Įkraunama...
Įkraunama...

plauku augimas?

Senokai šią temą skaičiau, tad grįžtu dabar... Kurį laiką džiaugiaus ilgėjančiais plaukais, bet va prieš kelias dienas kirpėja nuvarė mano manau pusės metų darbą verysad.gif
Na tai bandysiu vėl augintis, nes pastebėjau kad dabar trumpesni plaukai man net labai netinka.
Turiu tą dzintars aliejuką, šiaip trečią bonką naudoju. Tik dabar reiks reguliariai. O jus perkat aliejų ar balzamą? Man kažkaip anksčiau nuo balzamo poveikis geresnis buvo..
Dar nusipirkau vakar Natūralaus dilgėlių ekstrakto, bandysiu su juo žaistis.
Kai baigsis šampūnas būtinai reiks to Alpecin įsigyti..
Na tikiuos nors kažkas padės...
Atsakyti
QUOTE(purpurinė @ 2008 03 22, 12:37)
Senokai šią temą skaičiau, tad grįžtu dabar... Kurį laiką džiaugiaus ilgėjančiais plaukais, bet va prieš kelias dienas kirpėja nuvarė mano manau pusės metų darbą  verysad.gif
Na tai bandysiu vėl augintis, nes pastebėjau kad dabar trumpesni plaukai man net labai netinka.
Turiu tą dzintars aliejuką, šiaip trečią bonką naudoju. Tik dabar reiks reguliariai. O jus perkat aliejų ar balzamą? Man kažkaip anksčiau nuo balzamo poveikis geresnis buvo..
Dar nusipirkau vakar Natūralaus dilgėlių ekstrakto, bandysiu su juo žaistis.
Kai baigsis šampūnas būtinai reiks to Alpecin įsigyti..
Na tikiuos nors kažkas padės...

Man atrodo, kad to Dzintars aliejuko poveikis tokspat kaip ricinos aliejaus.....
O su naturaliu dilgeliu ekstraktu, ziurek, kad plaukuciai neissausetu....dilgeles sausina plaukus.
Atsakyti
As irgi pasiskusiu, kad kirpejos visiskai negaili plauku - kad tik galus nuresti verysad.gif

As irgi dzintars vis tepu - turiu ir ta be galo smirdinti balzama, ir aliejuka - tai kas antra diena keiciu pries plaunant - bet plaukai greiciau neauga - gal kiek stipresni tapo g.gif
Bet juk dar nei 2 menesiu nera, kai taip susirupinau ju augimu - laiko reikia rolleyes.gif

Kazkur skaiciau, kad vienai merginai nuo to dzintars aliejuko per puse metu 30 cm uzaugo - galejo taip buti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 03 23, 14:41)
As irgi pasiskusiu, kad kirpejos visiskai negaili plauku - kad tik galus nuresti  verysad.gif

As irgi dzintars vis tepu - turiu ir ta be galo smirdinti balzama, ir aliejuka - tai kas antra diena keiciu pries plaunant - bet plaukai greiciau neauga - gal kiek stipresni tapo g.gif
Bet juk dar nei 2 menesiu nera, kai taip susirupinau ju augimu - laiko reikia rolleyes.gif

Kazkur skaiciau, kad vienai merginai nuo to dzintars aliejuko per puse metu 30 cm uzaugo - galejo taip buti? ax.gif

as tai nelaibai tikiu kad tiek daug gali uzaugt per pusmeti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2008 03 23, 13:41)
Kazkur skaiciau, kad vienai merginai nuo to dzintars aliejuko per puse metu 30 cm uzaugo - galejo taip buti? ax.gif


