Įkraunama...
Įkraunama...

plauku augimas?

as tai kaip kada kartais 1 kartais 2 i savaite manau kas per daug tas nesveika
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2008 04 16, 15:44)
as tai kaip kada kartais 1 kartais 2 i savaite manau kas per daug tas nesveika

As nemanyciau, kad gali but nesveika. As pati galva plaunu kas ryta, todel ir pamaitint juos reikia dazniau. Cia as taip manau ir savo nuomones niekam nekisu wink.gif Viena karta i savaite deduosi aliejaus, trynio, medaus ir brendzio kauke, o kas antra arba kas trecia diena , nakciai istepu juos ricinu arba alyvuogiu aliejum. Kai pradejau tai daryti daznai ir reguliariai, tai rezultatai tokie, kad dar gyvenime neturejau tokiu blizganciu ir graziu plauku kaip dabar blush2.gif O be to ir plaukuciai greitai augt pradejo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 04 16, 12:22)
O kiek kartu per savaite tepsite balzama ir aliejuka? Galvoju, gal uztektu 2 kartus per savaite - viena karta ta, kita - kita g.gif
O trecia karta namine kauke deciau unsure.gif

Aš irgi taip planuoju daryti, t.y. per savaitę: 1 kartą aliejuką, o kitą kartą - balzamą. mirksiukas.gif thumbup.gif
Bandžiau pasiskaitinėti dzintars.lv puslapyje, bet ten taip pat neradau informacijos kaip dažnai naudoti, ar daryti kokias pertraukas ir pan. g.gif
Atsakyti
tai taip jei plauni 7 kart per savaite as plaunu 2-3kart tai nesinori ir det visus kartus
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2008 04 16, 17:44)
Aš irgi taip planuoju daryti, t.y. per savaitę: 1 kartą aliejuką, o kitą kartą - balzamą.  mirksiukas.gif  thumbup.gif
Bandžiau pasiskaitinėti dzintars.lv puslapyje, bet ten taip pat neradau informacijos kaip dažnai naudoti, ar daryti kokias pertraukas ir pan.  g.gif



Tai tada taip ir barykime - manau, po geru 2 mėnesių šiame forume jau turėsime kuo girtis drinks_cheers.gif
Atsakyti
hmmmmmmm as ir aliejuka ir balzama naudoju kiekviena karta plaudama galva, t.y. kas 2-3 dienas.... rolleyes.gif nematau cia nieko blogo g.gif
Atsakyti
QUOTE(wikne @ 2008 04 16, 19:59)
hmmmmmmm as ir aliejuka ir balzama naudoju kiekviena karta plaudama galva, t.y. kas 2-3 dienas.... rolleyes.gif nematau cia nieko blogo g.gif


Kartu juos maišai? Pirma išsitepi vienu, o išplovusi - kitu? Ar kaip? g.gif
Atsakyti
Sveikos,
pagaliau atejo mano uzsakymas thumbup.gif
Ir iskart pradejau naudoti Alpecin sampuna ir tonika... ziuresiu kas bus mirksiukas.gif
Atsakyti
Na va nuejau snd i Droga ir nusipirkau ir balzamo Dzintars.. baisiausia kad tie buteliukai dzintars baisiai nesandarus.. Kai pirkau aliejuka tai maiselis aliejuotas buvo..o dbr visas cesnaku prasmirdes tai negana to dar ir rankine prismardino.... blink.gif doh.gif kaip dabar is jos ta kvapa panaikint? unsure.gif doh.gif
Ziuresiu kaip man veiks tas balzamas.. smile.gif o balzama ir koki 20min laikot?
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 04 16, 16:56)
Tai tada taip ir barykime - manau, po geru 2 mėnesių šiame forume jau turėsime kuo girtis drinks_cheers.gif

drinks_cheers.gif Tikėkimės, kad tu teisi mirksiukas.gif
Atsakyti

Pradėjau ir aš naudoti pažiūrėsiu ar padės.

Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 04 16, 20:14)
Kartu juos maišai? Pirma išsitepi vienu, o išplovusi - kitu? Ar kaip? g.gif


ne ju nemaisau.naudoju taip kaip parasyta instrukcijoj smile.gif pries plaunant galwa isitrinu plaukus aliejuku na ir pabunu taip kokia valanda kartais ilgiau na kaip gaunasi o tuomet isiplaunu galva sampunu uzsidedu balzamo dar kokias dvi tris min palaikau ir isiplaunu galva. rolleyes.gif na balzamus tai nuo pat mazens esu pratusi naudoti tai visuomet kai plaunu galva paskutinis zingsnis buna- balzamas. ax.gif
Atsakyti