Įkraunama...
Įkraunama...

plauku augimas?

QUOTE(Adera777 @ 2008 04 18, 15:56)
O koks poveikis to balzamo po plovimo, t.y. kaip nuorodoje pavaizduotas, ar geras jis?  ax.gif

as turiu irgi Dzintars balzama, tas kur nuorodoje, normaliems plaukams, dideleje bonkoje, tai jis man liuks thumbup.gif labai plaukai svelnus ir minkstuciai pasidaro, ir tokie glotnus wub.gif

QUOTE(blondynka @ 2008 04 20, 09:12)
mano irgi ilgi plaukai, bet i visus plaukus daugiau aliejus trinamas, o serumas i galvos oda  rolleyes.gif


o cia serumas irgi is Dzintars serijos? g.gif kazkaip tokio dar niekur neuzmaciau mastau.gif gal galit apsviest daugiau? ax.gif

QUOTE(GūGa @ 2008 04 22, 17:15)
panos, o koks jums poveikis tu dzintaru stebuklu? biggrin.gif nes mano buna laabaai sausi plaukai po ju  blink.gif  ir po aliejaus, ir po balzamo..


man pasauseje buvo, kai naudojau vien sampuna ir aliejuka, bet kai dar ta didele bonke balzamo nusipirkau, tai viskas liux tada thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2008 04 23, 17:40)
O gal galima placiau apie tas priemones, nes as panasia manija susirgau, o be to plaukai sausoki, galai skilineja  blush2.gif  mirksiukas.gif

Man labai padėjo Loreal SOS repair tos tūtelės geltonos...O šeip tai va db radau geras Cazcarros ir Oyster priemones.Pas juos asortimentas labai didelis pažeistiems plaukams...Net neišvardinsiu kiek visko prisipirkau ir dar neišbandžiau visko...Bet mano plaukams pakolkas viskas tiko ir patiko...Jei domina tai iš kart pasakau, kad Cazcarra pardavinėja Vitrina,o Oyster tai gali pažiūrėt krinona.lt thumbup.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Godute @ 2008 04 24, 15:10)
Man labai padėjo Loreal SOS repair tos tūtelės geltonos...O šeip tai va db radau geras Cazcarros ir Oyster priemones.Pas juos asortimentas labai didelis pažeistiems plaukams...Net neišvardinsiu kiek visko prisipirkau ir dar neišbandžiau visko...Bet mano plaukams pakolkas viskas tiko ir patiko...Jei domina tai iš kart pasakau, kad Cazcarra pardavinėja Vitrina,o Oyster tai gali pažiūrėt krinona.lt thumbup.gif  blush2.gif

Ačiū 4u.gif , reiks pasidomėti ax.gif
Atsakyti
katik paskaiciau, kad linu semenyse esantis aliejus skatina plauku augima, neleidzia jam issauseti ir luzineti smile.gif
va linkas linu semenys

tai jau nusipirkau ax.gif virs 3 lituku kazkur mokejau mirksiukas.gif
Atsakyti
plaukus trinsi ar valgysi tu ji ?
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2008 04 23, 16:05)
Jei jus cia kalbat apie dzintars alieju, tai tikrai maciau gedimino prospekte(netoli lukiskiu stot.) esanciame droge pries savaite 4u.gif  Ir nevienas lentynoje stovejo smile.gif



QUOTE(claraave @ 2008 04 23, 16:09)
Vakar VCUP'e maciau pilna ir balzamu, ir alieju  sunglasses2.gif


bet as klaipedoj doh.gif biggrin.gif

QUOTE(Rasytee @ 2008 04 24, 16:11)
plaukus trinsi ar valgysi tu ji ?


manau, kad valgyt reiktu, tada efektas didziausias butu biggrin.gif as irgi turiu, i jogurta idejus, 15min palaikius visai valgyt galima, bet geriau deti i kepinius, tada isvis nesijaucia, o vistiek pilvuky nuseda smile.gif ir siaip jos zarnynui laabaai gerai, kaip pilingas zarnoms blush2.gif

as cia grynai apie pacias semenis galbejau, ne alieju biggrin.gif o gal apie selenas as cia. hm lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GūGa: 24 balandžio 2008 - 16:39
QUOTE(Rasytee @ 2008 04 24, 17:11)
plaukus trinsi ar valgysi tu ji ?


valgysiu, nes tai pacios selenos mirksiukas.gif bet yra ir aliejus linu selenu, tai ir sita nusipirksiu ax.gif labai gerai jis apskritai visam prganizamui, virskinimui, ir plaukams smile.gif
Atsakyti
QUOTE(davile @ 2008 04 24, 18:56)
valgysiu, nes tai pacios selenos  mirksiukas.gif  bet yra ir aliejus linu selenu, tai ir sita nusipirksiu ax.gif  labai gerai jis apskritai visam prganizamui, virskinimui, ir plaukams  smile.gif

bet fui slykstyne tas aliejus i burna neidesi cool.gif lotuliukas.gif jau geriau semenys o alieju ant plauku tept biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2008 04 24, 19:20)
bet fui slykstyne tas aliejus i burna neidesi  cool.gif  lotuliukas.gif  jau geriau semenys o alieju ant plauku tept  biggrin.gif

as gerdavau, tik po to vandens staigiai pasrubt reikia, viskas imanoma ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2008 04 24, 20:20)
bet fui slykstyne tas aliejus i burna neidesi  cool.gif  lotuliukas.gif  jau geriau semenys o alieju ant plauku tept  biggrin.gif

As geriu po sauksteli kiekviena ryte, na slykstokas jis, ne sokoladas biggrin.gif bet iskart uzgeriu silta arbata, tai visai nieko sueina lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(davile @ 2008 04 24, 18:56)
valgysiu, nes tai pacios selenos  mirksiukas.gif  bet yra ir aliejus linu selenu, tai ir sita nusipirksiu ax.gif  labai gerai jis apskritai visam prganizamui, virskinimui, ir plaukams  smile.gif


turiu ir selenu ir semenu ir aliejaus tai teks pavartot bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2008 04 24, 19:20)
bet fui slykstyne tas aliejus i burna neidesi  cool.gif  lotuliukas.gif  jau geriau semenys o alieju ant plauku tept  biggrin.gif


na, kai sergi, tai vaistu irgi reikia gerti, o jie ne visada skanus buna ax.gif taip kad manau, kad viskas imanoma smile.gif
jei jau bus visai neimanoma man, tai sakiau darysiu kokias nors salocikes ir tada uzpilsiu to aliejaus vietoj iprasto mirksiukas.gif
Atsakyti