Įkraunama...
Įkraunama...

plauku augimas?

QUOTE(A&S @ 2008 01 30, 11:14)
atgaivina plaukus ir skatina jų augimą mirksiukas.gif iš natūralių žolelių bigsmile.gif

Stiprinamasis plaukų aliejus "Dzintars"



 
Aliejus, stiprinantis ir stimuliuojantis plaukų augimą. Maitina plaukų šaknis ir galvos odą. Atstato natūralų plaukų blizgesį ir elastingumą, skatina jų augimą. Apsaugo nuo pleiskanų susidarymo, odos niežėjimo. Skirtas sausiems, silpniems ir pažeistiems plaukams po cheminio sušukavimo ir dažymo. Sudėtis: australiško arbatmedžio aliejus, ricinos aliejus, varnalėšos, kaštono ekstraktai. Talpa 100 ml. Gamintojas: "Dzintars", Latvija.


Sveikos. Labai susidomėjau šiuo aliejumi ir norėčiau paklausti ar jūs jį tepate ant galų ar ir šaknų? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Girl_not4_you @ 2008 03 29, 21:43)
as irgi pries kelias dienas nuejau i ta geriu parduotuve mickeviciaus gatvej aliejuko nusipirkti, tai maciau kaip panele su tuscia tara atejo visokiu sampunu ir balzamu pirkti blush2.gif  gal kuri bandete? kazin ju kaip nors neatskiedzia, ta pati kokybe? g.gif  o koris cia klorane sampunas augima skatina? nes as naudoju su mango sviestu, tai tikrai neblogas, noretusi pabandyt ir ta, kuris kasas zelt paspartintu biggrin.gif  4u.gif

Kažin o tokių pilstomų aliejukų, šampūnų ir balzamų yra Klaipėdoje? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lotute @ 2008 01 19, 16:37)
man labai padejo ricinos aliejus  ax.gif



QUOTE(LED @ 2008 01 20, 11:12)
Aš ir pradėjau vartoti ricinos aliejų, nes plaukai gan trumpi noriu paaugint, pažiūrėsim ar man padės  4u.gif



QUOTE(Kristulka25 @ 2008 01 27, 15:21)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  sutinku kad skatina  thumbup.gif  thumbup.gif  o seip manau kad reikia sveikai maitintis nedazyti plauku ir po truputi pasikirpti galiukus per (jauna) ir augs,bent jau as taip darau  ax.gif


o kaip darote su ta ricina? istrinate visus plaukus ir paliekate taip per nakti ar kaip? :mastau?

QUOTE(blondy-R @ 2008 03 09, 12:38)
perskaiciau visa tema- jungsiuosi ir as prie norinciu tureti nuostabius plaukus- ieskosiu to aliejuko  4u.gif  tik va nezinau ka daryt  blush2.gif  esu labai garbane- o dievinu tiesius plaukus  wub.gif  man labai tinka tiesus... turiu plauku zudikes- tiesinimo znyples.... gal turit kokiu nors patarimu, kad ir avis sveikakaip sako butu, ir vilkas sotus ??  4u.gif  ar bandet kas nors chemini tiesinima? ar po jo plaukuciai atsigauna ??


as ir tuoj leksiu ieskoti Dzintars aliejuko smile.gif tik rigi klausimelis iskilo, ar ji laikote per nakti itrinusios visus plaukus? g.gif jei taip, tai kuo aprisate galva? ax.gif jau sisvaizduoju MB reacija, jei pamatytu man tokia hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristepala @ 2008 03 31, 14:12)
Sveikos. Labai susidomėjau šiuo aliejumi ir norėčiau paklausti ar jūs jį tepate ant galų ar ir šaknų? 4u.gif



mano plaukai iki pečių, turiu aš ir balzamą ir aliejų iš Dzintars - tai aliejaus didesnis pliusas tas, kad jis nesmirdi česnakais cool.gif Aliejumi aš ištepu šaknis, susirišu plaukus, užsidedu maišelį + rankšluostį, bet po 15-20 min viską nuėmus matau,kad plaukai sumirkę beveik iki galų būna ax.gif


