Įkraunama...
Įkraunama...

Maistas

Štai, prašom į temą - chinkaliai
user posted image

O šiaip tai, kai saka, mama Noa, kai skaičiuoji tas kalorijas - iki kiek suskaičiuoji? Ir ar manai, kad padės skaičiavimas? Neėst reikia, o skaičiuot gali kad ir iki šimto tūkstančių melejonų kasdien.

P.S. Šūds, didelė nuotrauka. Neatsimenu kaip sumažint. Persiprašau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neverk, mama: 23 sausio 2008 - 19:28
QUOTE(Makalius @ 2008 01 23, 19:11)
Nu va, ir kaip nepykt ant tokių pasisakymų, Jūs man dabar pasakykit, Kapse.
Dar juos padauginkit iš dviejų ir įsivaizduokit, kad šitą rašo Jums. Po kelis kartus per dieną.


padauginau.
va kas gavosi:"ačiū, mielas mieliausias, bet gal geriau kokiai mergikei du laiškelius parašyk smile.gif
ar tau tetos ir tetutės labiau patinka? tik bijau, kad ir mano abi figūros pusės tokios visai visai šiaip sau.
ale aš turiu kitų privalumų - dvigubai daugiau
yess.gif didis.gif "

unsure.gif nu tai ko čia pykt?
o kad esi paauglys ir be prisipažinimo jaučiasi mirksiukas.gif
pildau - neradau taip staigiai maisto nuotraukų, tai gal šita šiek tiek į temą? čia jachtos "Britanija", kuria plaukiojo UK karališkoji šeima didžioji pietų kajutė, mačiusi visus pasaulio galinguosius
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kapsė: 23 sausio 2008 - 19:39
QUOTE(Kapsė @ 2008 01 23, 19:27)
padauginau.
va kas gavosi:"ačiū, mielas mieliausias, bet gal geriau kokiai mergikei du laiškelius parašyk  smile.gif 
ar tau tetos ir tetutės labiau patinka? tik bijau, kad ir mano abi figūros pusės tokios visai visai šiaip sau.
ale aš turiu kitų privalumų - dvigubai daugiau
yess.gif  didis.gif "

Jeigu šitą postą aš, bukas nebrendyla paauglys, būčiau parašęs, nu tai gal gal dar suprasčiau mastau.gif
Nu bet save protingesne ir subrendusia laikanti MOTERIS galėtų taip ir nerašyti smile.gif


Graikiškos salotos:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(safarikids @ 2008 01 23, 20:11)
Tai, kad tu nesupranti - tavo problema, ne rašančiojo (nevyniojant į vatą).
Gal jeigu mažiau reguliuotum eismą, kam, ką, kaip, kada, kokioje temoje rašyti,

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Visai tasai Makalius fool.gif Blogesnių nebebėr jau už aną, kaip ten jis....Makalių.

Kažkoks keptas...lyg ir ožkos....sūris..... Kretoj.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makalius: 23 sausio 2008 - 20:19
user posted image
Ar gerbiamai Vaikų medžiotojai tinka neapkandžiotas, gražus kretietiškas pyragas? Dulkų nėr? Ne? Nešlykštu žiūrėt? Gerai tik, kad nesimato, kokio jis kietumo. Pyragai, kepami iš tešlos, daugiausia naudojami papuošimui namų. Dar paprotys yra susijęs su jais kažkoks, bet neatsimenu jau. Gal Šaltmėtė ar Jurgitaitė galės papasakoti, jei norės smile.gif

Dėl to susidorojimo in real - nu gal nereikia apverst žodžių aukštyn kojom. Taip atrodo, kad internete vaidinu kietą,o realybėj nieko negaliu pasakyt, išlement. Tai ir sakau. Nu susitinkam realiai ir pasakyk man viską , ką nori. Išsiliek, visas savo problemas išpasakok. Padėsiu. Bent jau išklausysiu, tai tikrai. Jei baisi neatrodysi, dar ir atgal atsikirsiu, kas jau nebelabai būtų gražu iš manosios pusės, ale sėdėt suvarytam gi nelabai noris rolleyes.gif
Atsakyti
Mandarinai Romoje gruodžio viduryje bigsmile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
user posted image

Boulbaise . Palanga, "Žuvinė". Gardumynas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2008 01 23, 21:46)
Mandarinai Romoje gruodžio viduryje  bigsmile.gif

o kaip skonis, skanesni nei kad pas mus būna? g.gif
Atsakyti
Maistas tekančios saulės šalyje - JAPONIJA

Visa odisėja grybų, kaip juos valgo taip ir nesupratom
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kuuzia: 23 sausio 2008 - 22:05
QUOTE(grange @ 2008 01 23, 21:48)
o kaip skonis, skanesni nei kad pas mus  būna?  g.gif

Nu kaip čia pasakius dabar , kad aišku būtų. Tokie tvirtesni jie. Nu kai kandi, netrykšta, o gabaliukais išsibarsto. Man tokie mėgstamiausi. Ir nerūgštūs visai.
Atsakyti
Sirupe
user posted image

ir "sausi"
user posted image

Barcelona, "Boqueria".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo safarikids: 24 sausio 2008 - 00:33
Prancuzija, Disneylandas: hotdogai, vistiena ir cola, o gal fanta hihihi.gif
user posted image
Atsakyti