Įkraunama...
Įkraunama...

plauku augimas?

QUOTE(wikne @ 2008 04 17, 12:47)
ne ju nemaisau.naudoju taip kaip parasyta instrukcijoj smile.gif pries plaunant galwa isitrinu plaukus aliejuku na ir pabunu taip kokia valanda kartais ilgiau na kaip gaunasi o tuomet isiplaunu galva sampunu uzsidedu balzamo dar kokias dvi tris min palaikau ir isiplaunu galva. rolleyes.gif na balzamus tai nuo pat mazens esu pratusi naudoti tai visuomet kai plaunu galva paskutinis zingsnis buna- balzamas. ax.gif



Matai, nesupratau Tavęs, nes maniau, kad Tu naudoji "dzintars" balzamą, skatinantį plaukų augimą (mažame buteliuke, kaip ir "maslo") doh.gif

O taip tai pritariu - balzamas būtinas pabaigai thumbup.gif
Atsakyti
O gal įmeskit kaip atrodo tad balzamas su česnaku...nusipirkau kažkokį kitą dzintars balzamą stiprinamąjį, bet žiūriu, kad kvepia maloniai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 04 17, 13:18)
Matai, nesupratau Tavęs, nes maniau, kad Tu naudoji "dzintars" balzamą, skatinantį plaukų augimą (mažame buteliuke, kaip ir "maslo") doh.gif

O taip tai pritariu - balzamas būtinas pabaigai thumbup.gif

na as ir naudoju dzintars aliejuka plaukams(tame mazame buteliuke)tai jy tepu pries plaunant galva o balzama jau ant pacio galo naudoju...
victory.gif
Atsakyti
QUOTE(Godute @ 2008 04 17, 14:20)
O gal įmeskit kaip atrodo tad balzamas su česnaku...nusipirkau kažkokį kitą dzintars balzamą stiprinamąjį, bet žiūriu, kad kvepia maloniai lotuliukas.gif



As radau "dzintars" puslapyje tokį balzamą :

http://www.dzintars....s/series/?cat=9

Tai šitas yra normalus - juo aš perplaunu po "česnakinio" balzamo, tik jo nuotraukos neradau unsure.gif
Atsakyti
tai reiskai ir pas mane ne cesnakinis nes visai maloniai kvepia ax.gif biggrin.gif net nezinojau kad keliu rusiu yra... vienintelius radau tai ir pagriebiau umn.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(wikne @ 2008 04 17, 15:39)
tai reiskai ir pas mane ne cesnakinis nes visai maloniai kvepia ax.gif  biggrin.gif net nezinojau kad keliu rusiu yra... vienintelius radau tai ir pagriebiau umn.gif  lotuliukas.gif


Tai vat, todėl aš ir klausiau, kaip Tu ten po aliejuko perplauni su tuo smirdinčiu balzamu g.gif lotuliukas.gif
Pagaliau išsiaiškinau drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 04 17, 16:22)
Tai vat, todėl aš ir klausiau, kaip Tu ten po aliejuko perplauni su tuo smirdinčiu balzamu g.gif  lotuliukas.gif
Pagaliau išsiaiškinau drinks_cheers.gif

o as niekaip negalejau suprast kas jum taip smirda tame balzame lotuliukas.gif ot nesusipratele lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 04 17, 14:19)
As radau "dzintars" puslapyje tokį balzamą :

http://www.dzintars....s/series/?cat=9

Tai šitas yra normalus - juo aš perplaunu po "česnakinio" balzamo, tik jo nuotraukos neradau unsure.gif

Ačiū va būtent tokį ir nusipirkau smile.gif dar nebandžiau nu ką gi teks eit uostyt dzintars balzamus gal atrasiu ir tą česnakinį lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Godute @ 2008 04 17, 15:46)
Ačiū va būtent tokį ir nusipirkau smile.gif dar nebandžiau nu ką gi teks eit uostyt dzintars balzamus gal atrasiu ir tą česnakinį lotuliukas.gif

visai ne toki balzama turime galvoj...tas cesnakinis yra tokiam pat buteliuke kaip aliejus..lygiai lygiai tokiam pat tik skirias uzrasas... ir jis ne toks kur po sampunu reik det ir paskui tik nuskalaut smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mayte: 17 balandžio 2008 - 16:18
QUOTE(Mayte @ 2008 04 17, 17:18)
visai ne toki balzama turime galvoj...tas cesnakinis yra tokiam pat buteliuke kaip aliejus..lygiai lygiai tokiam pat tik skirias uzrasas... ir jis ne toks kur po sampunu reik det ir paskui tik nuskalaut  smile.gif

Aš viską kuo puikiausiai supratau lotuliukas.gif tik aš nusipirkus tokį pat kaip nuorodoj,bet sakau, kad ieškosiu to česnakinio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Godute @ 2008 04 18, 09:21)
Aš viską kuo puikiausiai supratau lotuliukas.gif  tik aš nusipirkus tokį pat kaip nuorodoj,bet sakau, kad ieškosiu to česnakinio mirksiukas.gif

O koks poveikis to balzamo po plovimo, t.y. kaip nuorodoje pavaizduotas, ar geras jis? ax.gif
Atsakyti
Turiu aš jį - vieną jau sunaudojau - patiko - plaukus glotnina, vaistažolių kupinas ax.gif
Tai antrą buteliuką nusipirkau, tik šampūną "dzintars" pakeičiau - dbr su sviestmedžiu "mypa - shea karite" naudosiu smile.gif
Atsakyti