Įkraunama...
Įkraunama...

plauku augimas?

QUOTE(astuxxx2000 @ 2008 03 28, 17:51)
Drauge vaistininke sake, kad Alpecin sampuna isiima is prekybos, kazin ar teisybe?  g.gif
o man jis patinka, nusipirkau dar butelka, kol yra  rolleyes.gif

Oho blink.gif Kazi del ko g.gif
Atsakyti
Naudoju z.one augima skatinancias ampolytes plaukams, labai patinka, kad plaukuciai zymiai puresni prie saknu bigsmile.gif o ar paaugs kiek, reikia dar paluketi, bet kai plaukuciai slinko man jos labai anksciau yra padeje rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2008 03 28, 19:13)
Naudoju z.one augima skatinancias ampolytes plaukams, labai patinka, kad plaukuciai zymiai puresni prie saknu bigsmile.gif o ar paaugs kiek, reikia dar paluketi, bet kai plaukuciai slinko man jos labai anksciau yra padeje  rolleyes.gif

O kur tu ampolyciu galima isigyt g.gif Kazkaip pirma karta girdziu apie tokias unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dovzil @ 2008 03 28, 19:46)
O kur tu ampolyciu galima isigyt  g.gif  Kazkaip pirma karta girdziu apie tokias  unsure.gif

Salonuose, kuriuose prekiauja Milkshake ir Z.one produkcija mirksiukas.gif Kaune dar galima isigyti parduotuveje prie Milano.
Atsakyti
Toj parduotuvėj, tai visokio gėrio pilna bigsmile.gif O ten visokius šampūnus pilsto, ar tik kai kurių firmų, mačiau, kad pilsto lorealio ir milk shako, įdomu kaip su kitais g.gif
Prdėjau naudot klorane šampūnų stiprinantį plaukų svogūnėlius, skatinantį augimą, tai dabar be klieka laukti kol sužels hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(vetuke @ 2008 03 29, 16:49)
Toj parduotuvėj, tai visokio gėrio pilna  bigsmile.gif O ten visokius šampūnus pilsto, ar tik kai kurių firmų, mačiau, kad pilsto lorealio ir milk shako, įdomu kaip su kitais  g.gif
Prdėjau naudot klorane šampūnų stiprinantį plaukų svogūnėlius, skatinantį augimą, tai dabar be klieka laukti kol sužels  hihihi.gif


as irgi pries kelias dienas nuejau i ta geriu parduotuve mickeviciaus gatvej aliejuko nusipirkti, tai maciau kaip panele su tuscia tara atejo visokiu sampunu ir balzamu pirkti blush2.gif gal kuri bandete? kazin ju kaip nors neatskiedzia, ta pati kokybe? g.gif o koris cia klorane sampunas augima skatina? nes as naudoju su mango sviestu, tai tikrai neblogas, noretusi pabandyt ir ta, kuris kasas zelt paspartintu biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2008 03 28, 22:26)
Salonuose, kuriuose prekiauja Milkshake ir Z.one produkcija  mirksiukas.gif Kaune dar galima isigyti parduotuveje prie Milano.

Čia prie Milano picerijos ? toj pačioj pusėj gatvės ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vetuke @ 2008 03 29, 15:49)
Toj parduotuvėj, tai visokio gėrio pilna  bigsmile.gif O ten visokius šampūnus pilsto, ar tik kai kurių firmų, mačiau, kad pilsto lorealio ir milk shako, įdomu kaip su kitais  g.gif
Prdėjau naudot klorane šampūnų stiprinantį plaukų svogūnėlius, skatinantį augimą, tai dabar be klieka laukti kol sužels  hihihi.gif



QUOTE(Girl_not4_you @ 2008 03 29, 19:43)
as irgi pries kelias dienas nuejau i ta geriu parduotuve mickeviciaus gatvej aliejuko nusipirkti, tai maciau kaip panele su tuscia tara atejo visokiu sampunu ir balzamu pirkti blush2.gif  gal kuri bandete? kazin ju kaip nors neatskiedzia, ta pati kokybe? g.gif  o koris cia klorane sampunas augima skatina? nes as naudoju su mango sviestu, tai tikrai neblogas, noretusi pabandyt ir ta, kuris kasas zelt paspartintu biggrin.gif  4u.gif

As kazkaip nenoreciau pirkti pilstomo, nes esu girdejus, kad gali buti skiesta, todel visada renkuosi pilnas pakuotes mirksiukas.gif ax.gif

QUOTE(egluciukas @ 2008 03 29, 23:25)
Čia prie Milano picerijos ? toj pačioj pusėj gatvės ?  4u.gif

Aha butent ten mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl_not4_you @ 2008 03 29, 19:43)
as irgi pries kelias dienas nuejau i ta geriu parduotuve mickeviciaus gatvej aliejuko nusipirkti, tai maciau kaip panele su tuscia tara atejo visokiu sampunu ir balzamu pirkti blush2.gif  gal kuri bandete? kazin ju kaip nors neatskiedzia, ta pati kokybe? g.gif  o koris cia klorane sampunas augima skatina? nes as naudoju su mango sviestu, tai tikrai neblogas, noretusi pabandyt ir ta, kuris kasas zelt paspartintu biggrin.gif  4u.gif

Man tai atrode ta pati kokybe ir nesimate, kad butu atskiesta. Tereikia savo taros atsinesti. Man tai labai gerai, nes ne visi sampunai bei balzamai tinka, tai gali nusipirkti pabandymui.
Atsakyti
QUOTE(Malina @ 2008 03 30, 17:19)
Man tai atrode ta pati kokybe ir nesimate, kad butu atskiesta. Tereikia savo taros atsinesti. Man tai labai gerai, nes ne visi sampunai bei balzamai tinka, tai gali nusipirkti pabandymui.

O gal pameni kokiu firmu dar ten yra? Kazkaip tik milkshake ten pirkdavau, tai nelabai demesi atkreipiau mirksiukas.gif
Atsakyti
o gal kuri bandėt tik Alpecin losjoną naudot, be šampūno, rezultatai yra? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(graShkyte @ 2008 03 26, 17:18)
As tai jau nuo vasario pradzios plaunu plaukus 2-3 kartus per savaite Alpecin sampunu  bigsmile.gif Labai man patinka, kvapas ir plaukuciai svelnus,


Aš jau mėnesį plaunu su tuo Alpecin, bet nesu sužavėta. Kvapas man nepatinka, nes grynai vyrišku odekolonu kvepia schmoll.gif Plaukai pasidarė šiurkštūs ir reikia daug balzamo, kad suminkštintų. O blogiausia, kad pakeitė plaukų spalvą - iš blondinės į rusvą šatenę schmoll.gif Kad, kiek nors dygtų naujų plaukučių, tai visai nepastebiu. Gal dar per greit noriu g.gif Dar pradėjo labai niežėti galvos odą, ko anksčiau nebūdavo. Ar kad nusausino labai ,ar kad nauji plaukai nori išlysti į paviršių. biggrin.gif

Panos, o jūs ar laikote šampūną išmuilinusios 10-15 min., kaip kad rašo naudojime? Man tai kantrybė neneša. Na palaikau, iš jėgos, kokias 5 minutes.

Šampūno žinau tikrai daugiau nepirksiu, bet dar bandysiu pirkti Alpecin įtrinamą balzamą.
Atsakyti