Įkraunama...
Įkraunama...

plauku augimas?

Man tai labai gerai plaukai paaugo per nestuma, pries nestuma buvo peciu lygyje o per visa nestuma uzaugo tokie zemiau liemeneles:bigsmile: tai nusikirpau visus dazytus ir dabar turiu naturalius savo plaukus, tai dabar auginsiu toliau ilgus. Mama atveze is lietuvos ta Dzintars aliejuka pradejau jau naudoti ziuresim koks efektas bus biggrin.gif O sakykit kuriam laikui jums uztenka tos bonkutes? g.gif Ir kiek kartu i savaite tepates? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorinda @ 2008 04 11, 01:53)
O sakykit kuriam laikui jums uztenka tos bonkutes?  g.gif  Ir kiek kartu i savaite tepates?  4u.gif


aha man irgi idomu biggrin.gif as planuoju bent 2 kartus i savaite pasiteplioti, tikiuosi, kad menesiui uzteks ir balzamo ir aliejaus unsure.gif
Atsakyti
Siandien Droge prie kalvariju turgaus radau ir balzamo, ir aliejuko Dzintars, ju ten tikrai daug prikrauta thumbup.gif o pardaveja nieko nebuvo girdejus apie tai, kad jis isimamas is apyavartos ax.gif
Atsakyti
varau ir aš po darbo tada ieškot tų aliejuko ir balzamo,nes plaukai po cheminio labai nuvargę verysad.gif
Atsakyti
kazkada buwau ilgakase, plaukai buvo truputi zemiau liemes bet uzejo toks durnumas ir nusikirpau iki peciu smile.gif dabar jau gailiuosi kad tiek daug pasitrumpinau nes noriu plaukuciu bent iki juosmens deja nebeauga verysad.gif plauku galiukus nueinu pasitrumpint mazdaug kas du men nes ziauriai greitai isisakoja.........tai va dabar ce prisiskaiciau yvairiausiu receptuku ir aliejuku tai ir begsiu apsipirkt smile.gif tikekimes tas Dzintars aliejukas pades ir man susigrazint ilgus ir grazius plaukucius tongue.gif
Atsakyti
Prisidedu prie jūsų 4u.gif taigi šiandien nusipirkau Dzinars aliejų ir balzamą (dieve, koks šlykštus kvapas blink.gif ) ir Pantogar vitaminus... Dabar lauksiu rezultatų bigsmile.gif
Atsakyti
Bet ,Mergaites, ar ne per ilgai laikyti "dzintars" priemones per nakti? g.gif

Juk ten parasyta - 15 min - tai kam puse paros? Juk nuo to ar bus geriau?
As palaikau priemones 1 - 1,5 val - manau, plaukams uztenka, nes po ilgo laikymo man riebaluojasi schmoll.gif

Siandien dar nusipirkau mickeviciaus g. "prekes kirpykloms" kapsuliu zencenio - 5 Lt kapsule - skatina augima. Ir "milk_shake" kauke su pienu - uzsiimsiu dar labiau savo plaukais drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Madam Butterfly @ 2008 04 11, 18:26)
Prisidedu prie jūsų  4u.gif  taigi šiandien nusipirkau Dzinars aliejų ir balzamą (dieve, koks šlykštus kvapas  blink.gif ) ir Pantogar vitaminus... Dabar lauksiu rezultatų  bigsmile.gif


Butinai parasyki, kaip poveikis tu vitaminu Tau jausis - as irgi ju labai noriu, bet nzn ax.gif
Atsakyti
na va...sugunde mane sm tai siandien specialiai i droga vaziavau to aliejaus dzintars..ir ka jau sedziu issitepus..tik galvojau ar alieju ar balzama imt... Tai db turiu klausimeliu:
1. Kas jum geriau aliejus ar balzamas.Kodel?
2. Kiek laiko galima laikyt? Ar nebus blogai jei ilgai laikysiu? Gal kazkoks limitas yra?
3. Kiek jum mazdaug sykiu uztenka to buteliuko? Nes man jis toks skystas kaip vandenelis atrodo tai nepanasu kad l ilgam
4.Ar tikrai is apyvartos bus isimtas? g.gif
Aciu 4u.gif
Atsakyti
taip taip, būtų gerai, kad kas parašytų kas geriau, ar aliejukas ar balzamas, ir aš norėčiau išbandyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mayte @ 2008 04 11, 22:49)
na va...sugunde mane sm tai siandien specialiai i droga vaziavau to aliejaus dzintars..ir ka jau sedziu issitepus..tik galvojau ar alieju ar balzama imt... Tai db turiu klausimeliu:
1. Kas jum geriau aliejus ar balzamas.Kodel?
2. Kiek laiko galima laikyt? Ar nebus blogai jei ilgai laikysiu? Gal kazkoks limitas yra?
3. Kiek jum mazdaug sykiu uztenka to buteliuko? Nes man jis toks skystas kaip vandenelis atrodo tai nepanasu kad l ilgam
4.Ar tikrai is apyvartos bus isimtas? g.gif
Aciu 4u.gif

Siaip is pradziu buvau nebandzius balzamo, tai galvojau geriau aliejukas, bet vakar pabandziau balzama, tai mano plaukuciams jis labiau patiko ax.gif Cia man atrodo individualiai, kas kam geriau, bet jau balzamo kvapas tai zudo doh.gif
As laikau siaip kokias 2-3 valandas, bet nemanau, kad negerai, ir ilgiau palaikyt, kiek zinau cia merginos ir per nakti palaiko smile.gif
Buteliuko man uztenka kokiems 4 kartasm, bet as tepus visus plaukus, o mano plauku ilgis truputi zemiau peciu.
O del isemimo is apyvartos, tai vienam droge sako taip, kitam kitaip, nes nesuprasi kaip cia bus lotuliukas.gif
Atsakyti
nu ir aš papirkau to aliejuko ir balzamo smile.gif mažučiai buteliukai.tai vakar užtepiau alijų-paliakiau 30min.ir dar balzamo-kad efektas didesnis būtų smile.gif ale smirdi-bet kentet galima.mama iš kart ant ryt pamatė skirtumą.dabar naudosiu prieš kiekvieną plovimą-vasarai noriu gražių plaukų biggrin.gif
Atsakyti
Naa s nezinau kaip man tas aliejukas suveike ...nes pirma syki po plovimo susukui suktukais..nesukavau..taip taip ir nzn kaip man jis suveike nes plaukai tokie garbanoti ir pasisiause.. biggrin.gif kita syki, kai elgsiuos po plovimo kaip irprasta tureciau isvyst rezultata...ir trb begsiu i droga dar balzamo prigriebt biggrin.gif O yra dzintars gal nenuplaunamo balzamo? Jei taip , tai gal naudojot?ar patiko?kokia kaina mazdaug? rolleyes.gif
Atsakyti