QUOTE(davile @ 2008 03 31, 14:55)
o kaip darote su ta ricina? istrinate visus plaukus ir paliekate taip per nakti ar kaip? :mastau?
as ir tuoj leksiu ieskoti Dzintars aliejuko smile.gif tik rigi klausimelis iskilo, ar ji laikote per nakti itrinusios visus plaukus?  g.gif  jei taip, tai kuo aprisate galva?  ax.gif  jau sisvaizduoju MB reacija, jei pamatytu man tokia hihihi.gif


per naktį jo laikyti nereikia - rašo,kad 15-20 min. žodžiu tokiomis terlionėmis užsiimu savaitgalių rytais blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sviripilė: 31 kovo 2008 - 14:25
QUOTE(Sviripilė @ 2008 03 31, 14:24)
mano plaukai iki pečių, turiu aš ir balzamą ir aliejų iš Dzintars - tai aliejaus didesnis pliusas tas, kad jis nesmirdi česnakais  cool.gif  Aliejumi aš ištepu šaknis, susirišu plaukus, užsidedu maišelį + rankšluostį, bet po 15-20 min viską nuėmus matau,kad plaukai sumirkę beveik iki galų būna  ax.gif
per naktį jo laikyti nereikia - rašo,kad 15-20 min. žodžiu tokiomis terlionėmis užsiimu savaitgalių rytais  blush2.gif



gal kuri ikeltu, to stebuklingo Dzintars aliejaus nuotrauka, jau baigiu pavargt jo beieskodama doh.gif doh.gif iki nemaciau, eurokos pasake ieskoti maximoje, iki maximos neprisiruosiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2008 03 29, 19:43)
as irgi pries kelias dienas nuejau i ta geriu parduotuve mickeviciaus gatvej aliejuko nusipirkti, tai maciau kaip panele su tuscia tara atejo visokiu sampunu ir balzamu pirkti blush2.gif  gal kuri bandete? kazin ju kaip nors neatskiedzia, ta pati kokybe? g.gif  o koris cia klorane sampunas augima skatina? nes as naudoju su mango sviestu, tai tikrai neblogas, noretusi pabandyt ir ta, kuris kasas zelt paspartintu biggrin.gif  4u.gif

Su kininu ir vit. B 4u.gif
Aš nemanau, kad juos skiedžia, mačiau kai pylė lorealio šampūna, tai tikrai konsistencija tokia pati kaip ir pilno buteliuko mirksiukas.gif jei norėtų skiesti, tai juk ir plinus buteliukus be problemų galima atskiesti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2008 03 31, 14:32)
gal kuri ikeltu, to stebuklingo Dzintars aliejaus nuotrauka, jau baigiu pavargt jo beieskodama doh.gif  doh.gif iki nemaciau, eurokos pasake ieskoti maximoje, iki maximos neprisiruosiu doh.gif


na as katik is Drogo parkeliavau nesina Dzintars aliejuko biggrin.gif
siaip jo irgi nemaciau, bet paklausiau pardaveju ar turi, tai iskart parode doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Sviripilė @ 2008 03 31, 14:24)
mano plaukai iki pečių, turiu aš ir balzamą ir aliejų iš Dzintars - tai aliejaus didesnis pliusas tas, kad jis nesmirdi česnakais  cool.gif  Aliejumi aš ištepu šaknis, susirišu plaukus, užsidedu maišelį + rankšluostį, bet po 15-20 min viską nuėmus matau,kad plaukai sumirkę beveik iki galų būna  ax.gif
per naktį jo laikyti nereikia - rašo,kad 15-20 min. žodžiu tokiomis terlionėmis užsiimu savaitgalių rytais  blush2.gif


aciu 4u.gif
Atsakyti
[quote=davile,2008 03 31, 15:00]
na as katik is Drogo parkeliavau nesina Dzintars aliejuko biggrin.gif
siaip jo irgi nemaciau, bet paklausiau pardaveju ar turi, tai iskart parode ohmy.gif


droge irgi ieskojau, neradau cry.gif sake, kad neturi
Atsakyti
Mano draugei plauku augima paskatino galiuku pakirpimas kas menesi - as irgi pasiryzusi tam rolleyes.gif
O kaip daznai jus lankotes kirpyklose galiuku apkirpimui? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 04 03, 19:45)
Mano draugei plauku augima paskatino galiuku pakirpimas kas menesi - as irgi pasiryzusi tam rolleyes.gif
O kaip daznai jus lankotes kirpyklose galiuku apkirpimui? unsure.gif

