Įkraunama...
Įkraunama...

Maistas

NY, labai labai gražios nuotraukos iš La Boqueria 4u.gif O ten pirmos nuotraukos pirmam plane ne trešnės? Uch, būčiau piktoji pamotė karalienė, tai tuoj pat išvaryčiau visas podukras ir likusius karalystės gyventojus atnešti man trešnių rolleyes.gif Arba alyvuogių iš Nicos nuotraukos blush2.gif
Atsakyti
cia irgi maistas,tik.....gyvas smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2008 01 19, 14:38)
kaip lietuvių patarėl sakoma, kad leidžiama Makaliui, tai tas dar labiau leidžiamas liūdnajam pelėnui ir kitiems dalyviams  mirksiukas.gif
drinks_cheers.gif thumbup.gif
QUOTE(atenamarija @ 2008 01 21, 19:19)
tongue.gif Nu kaip man patink ši tema birthday.gif-čia jos sumanytojui.
Prisijungiu.
QUOTE(NY @ 2008 01 22, 10:59)
cia irgi maistas,tik.....gyvas  smile.gif user posted image
Fotkinta Aquariume?
Iš Boqueria'os turiu analogiškų nuotraukų. thumbup.gif
Ir apie patahaja likau tos pačios nuomonės: gražus, o skonio jokio (beje, pirkai pobrangiai, Boqueria'os pakraščiuose viskas perpus o kartais ir dar pigiau doh.gif ).
Man skaniausi buvo vaisiniai kokteiliai.
Atsakyti
Lobsteris su sviestu smile.gif

user posted image
Atsakyti
[quote=safarikids,2008 01 22, 13:36]
drinks_cheers.gif thumbup.gif Prisijungiu. Fotkinta Aquariume?

Taip.

Del patahajos - kai pamatem,pamanem,kad skonis egzotiskai skanus,o is tikruju beskonis. Me s velai i turgu patekom,o kaina katalonai laike butent ta,kuria ir parasiau. Buvom liepos menesi, turistu minios,gal del to taip brangu buvo...
Atsakyti
QUOTE(NY @ 2008 01 22, 17:30)
Del patahajos - kai pamatem,pamanem,kad skonis egzotiskai skanus,o is tikruju beskonis. Me s  velai i turgu patekom,o kaina katalonai laike butent ta,kuria ir parasiau.  Buvom liepos menesi, turistu minios,gal del to taip brangu buvo...
Mes pirkom pusę už eurą, o vėliau radom visą už eurą (ot paskubėjom apsipirkti lotuliukas.gif lotuliukas.gif , būtume sutaupę).
Mano minėtieji kokteiliai (šviežiai spaustos sultys, trinti vaisiai ar kaip ten tą gėrimą teisingai reikia vadinti) prie įėjimo kainavo po 2 eurus, o paėjus į šoną - 2 vnt. už 1 eurą. doh.gif
Buvau žiemą, bet turistų (o gal ne tik) minios irgi buvo. Nors neturiu su kuo palyginti (nemačiau, kokios minios ten vasarą) doh.gif .

Labai nudžiugau radusį tokių mažų bananų, apie kuriuos buvau skaičiusi (ir kokie jie skanūs, ir kokie nesulyginami su tais, kurių galime Lietuvoje nusipirkti). Niekuo jie man nesiskyrė, nors pardavėja net apsiputojusi aiškino, kokie jie "dolče" lotuliukas.gif lotuliukas.gif . Gerai, kad paskutiniu momentu apsigalvojome ir vietoj didžiuliausios kekės nusipirkom "paragavimui" po 2 vnt. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo safarikids: 22 sausio 2008 - 19:47
Taip,"ziemines" kainos zymiai skiriasi nuo "vasariniu".Jums pasiseke! Mes dar pirkom vaisiu asorti(ananasai pjaustyti,geltoni/raudoni) arbuzai,melionas) tai skonis nepalyginamas su vaisiais,pirktais LT. Barselonoj daug skanesni,sultngesni.
Atsakyti
QUOTE(NY @ 2008 01 23, 08:55)
Taip,"ziemines" kainos zymiai skiriasi nuo "vasariniu".Jums pasiseke! Mes dar pirkom vaisiu asorti(ananasai pjaustyti,geltoni/raudoni) arbuzai,melionas) tai skonis nepalyginamas su vaisiais,pirktais LT. Barselonoj daug skanesni,sultngesni.
Vaisiais apsirijinėjau viešbučio bufete: ananasai (tikrai nepalyginamai skanesni nei Lietuvoje), arbūzai (tokie pat skanūs kaip čia biggrin.gif ), melionai ir dar kažkokie oranžiniai melionai (šie man nepatiko). Braškės - cheminės. Kivių nevalgau. Vynuogės - skanios.
Pomidorai viešbutyje buvo neskanūs, bet kaip supratau, jie skirti skrebučio "patrynimui", o ne valgymui (mačiau ispanus taip darant). Boqueria'joje pirkti pomidorai buvo nepalyginamai skanesni. Dar pirkdavau saldžius apelsinus ir mandarinus, trešnių.

