Įkraunama...
Įkraunama...

plauku augimas?

QUOTE(Faustikas @ 2008 04 20, 23:01)
tai va: nuo rytojaus grieztai priziuriu savo nukirptus plaukus! Net pasizymesiu kalendoriuje. Treciadini is ryzos griztu vel i blond ir stebesiu kaip greit auga plaukai. Prisipirkau visokiu priemoniu siendiena uz 88 lt.(kai pagalvoji- rimtai- neturejo boba bedos: ilgoki sviesus pasiure plaukai, nukirpau: 140 lt. Nesusitvarkiau: dar karta pas kita kirpeja nuejau: 90 lt, Treciadieni eisiu pas kaimyne kirpeja, kuri dirba sustram salone. Vel paliksiu apie 150 lt tai tiksliai, nes dazu visi uzmaiso mano plaukams po 2x. Kiek gavosi lt??? Bucj koki skudura/batus/rankine nusipirkus. Gal man vitaminus ne nuo plauku augimo reik pirkt lotuliukas.gif )


Žiauri istorija, net juokas neima - šitokios išlaidos, o rezultato, kaip matau schmoll.gif
Niu bet tikuosi prisipirkai gerų priemonių - gal jos nenuvils mirksiukas.gif
Kai buvau šviesi ir man panašių problemų būdavo - tai ryža, tai peroksidinė doh.gif
Atsakyti
Merginos gi skauda tiesa yra tokia,jei Dievulis gerų plaukų nedavė tai tada teks ne vieną šimtuką pakloti,kad tokius turėtume...Kol aš savo plaukus atgaivinau tiek lt investavau... doh.gif ir dabar išlaidos nesibaigia doh.gif nu bet veidrodį vaizdas thumbup.gif
Atsakyti
As ir dabra dziaugiuosi plaukuciasi. Gal pagaliau apgalesiu genus ir atsiauginsiu kasas. Labai jau noriu plauku iki liemens,. Man jie tokie seksualus ir grazus atrodo (aisku kai yra sveiki)
Atsakyti
QUOTE(Irma77 @ 2008 04 21, 15:17)
As ir dabra dziaugiuosi plaukuciasi. Gal pagaliau apgalesiu genus ir atsiauginsiu kasas. Labai jau noriu plauku iki liemens,.  Man jie tokie seksualus ir grazus atrodo (aisku kai yra sveiki)

Aš kai turėjau iki pečių tai norėjau,kad užaugtų iki liemens wub.gif o kai dabar yra iki liemens noriu iki užpakaliuko lotuliukas.gif doh.gif tikiuosi neužsinorėsiu iki kelių plaukų lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Godute matau gerai sekas siuo klausimu papasakok ka darai kad jie pas tave taip auga smile.gif ?
Atsakyti
QUOTE(dovila @ 2008 04 20, 07:33)
gal Jusu plaukai sausi(nes sausumas viena is luzinejimo priezasciu)?jei sausi tuomet dekite visokias kaukes,drekinkit juos.labai gera yra namine majonezo kauke.plaukai pamaitinami, nebuna sausi,blizga  thumbup.gif galima tepti ivairiais aliejukais (pvz jojobos sezamu ar alyvuogiu).as taip betepdama ir atgaivinau savo plaukucius  mirksiukas.gif


bigsmile.gif , labai aciu, visai apie tai nepagalvojau doh.gif , tikrai sausoki, cia turbut sviesinimu pasekme, 6 metus daziau sviesiai, dabar esu brunete smile.gif , bet matyt plaukuciai dar neatsigavo, dekui 4u.gif , tiesa, kiek laiko reiktu laikyti?
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2008 04 21, 16:13)
Godute matau gerai sekas siuo klausimu papasakok ka darai kad jie pas tave taip auga smile.gif ?


