Įkraunama...
Įkraunama...

Maistas

Italiska/romietiska pica

user posted image


Vaisiu turgelis Pompejoje

user posted image
Atsakyti
Olandija

Sūriai
user posted image

Labai jau viliojo jūros gėrybės Volendamo kavinukės vitrinoje...
user posted image

Skaniai pavalgėm ax.gif
user posted image

Bremeno parduotuvių vitrinos

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
http://img237.images.../img0111jm4.jpg

va cia tai papirkciau, va cia tai laiko nueitu... rolleyes.gif
Atsakyti
Nuotraukos darytos Barselonos turguje. Nezinau, kas cia per gyviai tokie blink.gif Gulejo prie juros gerybiu

user posted image

user posted image
Atsakyti
Prancūzijoje, Kankalio miestelyje:


user posted image

user posted image
Atsakyti

user posted image
[/quote]

man jie primena guminukus kokakolos skonio biggrin.gif
Atsakyti
Na, nesenai grįžau iš kelionės, taigi, maisto nuotraukikės iš Jordanijos ir Sirijos. Man ten taip viskas skanu....išskyrus ledus, ten jie kažkokie ne tokie, neskanūs.

Vakarienė Jordanijoje:

user posted image
user posted image

Pusryčiai Sirijoje:

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Kaip pusryčiai, tai sakyčiau rieboki ir labai sotūs.


Neskanūs ledai:

user posted image
Jie tokie, kaip šaldytas, labai saldus, baltas vandenėlis, plius, tąsūs, gal dėl to, kad labai saldūs....
Žodžiu, mūsiškiai 1000 katrtų skanesni smile.gif

Papildyta:
Siriškas delikatesas-avių galvos:

user posted image

Skanaus!
Atsakyti
QUOTE(foox @ 2008 03 29, 01:34)
ax.gif  ax.gif  ax.gif
na papasakokit kas nors apie maistą Turkijoje  mirksiukas.gif



na tikrai nevalgykit turkijoje kokoreç, nes ten kazkaip ji daro is zarnu, vinioja jas, o paskui ant ugnieks kepa. Dar nerizikuociau nieko su işkembe, na tai ta karves pilvo dalis, kur slapumas gaminasi ar kazkas panasaus. Nors siaip kiek pazıstu turku, tai sako, kad nemegsta nei kokoreç nei işkembe, bet cia aplink tiek daug restoranu ir uzeigeliu, kur vien tik ta ir gamina. Tai naturalu, kad kazkas visgi turi juos megti.

O siaip visa kita man skanu ir paragauti tikrai verta. Ner cia tas maistas toks jau astrus ir siaip skanu! Siaip man dar keistas dalykas buvo, bet pati neragavau, tai kazkoks desertas is vistos odeliu! Niekaip neprisiverciau paragauti, nors siaip gan neblogai atrodo! Gal kas ragavot? As nedristu! Vistiena ir tas sirupas man nedera.
Atsakyti
Haifa, Izraelis, arabu restoranas. Uzsakius patiekala pries tai patiekiamas net neuzsakius visas stalas ivairiausiu salotu thumbup.gif Ypac skanus humus rolleyes.gif Mama valge karsta, o as tik salotas hihihi.gif

user posted image
Atsakyti
Turkijoj ragautas „Turkich special for 2”, nors drąsiai būtų užtekę 3-4 asmenims. Apatinėje lėkštėje degė ugnelė ir kaitinino patiekalą. O sudėta buvo įvairiausių rūšių mėsų, kebabų, keptų sūrio lazdelių. Buvo laaaaaaaaaaaabai skanu.

user posted image

Leidžiantis žemyn nuo Alanijos pilies paragavome blynų. Panašu į mūsų lietinius, bet taip pat labai skanūs. rekomenduoju. Čia juos kepa.

user posted image
Atsakyti
Kadangi išeiginės ant nosies tai galima ir pavalgyt. Gal kas susigundys lenkiškais patiekalais-pietavom už Olštyno 'CHLOPSKIE OBIADY'. Jau porcijos tai dydžio nenusakomo buvo, kas neįveikė, namo pakavosi, tik zarazos nepasakė, kad kaina už gramus, tai ir pamokėjom neblogai. Bet jau kai sotūs buvom, tai labai ir nepykom
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(alvara @ 2008 06 16, 23:22)


Leidžiantis žemyn nuo Alanijos pilies paragavome blynų. Panašu į mūsų lietinius, bet taip pat labai skanūs. rekomenduoju. Čia juos kepa.




Na tie blynai vadinami gözleme. Skanus, bet as kakaip visada itartinai ziuriu i pakelese mociuciu gaminama maista. Nors grazi tradicija!
Atsakyti