.gif  biggrin.gif  kirpeja sake butu rezultatas jei mazdaug kas 2 men apsikirpciau tom zirklem galus,o ne taip,kad ateinu kas pusmeti jau su ziauriai issisakojusiais...tai daba eisiu kas 2 men


O rezultatai geresni po tokio kirpimo? Po kiek laiko Tau vėl pradėjo šakotis po paskutinės procedūros? unsure.gif

Aš linų sėmenų aliejuką galiukams pradėjau tepti - tai po 2 mėnesių galiu pasidžiaugti, kad dar "nenušiurau" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 04 26, 14:53)
O rezultatai geresni po tokio kirpimo? Po kiek laiko Tau vėl pradėjo šakotis po paskutinės procedūros? unsure.gif

Aš linų sėmenų aliejuką galiukams pradėjau tepti - tai po 2 mėnesių galiu pasidžiaugti, kad dar "nenušiurau" lotuliukas.gif

kur perkat sy aliejuka?
Atsakyti
QUOTE(Mazoji_s @ 2008 04 26, 15:59)
kur perkat sy aliejuka?



Vadinasi sėmenų aliejų plaukams "Semi di lino" Italų firmos. Bet pirkau kaune, iš savo kirpėjos. Jis nėra grynas - tai galvoju, jei padeda toks, pirktas grynas būtų iš vis super - merginos berods tepa ir su pačiu sėmenų aliejumi rolleyes.gif
Atsakyti