Įkraunama...
Įkraunama...

plauku augimas?

QUOTE(Mayte @ 2008 04 11, 21:49)
na va...sugunde mane sm tai siandien specialiai i droga vaziavau to aliejaus dzintars..ir ka jau sedziu issitepus..tik galvojau ar alieju ar balzama imt... Tai db turiu klausimeliu:
1. Kas jum geriau aliejus ar balzamas.Kodel?
2. Kiek laiko galima laikyt? Ar nebus blogai jei ilgai laikysiu? Gal kazkoks limitas yra?
3. Kiek jum mazdaug sykiu uztenka to buteliuko? Nes man jis toks skystas kaip vandenelis atrodo tai nepanasu kad l ilgam
4.Ar tikrai is apyvartos bus isimtas? g.gif
Aciu 4u.gif

man geriau balzamas.gal cia ir isitikinimas toks mano....sako kad plaukams labai labai gerai svogunu ir cesnaku sultys,o tame balzame butent ir yra daugiausia svogunu ir cesnaku ekstrakto....as tepu juo saknis ir palieku nakciai,nes daugiau geru medziagu plaukai pasiima, per trumpa laika mazokai medziagu gauna.tai va saknis istepdavau balzamu o pacius plaukus aliejum sezamu,migdolu,jojobos ar kt....tpfu tpfu tpfu plaukai super atsigavo labai blizga ir paaugo nemazai(nuo rugpjucio men apie 20 cm).bet as dar vartojau vitaminus perfectil apie puse metu.tai manau jie prisidejo taip pat prie augimo thumbup.gif clap.gif
Atsakyti
o kaip atrodo Dzintars buteliukai? g.gif jo galima rasti tik droge?viskas leksiu ir as jo pirkti smile.gif
Atsakyti
bet ar po kurio laiko plaukai visai nenusilps po tokio intensyvaus "chemijos" naudojimo? g.gif mano palukai ir taip ploni... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(metine @ 2008 01 30, 16:51)
man sitos kapsules pacios geriausios  bigsmile.gif  jei naudoji 3menesius tikrai matosi rezultatai..ir nzn ar cia sutapimas, bet naguciai irgi atsigauna.


pritariu drinks_cheers.gif ir kaina nedidele ir tikrai nagam padeda,daug visokiu vitaminu esu bandzius,bet sitie patys patys thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(wikne @ 2008 04 12, 16:03)
o kaip atrodo Dzintars buteliukai? g.gif jo galima rasti tik droge?viskas leksiu ir as jo pirkti smile.gif

va kaip atrodo
http://www.svarospre...ip_Dzintars.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mayte: 12 balandžio 2008 - 19:12
QUOTE(Mayte @ 2008 04 12, 20:11)

oi aciu ir as bandysiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(auruciukasss @ 2008 04 12, 20:50)
pritariu drinks_cheers.gif ir kaina nedidele ir tikrai nagam padeda,daug visokiu vitaminu esu bandzius,bet sitie patys patys thumbup.gif


kazka busiu praleidus blush2.gif kas per kapsulytes?
Atsakyti
QUOTE(Mayte @ 2008 04 12, 21:11)


aciu labai 4u.gif
Atsakyti
Esu kazkur maciusi tik nesupratau ir nekreipiau demesio kad tikrai geras. O dabar pati prisikaiciau ir jau noriu nusipirkti. Kai sekanti karta apsipirkinesiu tai ir si prigriebsiu (jei tik rasiu, nes suprantu kad cia jau kaip ir deficitas gaunasi) thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(claraave @ 2008 04 12, 23:15)
kazka busiu praleidus  blush2.gif kas per kapsulytes?

Kalbejo apie FITOVAL kapsules mirksiukas.gif
Atsakyti
O tai as nesuprantu, jus kai perplaunat plaukus daugiau jokio kito balzamo nebededat? blink.gif Nes as tai man atrodo avu kudlu neissukuociau, juolab, kad tas aliejukas man sausina plaukus, nes jame gi ir alkoholio yra. Pritrinu as jo i saknis, o paskui kai paprastai isplovus dedu kauke arba balzama, va tada tai efektas liuks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2008 04 13, 13:36)
O tai as nesuprantu, jus kai perplaunat plaukus daugiau jokio kito balzamo nebededat? blink.gif Nes as tai man atrodo avu kudlu neissukuociau, juolab, kad tas aliejukas man sausina plaukus, nes jame gi ir alkoholio yra. Pritrinu as jo i saknis, o paskui kai paprastai isplovus dedu kauke arba balzama, va tada tai efektas liuks smile.gif

Aš kai išsiplaunu galvą irgi dedu arba kaukę, arba balzamą.

P.S. Nemanau, kad gerai per naktį laikyti Dzintars aliejuką ar balzamą, juk ten yra ir alkoholio, ir šiaip chemijos visokios g.gif . Kas per daug - tas nesveika mirksiukas.gif
Atsakyti