Įkraunama...
Įkraunama...

plauku augimas?

Kur perkate alpecin priemones, ir kokios kainos?
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2008 04 04, 01:38)
Kur perkate alpecin priemones, ir kokios kainos?

Eurovaistinese ju tikrai yra, o kur kitur tai net ir nezinau.. blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Dezdemona* @ 2008 04 04, 01:38)
Kur perkate alpecin priemones, ir kokios kainos?

Kainos apie 20 Lt sampunas, ir losjonas apie 30 Lt
Atsakyti
QUOTE(claraave @ 2008 04 04, 00:42)
Eurovaistinese ju tikrai yra, o kur kitur tai net ir nezinau.. blink.gif
Papildyta:

Kainos apie 20 Lt sampunas, ir losjonas apie 30 Lt

dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(claraave @ 2008 04 04, 00:15)
O kitas klausimelis butu del to alpecin losijono, suku suku aplink ji ratus, bet kazkaip nesugalvoju, kokiu budu ji naudoti, gal patarsite? wub.gif

As itrinu juo plauku saknis....arba jau isdziuvusiu plauku arba dregnu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(claraave @ 2008 04 04, 01:15)
Papildyta:
Dar man cia beskaitatant iskilo siokiu tokiu klausimeliu 4u.gif
dzintars balzama kaip naudojate, mergaites?ar tiesiog po sampuno uzsidedate, ar uzsidedate ir kaip kaukyte palaikote?


Jeigu kalba eina apie tą, kur česnakais kvepia, tai aš jį laikau kaip kaukę, prieš plovimą smile.gif
Atsakyti
Aciu 4u.gif
Atsakyti
dzintars balzama kaip naudojate, mergaites?ar tiesiog po sampuno uzsidedate, ar uzsidedate ir kaip kaukyte palaikote?


As ta balzama itrinu i saknis pries plovima - palaikau tiek, kiek nurodyta - 20 min. ir lekiu isplauti, nes tas kvapas blink.gif
O isplovusi ji dedu dar kokia kauke (dbr su sviestmedzio sviestu "Mypa" esu susizavejusi) ax.gif Ja tik isskalauju, nebemuoluoju su sampunu.
Bet reikes pereiti prie naturaliu priemoniu - majonazas mano plaukuciams ir ricina labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
As vat pradejau intensiviai gydyt plaukucius, siaubingai slenka verysad.gif
Naudoju Dzintars balzama, plaunu Alpecin sampunu, galiukams naudiju vinuogiu kauliuku alieju unsure.gif
gal kas patars ka dar gero nauduot? blush2.gif
Atsakyti
Blondinės, atsakykit, ar tas Alpecin plaukų netamsina. Aš natural blondinė-auksinė ir labai nenorėčiau kad plaukai patamsėtų schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(purpurinė @ 2008 04 04, 21:22)
Blondinės, atsakykit, ar tas Alpecin plaukų netamsina. Aš natural blondinė-auksinė ir labai nenorėčiau kad plaukai patamsėtų  schmoll.gif


o kodel turetu tamsint.man tai ne
Atsakyti
QUOTE(purpurinė @ 2008 04 04, 20:22)
Blondinės, atsakykit, ar tas Alpecin plaukų netamsina. Aš natural blondinė-auksinė ir labai nenorėčiau kad plaukai patamsėtų  schmoll.gif

Visiskai jokios spalvos neduoda schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(dovzil @ 2008 04 05, 10:21)
Visiskai jokios spalvos neduoda  schmoll.gif

Netamsina tikrai biggrin.gif Beje siandien Akropolio eurovaistines akcija buvo, nusipirkau alpecin sampuna ir losijona uz 30 lt , ir manau, kad sita akcija dar nesibaige, taigi vilnietes galit griebt thumbup.gif lotuliukas.gif Ir da girdejau tokiu pletku, kad alpecina isims is apyvartos, tai va.. blush2.gif
Atsakyti