Įkraunama...
Įkraunama...

plauku augimas?

QUOTE(Palomina @ 2008 04 03, 21:38)
oho  thumbup.gif  man nuo sausio pradzios apie 5 cm uzaugo..

man nuo spalio menesio 5cm tepaaugo cry.gif
Atsakyti
QUOTE(GūGa @ 2008 04 07, 00:21)
man nuo spalio menesio 5cm tepaaugo cry.gif

Nera taip blogai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(purpurinė @ 2008 04 04, 21:22)
Blondinės, atsakykit, ar tas Alpecin plaukų netamsina. Aš natural blondinė-auksinė ir labai nenorėčiau kad plaukai patamsėtų  schmoll.gif


O man, kaip nekeista, patamsino verysad.gif , bet aš gal ir ne rodiklis, nes mano plaukai labai jautriai reaguoja. Man ir Dzintars balzamas tamsina.
Man nuo Alpecin šampūno atsirado pleiskanų, ko jau seniai nebuvo. Galvos odą jis man labai nusausino, o dėl augimo, tai tikrai nauji plaukai nedygsta. Nusivyliau juo visai schmoll.gif Manau, kad šampūnai gal ir nelabai įtakoja plaukų augimą, nes jie juk plovimui skirti. Kad gydomosios medžiagos įsiskverbtų, tai tikrai manau geriau naudoti įtrinamą losjoną.
Atsakyti
QUOTE(GūGa @ 2008 04 07, 00:21)
man nuo spalio menesio 5cm tepaaugo cry.gif

tai per menesi paauga po 1 cm tai normaliai auga juk tie tavo plaukuciai
Atsakyti
QUOTE(Jantra @ 2008 04 07, 10:57)
O man, kaip nekeista, patamsino verysad.gif , bet aš gal ir ne rodiklis, nes mano plaukai labai jautriai reaguoja. Man ir Dzintars balzamas tamsina.
    Man nuo Alpecin šampūno atsirado pleiskanų, ko jau seniai nebuvo. Galvos odą jis man labai nusausino, o dėl augimo, tai tikrai nauji plaukai nedygsta. Nusivyliau juo visai schmoll.gif  Manau, kad šampūnai gal ir nelabai įtakoja plaukų augimą, nes jie juk plovimui skirti. Kad gydomosios medžiagos įsiskverbtų, tai tikrai manau geriau naudoti įtrinamą losjoną.

Man atrodo Jus minejote, kad reikia laikyti 15 min sampuna alpecin, o ant buteliuko tai aiskiai parsayta, kad pakanka 2 minuciu.jei taip ilgai laikote, tai gal ir nusausino galvos oda?
O kiek laiko jau naudojate si sampuna?Naivu tiketis, kad uzaugs "eziukas" jau po menesio, reikia 2-3 menesiu maziausiai manyciau smile.gif
Atsakyti
na man irgi atrodo kad naturaliai plaukuciai ir turetu paaugti po 1cm per menesi, taip kad ner cia blogai ax.gif mano irgi ne ka daugiau auga rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2008 04 07, 14:19)
Man atrodo Jus minejote, kad reikia laikyti 15 min sampuna alpecin, o ant buteliuko tai aiskiai parsayta, kad pakanka 2 minuciu.jei taip ilgai laikote, tai gal ir nusausino galvos oda?
O kiek laiko jau naudojate si sampuna?Naivu tiketis, kad uzaugs "eziukas" jau po menesio, reikia 2-3 menesiu maziausiai manyciau  smile.gif


Aš pasižiūrėjau pagal schemutę

http://www.alpecin.l...rkungsweise.php

ir ten matosi, kad geriausiai įsisavinama laikant 10-20min. Aš tiek niekad nelaikiau, na max 5 min. ir tai tik vieną kartą. Supratau, kad ne mano kantrybei ir dabar paprasčiausiai juo plaunu galva kaip įprastai. Ne taip jau ir naivu tikėtis rezultato po mėnesio, nes man gana greit pasijausdavo augimas, naudojant Lakme šampūną.
Nu negali gi, visiems viskas tikti. Dar bandysiu Alpecin losjoną biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jantra @ 2008 04 08, 13:02)
Aš pasižiūrėjau pagal schemutę

http://www.alpecin.l...rkungsweise.php

ir ten matosi, kad geriausiai įsisavinama laikant 10-20min. Aš tiek niekad nelaikiau, na max 5 min. ir tai tik vieną kartą. Supratau, kad ne mano kantrybei ir dabar paprasčiausiai juo plaunu galva kaip įprastai. Ne taip jau ir naivu tikėtis rezultato po mėnesio, nes man gana greit pasijausdavo augimas, naudojant Lakme šampūną.
Nu negali gi, visiems viskas tikti. Dar bandysiu Alpecin losjoną biggrin.gif

O tai gal cia apie ta losijona ta schemute?nes jo nuplaut nereikia, o negi sampuna po 15 min laikyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(claraave @ 2008 04 08, 14:03)
O tai gal cia apie ta losijona ta schemute?nes jo nuplaut nereikia, o negi sampuna po 15 min laikyt  g.gif

Aš kiek suprantu tai ta schema rodo ne tai kad šampųną reik laikyt pusvalandį,bet tai kad to kofeino galima rast ne tik kad po 20min,bet ir po 24val g.gif
Atsakyti
a na tada nuraminot kad cia normaliai biggrin.gif

PANOS, ISPROTEJOT!!! nulekiau siandien Bige i droga (klaipedoje) IR NERADAU DZINTARS ALIEJUKO! dabar kaip tik akcija, tai jis ne 10lt o 8 kainuoja, galvojau nusipirksiu, o ziuriu ner! biggrin.gif tik balzamu pilna prikrauta. o kuri jus balzama smirdanti cia perkat visos? sausiems plaukams? ar ta kita? rolleyes.gif
Atsakyti
as ir siandien droge ieskojau dzintars ir nebuvo smile.gif
as tai naudoju pakaitom aliejuka ir balzama . balzamas tokioj pat bonkutei taip ir aliejus . bet man balzamas labiau patinka nes neriebaluoja galvos smile.gif
Atsakyti
as Dzintars balzama (ta tokiame paciame buteliuke kaip ir aliejus) jau gal puse metu naudoju, tai visi kas ilgiau manes nemate negali patiketi kad neprisiauginau plauku thumbup.gif sako nu nesamone negali tavo tikri cia but bigsmile.gif tai va, o tas aliejus tai man netiko, labai daug pleiskanu atsirado schmoll.gif bet suzinojau bloga naujiena, as ta balzama perku droge, tai ana diena jo neberadau, tai pardaveja pasake kad jo nebebus unsure.gif verysad.gif doh.gif tai y kita droga nuejau, tai visus kiek buvo nupirkau, net 6 buteliukus lotuliukas.gif
Atsakyti