Įkraunama...
Įkraunama...

plauku augimas?

QUOTE(Hottea @ 2008 04 22, 06:26)
Mano tokia pati istorija - po šviesinimo perėjus į brunečių gretas plaukai labai sausi schmoll.gif
Jau mėnesiuką darau aliejų kaukes, bet jų poveikis man iki kito plovimo - taip ir terliojuosi prieš kiekvieną plovimą doh.gif
Bet merginų rezultatai įkvepia - gal ir man pasiseks blush2.gif



Vakar dariau pirmaja kaukyte, po plovimo dar pripurskiau vitaminu, siandien atrodo neblogai g.gif , ziuresiu kaip bus veliau. smile.gif Sekmes ir tau, tikekime, kad musu plaukuciai atrodys taip pat puikiai kaip ir kitu. drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2008 04 22, 16:02)
gal tu nescia??  g.gif  lotuliukas.gif be vitaminu, priemones is maximos, o plaukai po 2cm auga doh.gif  lotuliukas.gif

Jau senai nebe neščia lotuliukas.gif o norėčiau nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(GūGa @ 2008 04 22, 18:15)
panos, o koks jums poveikis tu dzintaru stebuklu? biggrin.gif nes mano buna laabaai sausi plaukai po ju  blink.gif  ir po aliejaus, ir po balzamo..


Tai gal Tu visus plaukus tepi? Aš tai tik šaknis g.gif
Papildyta:
QUOTE(Happy.Woman @ 2008 04 22, 22:06)
Vakar dariau pirmaja kaukyte, po plovimo dar pripurskiau vitaminu, siandien atrodo neblogai  g.gif , ziuresiu kaip bus veliau.  smile.gif  Sekmes ir tau, tikekime, kad musu plaukuciai atrodys taip pat puikiai kaip ir kitu.  drinks_cheers.gif  4u.gif


Aš irgi tikiuosi, kad po gero pusmečio jau bus rezultatai - tik reikia kantrybės neprarasti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 04 23, 10:22)
Tai gal Tu visus plaukus tepi? Aš tai tik šaknis g.gif



nu kad tik saknis g.gif aisku ant plauku irgi patenka, bet stengiuosi tik i galvos oda itrinti - labai taupau as juos, nerandu niekur pirkti dar lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GūGa @ 2008 04 23, 13:43)
nu kad tik saknis  g.gif  aisku ant plauku irgi patenka, bet stengiuosi tik i galvos oda itrinti - labai taupau as juos, nerandu niekur pirkti dar  lotuliukas.gif



Sveikos.

As ir nerandu kur pirkti schmoll.gif gal galit idet kuri kaip atrodo tas dzintars? bus lengviau ieskoti.
Atsakyti
Jei jus cia kalbat apie dzintars alieju, tai tikrai maciau gedimino prospekte(netoli lukiskiu stot.) esanciame droge pries savaite 4u.gif Ir nevienas lentynoje stovejo smile.gif
Atsakyti
Vakar VCUP'e maciau pilna ir balzamu, ir alieju sunglasses2.gif
Atsakyti
QUOTE(claraave @ 2008 04 23, 17:09)
Vakar VCUP'e maciau pilna ir balzamu, ir alieju  sunglasses2.gif

Beja kas del balzamo, tai nusipirkau stiprinanti - paliko labai gera ispudi, plaukai svelnus labai ir blizga. Ziuresim kaip ilgiau panaudojus, kad nebutu vien kosmetinis poveikis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Godute @ 2008 04 22, 10:38)
Labai labai džiaugiuos,kad su plaukais sekasi blush2.gif  bigsmile.gif Aš net pati nežinau ar čia priemonės padėjo(tikrai ne profesionalios,o paprasčiausios iš maximytės,drogo lotuliukas.gif ), ar kad matinuosi pagaliau visavertišku maistu ar kad nebebalinu g.gif nes pasigirti iš prigimties gerais plaukais tikrai niekada negalėjau...Nu bet dabar jie pas mane 2cm per mėnėsį paauga ir nesišakoja,neslenka thumbup.gif Jokių vitaminų negeriu,dzintars aliejuko tik vieną buteliuką sunaudojau...Čia mistika  lotuliukas.gif Gal kai laiko daugiau bus įdėsiu plaukų pasikeitimus...prieš ir po smile.gif O lepinu visom priemonėm skirtom sausiems pažeistiems plaukams,po jų plaukai nerealūs wub.gif Dabar jau pusę metų kažkokia manija plaukų priežiūros priemonems blush2.gif  blush2.gif  biggrin.gif

O gal galima placiau apie tas priemones, nes as panasia manija susirgau, o be to plaukai sausoki, galai skilineja blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(claraave @ 2008 04 23, 16:09)
Vakar VCUP'e maciau pilna ir balzamu, ir alieju  sunglasses2.gif


o kurioj butent parduotuveje VCUP'e? g.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2008 04 23, 18:31)
o kurioj butent parduotuveje VCUP'e? g.gif



droge tikriausiai mirksiukas.gif

pirmam aukste
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lisik: 23 balandžio 2008 - 19:53
QUOTE(lisik @ 2008 04 23, 21:53)
droge tikriausiai  mirksiukas.gif

pirmam aukste

Aga, droge rolleyes.gif
Atsakyti