Įkraunama...
Įkraunama...

plauku augimas?

QUOTE(Adera777 @ 2008 04 18, 15:56)
O koks poveikis to balzamo po plovimo, t.y. kaip nuorodoje pavaizduotas, ar geras jis?  ax.gif

Na vat dar nežinau nusipirkau ir dar nepanaudojau... blush2.gif kai išbandysiu pasakysiu kaip jis mano plaukeliams smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
per nestuma oho ho kokie plaukai atauge buvo. Iki liemeneles! Pasigimdziau, pasikeite gormonai ir pajutau, kad is to oho ho pasiureliai liko. Niu ka: prisiskaiciau apie geriausius kirpejus Kaune ir nulekiau. Nugolino iki palei ausis. Dar po menesio pas kita "super meistra" pakeiciau spalva: is blond- ryzair is savo karciu turiu bobiska seveliura ties ausim. Oi, kaip tiks!!! sh...negaliu i save ziuret, per ryski! ir amzius ne tas, ryzai vaiksciot...Vel grysiu i blond. Bet is plauku- karciu sh..liko. Jauciuosi bobele! Turedama karcius visada naudojau DZINTARS aliejus, balzamus ir kita geri. SUPER! Aciu, kad priminet! Rygoje busiu birzeli, tai apsiprekinsiu biggrin.gif NIEKS IS PREKYBOS NEISIMS! Galiu garantuoti, nes latves Dzintars labai myli mirksiukas.gif
Tai ka, gersim vitaminus ir vel karcius auginsim. O reikejo man tik Dzintars maslo nusipirkt ir plaukai butu vel suzydeje..
Atsakyti
QUOTE(Faustikas @ 2008 04 18, 22:24)
per nestuma oho ho kokie plaukai atauge buvo. Iki liemeneles! Pasigimdziau, pasikeite gormonai ir pajutau, kad is to oho ho pasiureliai liko. Niu ka: prisiskaiciau apie geriausius kirpejus Kaune ir nulekiau. Nugolino iki palei ausis. Dar po menesio pas kita "super meistra" pakeiciau spalva: is blond- ryzair is savo karciu turiu bobiska seveliura ties ausim. Oi, kaip tiks!!! sh...negaliu i save ziuret, per ryski! ir amzius ne tas, ryzai vaiksciot...Vel grysiu i blond. Bet is plauku- karciu sh..liko. Jauciuosi bobele! Turedama karcius visada naudojau DZINTARS aliejus, balzamus ir kita geri. SUPER! Aciu, kad priminet! Rygoje busiu birzeli, tai apsiprekinsiu biggrin.gif NIEKS IS PREKYBOS NEISIMS! Galiu garantuoti, nes latves Dzintars labai myli mirksiukas.gif
Tai ka, gersim vitaminus ir vel karcius auginsim. O reikejo man tik Dzintars maslo nusipirkt ir plaukai butu vel suzydeje..

Nieko pamatysi ataugs tavo plaaukuciai ir vel grazus ilgi bus wub.gif mirksiukas.gif Tik reikia laiko ir kantrybes mirksiukas.gif as irgi dabar auginu, bet va vaikelkio dar neturiu, nors jau planuojame wub.gif tai bijau , kad ir as augisnsiu auginsiu, o po to teks nukirpti unsure.gif Sekmes tau auginant paukucius. Beje , as ir ta aliejuka Dzintars nusipirkau, jau siandien antra karta tepiau blush2.gif
Atsakyti
ar jums tas dzintars taip patinka?smile.gif as kazkada turejau,tai man tos bonkutes uztenka na kokiems 3 kartams,o ir poveikio kazkokio nepastebejau.galvoju vel nusipirkti,nes neatsistebiu,kaip visos ji giria bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2008 04 18, 23:43)
ar jums tas dzintars taip patinka?smile.gif as kazkada turejau,tai man tos bonkutes uztenka na kokiems 3 kartams,o ir poveikio kazkokio nepastebejau.galvoju vel nusipirkti,nes neatsistebiu,kaip visos ji giria bigsmile.gif