kazkaip nelabai tiketina...
Atsakyti

Nusipirkau Alpecin sampuna, ziuresiu kaip bus. maciau yra dar kazkoks Alpecin skystis, kuriuo patept po plovimo.
Atsakyti
Mano pussere gere kazkokius vitaminus is AMWAY, neatsimenu kaip del ilgio, bet juos plaukai tikrai blizgejo ir pasidare tokie "gyvi g.gif "
Papildyta:
O man atrodo kad plauku augymas priklauso nuo mitybos. Netikiu jeigu man vieni nervai ir stresas, kad pades kazkokie vitaminai. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(purpurinė @ 2008 03 22, 13:37)
Senokai šią temą skaičiau, tad grįžtu dabar... Kurį laiką džiaugiaus ilgėjančiais plaukais, bet va prieš kelias dienas kirpėja nuvarė mano manau pusės metų darbą  verysad.gif
Na tai bandysiu vėl augintis, nes pastebėjau kad dabar trumpesni plaukai man net labai netinka.
Turiu tą dzintars aliejuką, šiaip trečią bonką naudoju. Tik dabar reiks reguliariai. O jus perkat aliejų ar balzamą? Man kažkaip anksčiau nuo balzamo poveikis geresnis buvo..
Dar nusipirkau vakar Natūralaus dilgėlių ekstrakto, bandysiu su juo žaistis.
Kai baigsis šampūnas būtinai reiks to Alpecin įsigyti..
Na tikiuos nors kažkas padės...



O kur galima nupirkti ta dzintars aliejuka? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nari @ 2008 03 23, 16:23)

O kur galima nupirkti ta dzintars aliejuka?  blush2.gif


Droge, kitose rusiškos kosmetikos parduotuvėse.

Aš internete skaičiau vienos biochemikės nuomonę apie vitaminus. Ji pasakė, jog jie paskatinti augimo negali, nebent pagerinti jų būklę. Jeigu skatintų plaukų augimą, tai skatintų visose vietose biggrin.gif Tai dabar galvoju, kaži ar išvis verta gerti tuos vitaminus..
Atsakyti
QUOTE(purpurinė @ 2008 03 24, 00:29)
Droge, kitose rusiškos kosmetikos parduotuvėse.

Aš internete skaičiau vienos biochemikės nuomonę apie vitaminus. Ji pasakė, jog jie paskatinti augimo negali, nebent pagerinti jų būklę. Jeigu skatintų plaukų augimą, tai skatintų visose vietose  biggrin.gif  Tai dabar galvoju, kaži ar išvis verta gerti tuos vitaminus..

ir man tokia mintis buvo suvusi i galva... biggrin.gif
Atsakyti
Nu as dar negirdejau tokio atvejo, kad nuo vitaminu pradetu moteriai smarkiau kojos, rankos ar barzda pradetu zelt g.gif Netinkamoj vietoj plaukai labiau auga del hormonu sutrikimo, o ne nuo geriamu vitaminu g.gif Jei kam taip nutiko, pasisakykit unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovzil: 24 kovo 2008 - 08:39
QUOTE(dovzil @ 2008 03 24, 09:39)
Nu as dar negirdejau tokio atvejo, kad nuo vitaminu pradetu moteriai smarkiau kojos, rankos ar barzda pradetu zelt  g.gif Netinkamoj vietoj plaukai labiau auga del hormonu sutrikimo, o ne nuo geriamu vitaminu  g.gif  Jei kam taip nutiko, pasisakykit  unsure.gif


As tik patebejau, kad isgerus kokio alkoholio plauku augimas antakiu zonoj ir ant koju laaaaaabai padideja lotuliukas.gif Kol issivalo organizmas.
O dabar Eurokos parduotuvejyra nuolaida aliejui Solkovaja... (tokia geltona dezute). Jis irgi skatina plauku augima, o plaukai nerealiai minksti ir svelnus buna. 2k/men reik ji naudot. O pakuotej 3 pakeliai aliejaus.
Atsakyti
Tai as irgi prarandu vilti tiek cm per pusmeti uzsiauginti - po menesio matyti apie 2 cm pilku saknu g.gif Nors lentyna luzta nuo priemoniu - kada besutepsiu visas? verysad.gif

O cia nuoroda is prabangiu plauku prabangios prieziuros skilties :
http://www.londonozi...com/a-news-6707

mirksiukas.gif
Atsakyti