Ir man idomu, Godute, kuom tu savo plaukucius paperki, kad jie sveiki ir greitai auga? g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Happy.Woman @ 2008 04 21, 19:43)
bigsmile.gif , labai aciu, visai apie tai nepagalvojau  doh.gif , tikrai sausoki, cia turbut sviesinimu pasekme, 6 metus daziau sviesiai, dabar esu brunete  smile.gif , bet matyt plaukuciai dar neatsigavo, dekui  4u.gif , tiesa, kiek laiko reiktu laikyti?


Mano tokia pati istorija - po šviesinimo perėjus į brunečių gretas plaukai labai sausi schmoll.gif
Jau mėnesiuką darau aliejų kaukes, bet jų poveikis man iki kito plovimo - taip ir terliojuosi prieš kiekvieną plovimą doh.gif
Bet merginų rezultatai įkvepia - gal ir man pasiseks blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2008 04 21, 16:13)
Godute matau gerai sekas siuo klausimu papasakok ka darai kad jie pas tave taip auga smile.gif ?

Labai labai džiaugiuos,kad su plaukais sekasi blush2.gif bigsmile.gif Aš net pati nežinau ar čia priemonės padėjo(tikrai ne profesionalios,o paprasčiausios iš maximytės,drogo lotuliukas.gif ), ar kad matinuosi pagaliau visavertišku maistu ar kad nebebalinu g.gif nes pasigirti iš prigimties gerais plaukais tikrai niekada negalėjau...Nu bet dabar jie pas mane 2cm per mėnėsį paauga ir nesišakoja,neslenka thumbup.gif Jokių vitaminų negeriu,dzintars aliejuko tik vieną buteliuką sunaudojau...Čia mistika lotuliukas.gif Gal kai laiko daugiau bus įdėsiu plaukų pasikeitimus...prieš ir po smile.gif O lepinu visom priemonėm skirtom sausiems pažeistiems plaukams,po jų plaukai nerealūs wub.gif Dabar jau pusę metų kažkokia manija plaukų priežiūros priemonems blush2.gif blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Godute: 22 balandžio 2008 - 09:40
QUOTE(Godute @ 2008 04 22, 09:38)
Labai labai džiaugiuos,kad su plaukais sekasi blush2.gif  bigsmile.gif Aš net pati nežinau ar čia priemonės padėjo(tikrai ne profesionalios,o paprasčiausios iš maximytės,drogo lotuliukas.gif ), ar kad matinuosi pagaliau visavertišku maistu ar kad nebebalinu g.gif nes pasigirti iš prigimties gerais plaukais tikrai niekada negalėjau...Nu bet dabar jie pas mane 2cm per mėnėsį paauga ir nesišakoja,neslenka thumbup.gif Jokių vitaminų negeriu,dzintars aliejuko tik vieną buteliuką sunaudojau...Čia mistika  lotuliukas.gif Gal kai laiko daugiau bus įdėsiu plaukų pasikeitimus...prieš ir po smile.gif O lepinu visom priemonėm skirtom sausiems pažeistiems plaukams,po jų plaukai nerealūs wub.gif Dabar jau pusę metų kažkokia manija plaukų priežiūros priemonems blush2.gif  blush2.gif  biggrin.gif



gal tu nescia?? g.gif lotuliukas.gif be vitaminu, priemones is maximos, o plaukai po 2cm auga doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2008 04 22, 16:02)
gal tu nescia??  g.gif  lotuliukas.gif be vitaminu, priemones is maximos, o plaukai po 2cm auga doh.gif  lotuliukas.gif

Ot manes ir nestebina, kad priemones is Maximos geros....ypac jei tinka plaukams....ir nera cia ko stebetis. Didele itaka plaukams daro, tai ka dedi i burna ir stresai mirksiukas.gif Jei nervukai geri ir maitiniesi gerai , tai ir sampunu brangiu ir vitaminu nereikia rolleyes.gif Cia mano nuomone 4u.gif
Atsakyti
panos, o koks jums poveikis tu dzintaru stebuklu? biggrin.gif nes mano buna laabaai sausi plaukai po ju blink.gif ir po aliejaus, ir po balzamo..
Atsakyti