Įkraunama...
Įkraunama...

plauku augimas?

QUOTE(Liutuka @ 2008 03 24, 10:08)
As tik patebejau, kad isgerus kokio alkoholio plauku augimas antakiu zonoj ir ant koju laaaaaabai padideja lotuliukas.gif  Kol issivalo organizmas.

Sita reikala ir as pastebejau....oj zeldavau studentavimo laikais lotuliukas.gif Tik man antakiai , plaukai galvos ir nagai augdavo rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovzil: 25 kovo 2008 - 09:05
Skaiciau as cia visa ryta jus pasakojimus paie tuos aliejus,balzamus ir visokia kotokia medicina plaukams.Esu pati daug ka iosbandzius,bet mano uosvienes patarimas tikrai turbut geriausias:majonezoa nt galvvos prisitept.Gal ir juokingai skamba,be padeda,plaukai elastingi tampa,zvilga ir kas be ko augima tai skatina.Man po cheminio susukavimo jokie aliejai nepadejo ir slinkti pradejo nezmoniskai,o pora kartu ta kauke padariau,pasedejau kol nusibodo majonezo kvapas ir rezultatas jauciasi.Majoneze juk viko pilna,tad ir sresui esant jis tikrai pamaitina plauka.
Atsakyti
Pritariu del majonezo thumbup.gif Bet isitikinau ne savo galva, o mamos - vienu metu jai pradejo slinkti plaukai (po cheminio sviesino), tai pasitarusi su draugemis pradejo tepti tokia kosele :
majonezas, kiausinis, alyvuogiu aliejus = palaiko apie 1 val. (maiseli uzsidejusi). Rezultatas - per pusmeti sustiprejo plaukai ir paaugo labai ax.gif
Vis neprisiruosiu ir as pradeti - kazkaip prisipirkau aliejuku, balzamu, tai norisi sunaudoti juos.. unsure.gif
Atsakyti
As tai jau nuo vasario pradzios plaunu plaukus 2-3 kartus per savaite Alpecin sampunu bigsmile.gif Labai man patinka, kvapas ir plaukuciai svelnus, aisku dar lepinu plaukus aliejais ir kaukem mirksiukas.gif
Plaukai buvo lygiai iki lemenuko blush2.gif balandzio menesi vel uzdejus ta lemenuka pamatuosiu, idomu, kiek po dveju menesiu paaugo thumbup.gif
Manau nedaug, bet plauku komybe zymiai pagerejo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(graShkyte @ 2008 03 26, 16:18)
As tai jau nuo vasario pradzios plaunu plaukus 2-3 kartus per savaite Alpecin sampunu  bigsmile.gif Labai man patinka, kvapas ir plaukuciai svelnus, aisku dar lepinu plaukus aliejais ir kaukem  mirksiukas.gif
Plaukai buvo lygiai iki lemenuko  blush2.gif  balandzio menesi vel uzdejus ta lemenuka pamatuosiu, idomu, kiek po dveju menesiu paaugo  thumbup.gif
Manau nedaug, bet plauku komybe zymiai pagerejo  wub.gif


As irgi uzsakiau sita sampuna ir dar tonika... kai gausiu - ziuresim koks bus poveikis
Atsakyti
sveikos, norejau paj\klaust, gal zinot, kuriuos is vitaminu galima vartoti, kai maitini maziuka MP, nes turbut ne visi tinka, o noretusi sustiprinti ir plaukus ir nagus... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svietulka @ 2008 03 26, 19:31)
sveikos, norejau paj\klaust, gal zinot, kuriuos is vitaminu galima vartoti, kai maitini maziuka MP, nes turbut ne visi tinka, o noretusi sustiprinti ir plaukus ir nagus... smile.gif


oi tikrai negalima kol maitini. tik spec nestumo/zindymo vitaminus. Mano ta pati padetis smile.gif Belieka visoks tepamas geris - aliejai, kaukes, serumai ir pan.
Beje, tu gimdei gruodi? Junkis pas mus - i Bendraamzius gruodinukus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 03 23, 14:41)
As irgi pasiskusiu, kad kirpejos visiskai negaili plauku - kad tik galus nuresti  verysad.gif

As irgi dzintars vis tepu - turiu ir ta be galo smirdinti balzama, ir aliejuka - tai kas antra diena keiciu pries plaunant - bet plaukai greiciau neauga - gal kiek stipresni tapo g.gif
Bet juk dar nei 2 menesiu nera, kai taip susirupinau ju augimu - laiko reikia rolleyes.gif

Kazkur skaiciau, kad vienai merginai nuo to dzintars aliejuko per puse metu 30 cm uzaugo - galejo taip buti? ax.gif

g.gif na ir aš tada norėčiau tokio stebuklingo aliejuko,tik abejoju ar taip gali būt...
Atsakyti
QUOTE(dirty_kiss @ 2008 01 27, 22:45)
Aš dabar geriu šiuos vitaminus  mirksiukas.gif

Aš irgi juos geriu,na augti greičiau nepradėjo,bet kad slinkti nustojo tai tikrai thumbup.gif
Dabar eisiu ieškot Alpesin šampūno,jau taip noriu ilgų plaukų,kad negaliu...
Sugalvojau iš juodukės tapt blondine ir teko paaukot plaukų ilgį,nes nutriušo tai siaubingai...na bet to ir reikėjo tikėtis. doh.gif
Atsakyti
o tai paprasta majoneza ir dedat? g.gif tiks optimos linijos tas paprastas? ar cia jau kazkokio brangesnio reikia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Obuolinė @ 2008 03 27, 12:38)
o tai paprasta majoneza ir dedat? g.gif  tiks optimos linijos tas paprastas? ar cia jau kazkokio brangesnio reikia? g.gif

Paprasta, tik kuo riebesni.
Atsakyti
Drauge vaistininke sake, kad Alpecin sampuna isiima is prekybos, kazin ar teisybe? g.gif
o man jis patinka, nusipirkau dar butelka, kol yra rolleyes.gif
Atsakyti