Įkraunama...
Įkraunama...

plauku augimas?

perskaiciau visa tema- jungsiuosi ir as prie norinciu tureti nuostabius plaukus- ieskosiu to aliejuko 4u.gif tik va nezinau ka daryt blush2.gif esu labai garbane- o dievinu tiesius plaukus wub.gif man labai tinka tiesus... turiu plauku zudikes- tiesinimo znyples.... gal turit kokiu nors patarimu, kad ir avis sveikakaip sako butu, ir vilkas sotus ?? 4u.gif ar bandet kas nors chemini tiesinima? ar po jo plaukuciai atsigauna ??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blondy-R: 09 kovo 2008 - 12:40
Sveikos,

As tai rekomenduociau nakvisu alieju - ir nagams labai gerai , o plauku nespeju kirpti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Čigonė @ 2008 03 09, 17:47)
Sveikos,

As tai rekomenduociau nakvisu alieju - ir nagams labai gerai , o plauku nespeju kirpti thumbup.gif


o kaip ji naudot? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Liutuka @ 2008 03 09, 18:10)
o kaip ji naudot? blush2.gif


Yra vaistinese nakvisu aliejaus kapsules, pakuostese po 35 arba 70 kapsuliu. Bet jis ne tik nagams/plaukams stiprinti bigsmile.gif Ikeliu nuoroda, cia galite pasisikaityti apie ji daugiau:
http://www.vitamin.l...nt/view/160/32/
Atsakyti
Na, jis nera specialiai skirtas, bet man nagu bukle stipriai pagerejo, kai ji pradejau gerti po 2 kapsules per diena, ir kelios pazistamos ta pati ant saves pastebejo
Atsakyti
turiu ir as nakvisu aliejaus kapsuliu, tik vis pamirstu isgerti blush2.gif reikia susiimti biggrin.gif
Atsakyti
O man sake kad nakvisos skirtos vyresnio amziaus moterims. Na ne tokioms kaip as ta praseme man dar peranksti gerti (man 30 m jei ka). Bet jkei taitaip veiksminga bandysiu. Ir plauksu kirpti stengiuosi per jauna arba pilnati. Pazystam plaukus kerpa kada papuola (dazniausiai per delcia) tai plaukuciai tolie skystaliukai kad gaila ziureti. O vaiko mano tai isvis fantastika, sakiau jau sunui kad auginsiu kasas ant jo galvos, o paskui peruka darysiuos.... laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irma77: 11 kovo 2008 - 00:33
naudoju alpecin sampuna, alpecin seruma bei dzintars aliejuka ir geriu vitaminus, ziuresiu ar bus kokios itakos plaukams ax.gif
Atsakyti
as tai taip auginu plaukus - plaunu plaukus Weleda rozmarinu sampunu, po to plauku saknis itrinu Weleda rozmarinu vandeniu, kartais vakarais pasidarau galvos masaziuka.. dabar dar isigijau Weleda rozmarinu kauke plaukams smile.gif
pastebejau, kad plaukai auga greiciau nei augdavo anksciau, nes tiek kiek man dabar uzaugo per du menesius, anksciau uzaugdavo per 5 menesius biggrin.gif
labai dziaugiuos, kad plaukai nesisakoja..
o va negerai darau, kad dziovinu plaukus dziovintuvu ir po to juos dar patiesinu blush2.gif na bet situacija bandau taisyti.. isigijau apvalu sepeti ir su juo tiesinsiu plaukus, nors pirmas pabandymas buvo nelabai sekmingas, bet as nepasiduosiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 11 kovo 2008 - 19:50
plem sugundet mane su tuo nakvisu aliejum smile.gif kokia jo kaina ir kur galima isigyti? Dar girdejau,kad plauku galiukai skilineja maziau jei vaikstai susirisus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2008 03 11, 19:43)
naudoju alpecin sampuna, alpecin seruma bei dzintars aliejuka ir geriu vitaminus, ziuresiu ar bus kokios itakos plaukams  ax.gif

Ir as nusipirkau ta Alpecin seruma ax.gif Irgi ziuresiu kas bus......kai baigsiu savo Vichy sampuna, pabandysiu dar ir Apecin C1 sampuna panaudot blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovzil: 12 kovo 2008 - 15:19
QUOTE(dovzil @ 2008 03 08, 09:16)
O kas gali but blogai  g.gif  Tu jaudinies, kad jis vyrams skirtas ? Juk apsaugo plauku saknis nuo tostesterono itakos, tau tostesteronas tikrai nereikalingas, nes tu moteris, taip kad gali drasiai naudot ir nieko nebijot  mirksiukas.gif  O dar apie ji raso, kad " Alpecin naudoti paprasta, jam nebūdingas šalutinis poveikis".

O as del ricinos aliejaus norejau pasiklaust, sako padeda plaukus atsiaugint.....o su juo reikia plauku saknis itrint  g.gif

Kazin, o zindancioms galima g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti