Įkraunama...
Įkraunama...

plauku augimas?

QUOTE(Hottea @ 2008 04 14, 09:59)
O Tu pirkai sampuna, kuris aprasytas mano rastoje nuorodoje? g.gif

http://www.alpecin.l...ino/shampoo.php


Aš taip pat tokį rinkinuką nusipirkau, o dar savaitgalį pritaikė 15% nuolaidą, tai net 27Lt nesigavo. Šampūnas C1, kaip ir tavo nuorodoje pavaizduotas mirksiukas.gif
Atsakyti
merginos, o kiek kainuoja dzintars balzamas ir aliejukas?
Atsakyti
QUOTE(Ramasta @ 2008 04 14, 18:05)
merginos, o kiek kainuoja dzintars balzamas ir  aliejukas?



Šian pirkau už 7lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wikne @ 2008 04 14, 14:19)
na manau turetu but ten pat kur aliejuka pirkai gal tiesiog tuo metu nebuwo...seip tas buteliukas beveik nesiskiria nuo sampuno buteliuko tik pavadinimai skiriasi smile.gif man ir buvo sunkoka atrast balzama bet vakar ir balzama ir aliejuka maximoj pirkau ...na rezultatu nesiskundziu...aisku plaukai neuzaugo per nakty bet uztat kaip blizga thumbup.gif

tai va kad atidziai ziurejau tas etiketes..ir neradau..vien aliejai buvo ..nors pries pora dienu dar ir balzamo buvo ax.gif

HEIDE o kur pirkai?smile.gif kokioj parduotuvej ir is kokio miesto esi? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mayte: 14 balandžio 2008 - 21:22
Droge kaip tik dabar Dzintars aliejukui ri balzamui nuolaida smile.gif uz abu apie 12lt sumokejau smile.gif ti kneparasyta kaip balzama naudoti sad.gif rusiskai neperskaitau blush2.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Gal galit pasakyti kur Kaune siuo metu galima nusipirkti tu Dzintars priemoniu?As jau ieskau apie men laiko,bet nerandu verysad.gif Ieskojau silainiu maksimoj, silainiu eurovaistinej, eurokoj, megoj droge, bet neradau verysad.gif Siandien vaziuosiu i akropoli, tai gal ten rasiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurpod @ 2008 04 15, 13:32)
Sveikos 4u.gif
Gal galit pasakyti kur Kaune siuo metu galima nusipirkti tu Dzintars priemoniu?As jau ieskau apie men laiko,bet nerandu verysad.gif Ieskojau silainiu maksimoj, silainiu eurovaistinej, eurokoj, megoj droge, bet neradau verysad.gif Siandien vaziuosiu i akropoli, tai gal ten rasiu g.gif



Butent "megos" droge ir perku "dzintars" - turbut nepastebejai - sampunu lentynoje, prie desines sienos pacioje zemiausioje sudeti visi - ir balzamai, ir aliejukai rolleyes.gif
Atsakyti
Merginos, o kiek maždaug to aliejuko jum užtenka? g.gif Mano plaukai iki liemens tai po dviejų naudojimų jau žiūriu reik vėl naujo buteliuko doh.gif
Atsakyti
Kadangi aliejuka itrinu tik i saknis, o plaukus tik perbraukiu juo (nes galiukus tepu jojoba arba ricina) - tai man menesiui - kaip tik ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 04 15, 13:05)
Butent "megos" droge ir perku "dzintars" - turbut nepastebejai - sampunu lentynoje, prie desines sienos pacioje zemiausioje sudeti visi - ir balzamai, ir aliejukai rolleyes.gif

bet as klausiu kiekviena karta ir konsultanciu, bet jos vis sako, kad neturi g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurpod @ 2008 04 15, 14:21)
bet as klausiu kiekviena karta ir konsultanciu, bet jos vis sako, kad neturi g.gif  g.gif


NESAMONE - tik faktas, kad tos mergaites geru priemoniu pavadinimu nezino lotuliukas.gif

Atidziau perziureki sampunu lentyna ir pamatysi - juk zinai kaip atrodo buteliukai? rolleyes.gif
Atsakyti
Kaune Molo Droge aliejukams nuolaidos blush2.gif
Atsakyti