Dar apie braškes. Matėm kainuojančių 4 eurus ir kainuojančių 7 eurus. Tos brangesnės žiauriai skaniai kvepėjo. Tuo pačiu metu tas pačias braškes uostinėjo dvi moteriškės. Jos paprašė 2-jų braškių. Tarp savęs kalbėjosi rusiškai. Mes galvojom irgi nusipirkti po vienetą paragavimui, bet nusprendėm grįžti vėliau, o kadangi buvom prieš uždarymą, tai nebespėjom. Kitą dieną pėsčiom ėjom į Guell parką ir pasivijom tas pačias moteriškes. Užkalbinau jas rusiškai. Priminiau, kad kartu truguje uostėme lotuliukas.gif braškes ir paklausiau, ar jos buvo skanios. Pasakė, kad ne. Kad tik kvepėjo skaniai, o uogos buvo beskonės. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo safarikids: 23 sausio 2008 - 09:13
na, kadangi nebuvo konkrečiai pasakyta, kokį maistą dėti, tai čia irgi maistas, daug maisto Izraelyje, Telavivo priemistis Jafa smile.gif šešta valanda ryto, šabas smile.gif

user posted image
Atsakyti
na gerai, tebūnie šiek tiek rimto maisto, mano pirmos maistinės foto, iš Bolonijos
čia Parmos kumpio šmotukai
user posted image

čia pora gabaliukų parmezano, sudėti jie ant taburetės, tai aukštis, na, kaip žmogaus ūgis gaunasi

user posted image

čia bendras vaizdas parduotuvikės
user posted image

čia... itališkas turgus
user posted image

o čia šiek tike neryškus, bet braškės.... et...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kapsė @ 2008 01 23, 18:35)
žinai, Makaliau, perskaičius tavo pirmą reportažą, pagalvojau, kad esi nieko sau vaikis. Vakar pastebėjau tavo parašą, o šiandien šitą "perlą" ir dabar galvoju, kad esi iš tų vaikų, neauklų: suaugę kalba, o jie abrozdėlį užkiša ir pradeda spigiu balseliu, suaugusįjį perrėkdami, kokią nors savo aktualiją dėstyti, arba pokalbyje su savo (niekam neįdomia) nuomone dalyvauti. Nepernešu.
ale tau turbūt dzin, ane?

sorry mergos už off topic

Suprantu Jūsų nuomonę ir kritiką visiškai priimu. Gaila....tikrai toks nesu. Be kaip įrodyti? Šiuo atveju kai kas kitas pasirodė visiškai neišauklėtas, ne aš vienas tai pastebėjau, jeigu ką. O jeigu turiu savo nuomonę, galiu ją pareikšti, žinoma, kiek švelniau, nei ją reiškia kiti nariai apie mane.

Žinot, vaikiai, kaip Jūs sakot, irgi kartais neatlaiko spaudimo. Juo labiau tokio, kokį patiriu čia. Neperrėkinėju suaugusiojo. Duodu jam pasireikšti ir ramiai atsakau. O negi tylėt? Ar aš kažkoks kitoks....negalintis pareikšti savo nuomonės ir pastovėti už save? mirksiukas.gif

Tikiuosi mane supratot......o kad neterštume temos, galime viską išsiaiškinti ir pasiaiškinti per až, su malonumu papasakočiau visą istoriją smile.gif

Čia iš vienos pusės - maistas lotuliukas.gif

user posted image

O jei rimtai, tai

user posted image

Gyros smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kapsė @ 2008 01 23, 19:03)
ačiū, mielasis, bet gal geriau kokiai mergikei laiškelį parašyk  mirksiukas.gif
ar tau tetos labiau patinka? tik bijau, kad ir mano figūra tokia šiaip sau.

ale aš turiu kitų privalumų  bigsmile.gif

Nu va, ir kaip nepykt ant tokių pasisakymų, Jūs man dabar pasakykit, Kapse.
Dar juos padauginkit iš dviejų ir įsivaizduokit, kad šitą rašo Jums. Po kelis kartus per dieną.

Pirma klaida, kurią padariau, tai kad apsireiškiau, jog esu paauglys. Aštuoniolikti metai eina, ale antrus metus negaliu pabėgti nuo paauglio nesubrendėlio statuso. Nu ir ką man dabar daryt? Tik eit ir mergaitei laišką rašyt smile.gif

Antra klaida, tai kad sureagavau į "stūmimus ant manęs". Dabar pasielgčiau visiškai kitaip, jei nežinočiau, kas ta safarikids ax.gif Dar baisiau bigsmile.gif

Nu ir galvokit Jūs apie mane ką norit. Aišku, kad man ne dzin, ką jūs sakot. Viską imu galvon ir susigadinu sau nuotaiką, pradedu mąstyt, nu nejaugi aš toks nevykėlis. Apsidairau aplink ir suprantu - būna ir baisiau smile.gif

Apelsinų sultys Kretos kaimelyje.

user posted image

Atsakyti