as eisiu pakirpt si savaitgali, o pries tai buvau pries tris menesius biggrin.gif jei kas menesi eiciau tai jauciu tik eziukas liktu is mano plauku lotuliukas.gif
va per tris menesius tai nemazai paaugo plaukai, labai faina kad ner issisakojusiu plauku thumbup.gif tai nereiks daug nukirpti ir galesiu toliau auginti ax.gif
man tai visada kantrybes pritruksta auginant plaukus, max pusmeti sugebedavau auginti o po to nuvarydavau ir nusikirpdavau dar trumpiau nei pries pradedant auginti blush2.gif o kantrybes pritrukdavo del to, kad plaukai kazkaip neaugdavo (per 5 menesius uzaugdavo mazdaug tiek kiek man si karta per du menesius uzaugo).. dabar tai jau tvirtai pasiryzus kasas atsiauginti.. kaip jau rasiau anksciau, pasidarau kas antra diena galvos masaziuka ir naudoju naturalu sampuna, kauke (ji kaip aliejus) ir rozmarinu vandeni.. matyt veikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 04 03, 19:45)
Mano draugei plauku augima paskatino galiuku pakirpimas kas menesi - as irgi pasiryzusi tam rolleyes.gif
O kaip daznai jus lankotes kirpyklose galiuku apkirpimui? unsure.gif

buvau nusprendusi eiti kas du men.,kadangi noriu atsiauginti iskarpyma,bet ziuriu,kad galiu ir reciau,nes labai greit auga ir gerai atrodo viskas,o tai jau tikrai buvau pasiryzus kirpti daug!Prie gero apsvietimo matau kiek nuauge yra(kadangi su augaliniais dazais,tai truputi skirias atspalvis.o tevai ir drauges iki siol nepastebejo,kad daziau biggrin.gif ),tai maniau anksciau,kad kazkaip vietoj pas mane jie stovi,bet ziuriu,kad nuo sausio vidurio paaugo kokius 7 cm! blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2008 04 03, 22:34)
buvau nusprendusi eiti kas du men.,kadangi noriu atsiauginti iskarpyma,bet ziuriu,kad galiu ir reciau,nes labai greit auga ir gerai atrodo viskas,o tai jau tikrai buvau pasiryzus kirpti daug!Prie gero apsvietimo matau kiek nuauge yra(kadangi su augaliniais dazais,tai truputi skirias atspalvis.o tevai ir drauges iki siol nepastebejo,kad daziau biggrin.gif  ),tai maniau anksciau,kad kazkaip vietoj pas mane jie stovi,bet ziuriu,kad nuo sausio vidurio paaugo kokius 7 cm! blink.gif

oho thumbup.gif man nuo sausio pradzios apie 5 cm uzaugo..
Atsakyti
Sveikute mergeles smile.gif
Skaitau skaitau ascia, ir sugalvojau pasidalint savo patirtim. Dabar intensyviai uzsiiminejo plauku augyba, nes po cheminio gabalais jie man atkrito doh.gif
Niu zodziu, darau taip :
Dzintars aliejukas jau seniai mano sarasuose, as ji naudoju kelis menesius, kol neatradau vilkpedes bazej (kitur neteko matyt) tokio balatrusisko aiejuko su dilgeliu ekstraktu,tai va jis tai tikrai superinis thumbup.gif sakyciau geresnis man pasirode nei dzintars. Taip pat kaukes darausi su majonezu, ricinos aliejum, medum ir citrinos sultim, su tokia "misraine" ant galvos dazniausiai bunu per nakti ax.gif aisku alpecin sampuna taip pat naudoju, man jis labai patinka. Pirkau pas kirpeja KEUNE firmos sampuna, skatinanti augima, tai ojojoj koks sh blush2.gif plaukus prilipina prie galvos, daugiau nieko nuo jo nesidaro verysad.gif Dar neapsisprendziu del maisto papildu ir niekaip neatrandu TOS kaukes...
Va kiek prirasiau 4u.gif
Papildyta:
Dar man cia beskaitatant iskilo siokiu tokiu klausimeliu 4u.gif
dzintars balzama kaip naudojate, mergaites?ar tiesiog po sampuno uzsidedate, ar uzsidedate ir kaip kaukyte palaikote?
O kitas klausimelis butu del to alpecin losijono, suku suku aplink ji ratus, bet kazkaip nesugalvoju, kokiu budu ji naudoti, gal patarsite? wub.gif
Atsakyti