As ji pirkau, nes cia labai isgyre visos ir droge pasiule pirkti, sake kad labai geras. Tiesa pasakius man jo galima sakyti tik porai kartu uzteko blush2.gif na gal dar ir treciam kartui uzteks. O kad poveikis butu tai manau reikia pusmeti maziausiai naudoti koki karta per savaite. Nuo poros buteliuku poveikio tikrai nebus 4u.gif
Atsakyti
As irgi turiu seruma, tai as jo labai daug neitrinu is karto i galvos oda, nu taip po truputi kaskart, tai tikrai ne trims kartams uztenka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(blondynka @ 2008 04 19, 15:50)
As irgi turiu seruma, tai as jo labai daug neitrinu is karto i galvos oda, nu taip po truputi kaskart, tai tikrai ne trims kartams uztenka  wub.gif




as tai vos ne i visa plauku ilgi ji tepdavau biggrin.gif o dar plaukai netrumpi,tai sakau,man ta bonkute buvus nebuvus biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos plaukuciu augintojos, as ir auginu, auginu kasas, bet pastaruoju metujie taip luzineja, kad nezinau nei ka daryti, perbraukus tarp plauku pirstais, sauja lieka pilna plauku unsure.gif , svarbiausia, kad ir vitaminus panaudoju plaukiukams, augimu nesiskundziu, auga tikrai greit, bet kodel tai luzineja, nesuprantu. g.gif Ar gali luzineti nuo netinkamu plauku dazu? O gal sampunas netinka, bet pakeiciau, vistiek tas pats. doh.gif Gal kas zinote kaip dar pastiprinti plaukucius? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2008 04 19, 18:08)
as tai vos ne i visa plauku ilgi ji tepdavau biggrin.gif o dar plaukai netrumpi,tai sakau,man ta bonkute buvus nebuvus biggrin.gif



mano irgi ilgi plaukai, bet i visus plaukus daugiau aliejus trinamas, o serumas i galvos oda rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Happy.Woman @ 2008 04 19, 22:12)
Sveikos plaukuciu augintojos, as ir auginu, auginu kasas, bet pastaruoju metujie taip luzineja, kad nezinau nei ka daryti, perbraukus tarp plauku pirstais, sauja lieka pilna plauku  unsure.gif , svarbiausia, kad ir vitaminus panaudoju plaukiukams, augimu nesiskundziu, auga tikrai greit, bet kodel tai luzineja, nesuprantu.  g.gif  Ar gali luzineti nuo netinkamu plauku dazu? O gal sampunas netinka, bet pakeiciau, vistiek tas pats.  doh.gif Gal kas zinote kaip dar pastiprinti plaukucius?  g.gif

gal Jusu plaukai sausi(nes sausumas viena is luzinejimo priezasciu)?jei sausi tuomet dekite visokias kaukes,drekinkit juos.labai gera yra namine majonezo kauke.plaukai pamaitinami, nebuna sausi,blizga thumbup.gif galima tepti ivairiais aliejukais (pvz jojobos sezamu ar alyvuogiu).as taip betepdama ir atgaivinau savo plaukucius mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovila: 20 balandžio 2008 - 10:35
na o man to buteliuko visai ilgam uztenka kadangi ytrinu aliejuko tik y galwos oda nemanau kad kazkas labai pageretu jei y wisus plaukus itrinciau smile.gif ir naudoju jy pries kiekviena galvos plovima(mazdaug 2-3 kartai per savaite)o buteliukas dar apipilnis thumbup.gif
Atsakyti
tai va: nuo rytojaus grieztai priziuriu savo nukirptus plaukus! Net pasizymesiu kalendoriuje. Treciadini is ryzos griztu vel i blond ir stebesiu kaip greit auga plaukai. Prisipirkau visokiu priemoniu siendiena uz 88 lt.(kai pagalvoji- rimtai- neturejo boba bedos: ilgoki sviesus pasiure plaukai, nukirpau: 140 lt. Nesusitvarkiau: dar karta pas kita kirpeja nuejau: 90 lt, Treciadieni eisiu pas kaimyne kirpeja, kuri dirba sustram salone. Vel paliksiu apie 150 lt tai tiksliai, nes dazu visi uzmaiso mano plaukams po 2x. Kiek gavosi lt??? Bucj koki skudura/batus/rankine nusipirkus. Gal man vitaminus ne nuo plauku augimo reik pirkt lotuliukas.gif )
Atsakyti