Įkraunama...
Įkraunama...

plauku augimas?



P.S. Nemanau, kad gerai per naktį laikyti Dzintars aliejuką ar balzamą, juk ten yra ir alkoholio, ir šiaip chemijos visokios g.gif . Kas per daug - tas nesveika mirksiukas.gif
[/quote]

Pritariu Tau - juk gamintojai nurodo maksimalu laika - kam persistengti.. rolleyes.gif
Atsakyti
As dbr galvoju isvis jis gali but toks labai jau geras jei jame alkoholio yra? jis gi dziovina labai...zinau kad i kaukes namines pilamas brendis ir panasiai... Bet l ilgai laikyt to dzintars matyt nereiktu... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mayte: 13 balandžio 2008 - 17:27
QUOTE(Mayte @ 2008 04 13, 18:27)
As dbr galvoju isvis jis gali but toks labai jau geras jei jame alkoholio yra? jis gi dziovina labai...zinau kad i kaukes namines pilamas brendis ir panasiai... Bet l ilgai laikyt to dzintars matyt nereiktu... g.gif

Alkoholis, manau, reikalingas, kad skatinų galvos odos kraujotaką, tada plaukų svogūnėliai labiau aprūpinami įvairiomis reikalingomis medžiagomis, o tai skatina plaukų augimą. Jei su saiku, manau nieko blogo mirksiukas.gif Bet ilgai laikyti nedrįsčiau g.gif ax.gif
Atsakyti
na va pagaliau ir as jau ysigijau aliejuka smile.gif sedziu dabar prisitepliojus vardan savo plaukeliu biggrin.gif ir as manau kad negerai per nakti su tuo aliejuku but ir seip negaleciau eit miegot su tokiais plaukais schmoll.gif
Atsakyti
na va parsinesiau balzama siandien namo,o kvapelis tai...... doh.gif ,bet ko tik nepadarysi del plauku savo, dabar reik tiketis maximaliu rezultatu mirksiukas.gif
Atsakyti
o gal zinot kur kaune nusipirkt balzamo? Nes tik aliejuka snd maciau,,, g.gif
Atsakyti
Jau išbandžiau Dzinars balzamą. Aš jį palaikiau apie val, nes na tas kvapas man mirtis.. doh.gif
Atsakyti
ot pakelsim dzintars apyvartą lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai kad "dzintars" niekada ir nesiskunde apyvarta - senose temose merginos jau pries 3 metus gyre si balzama tongue.gif
Tik gaila, kad neparaso po kiek laiko joms suveike sis stebuklelis cool.gif
Atsakyti
Ir as nusiteikiau augint plaukucius bigsmile.gif
Pries plovima 20min laikau Dzintars aliejuka, plaunu plaukus su Alpecin sampunu, po plovimo sutepiu galiukus ir per visa ilgi plaukus vynuogiu kauliuku serumu biggrin.gif
O vakar nupirkau Eurovaistinei Akropoli rinkinuka Alpecin sampuna ir balzama uz 31Lt thumbup.gif atskirai tai jie sampunas 18Lt, balzamas 26lt kainuoja mirksiukas.gif
Tikiusi paags mano plaukuciai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(graShkyte @ 2008 04 14, 10:41)
Ir as nusiteikiau augint plaukucius  bigsmile.gif
Pries plovima 20min laikau Dzintars aliejuka, plaunu plaukus su Alpecin sampunu, po plovimo sutepiu galiukus ir per visa ilgi plaukus vynuogiu kauliuku serumu  biggrin.gif
O vakar nupirkau Eurovaistinei Akropoli rinkinuka Alpecin sampuna ir balzama uz 31Lt  thumbup.gif  atskirai tai jie sampunas 18Lt, balzamas 26lt kainuoja  mirksiukas.gif
Tikiusi paags mano plaukuciai  4u.gif



O Tu pirkai sampuna, kuris aprasytas mano rastoje nuorodoje? g.gif

http://www.alpecin.l...ino/shampoo.php
Atsakyti
QUOTE(Mayte @ 2008 04 13, 21:57)
o gal zinot kur kaune nusipirkt balzamo? Nes tik aliejuka snd maciau,,, g.gif

na manau turetu but ten pat kur aliejuka pirkai gal tiesiog tuo metu nebuwo...seip tas buteliukas beveik nesiskiria nuo sampuno buteliuko tik pavadinimai skiriasi smile.gif man ir buvo sunkoka atrast balzama bet vakar ir balzama ir aliejuka maximoj pirkau ...na rezultatu nesiskundziu...aisku plaukai neuzaugo per nakty bet uztat kaip blizga thumbup.gif
Atsakyti