Įkraunama...
Įkraunama...

Maistas

Ikvepta Liudnojo peleno,sugalvojau tema apie ivairiausia maista.Tai gali buti ir restoraninio,turginio,gatvinio ir kitokio maisto nuotraukos.

Sios foto is garsiausio Barselonos turgaus "La Boqueria" :

user posted image

user posted image

Sis vaisius vadinasi patahaja. Atrodo graziai,o skonio jokio. Uz viena pusele sumokejus 2 eurus, norejosi mesti po stalu...bet vyras suvalge wink.gif

user posted image

Taip ir likau nesuprasta,kas tai per daiktas ir su kuo valgomas. Papilve?

user posted image

Pipiriukai:

user posted image

"Issigime" persikai:

user posted image

Sraiges:

user posted image
Papildyta:
Kumpiai:

user posted image

Desros:

user posted image

Artisokai:

user posted image

Salotu ivairove:

user posted image

Strucio kiausiniai:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NY: 19 sausio 2008 - 12:58
na, čia bus natiurmortas, kuris vadinasi, kad cocacola ir afrikoje cocacola
(iš Egipto)

user posted image
Atsakyti
Čia nebus jokia ypatinga, pasižyminti ryškumu, įspūdingumu ar egzotika nuotrauka. Tiesiog bandėm suderinti dalykinę kelionę su atostogomis Airijoje.
Tai atostogavome viename Airijos kurortiniame miestelyje prie Atlanto vandenyno.
Tai va, čia tipiški (kaip man sakė) airiški pusryčiai:
user posted image

Viskas eiliniam lietuviui pasirodys normalu ir įprasta, tik ne man doh.gif Aš labai konservatyvi ir dar išranki maistui, tai likdavau tuščiu skrandžiu po pusryčių, nes iš visos šitos "gėrybių" lėkštės suvalgydavau tik kiaušinį ir pomidorą..
Tos riebios keptos mėsos, dešreles, juo labiau jų vadinamieji "pudingai" (vyras sakė panašiai mūsų lietuviškų vėdarų atitikmuo), tai ką aš žinau.. unsure.gif Nu ne man schmoll.gif
Atsakyti
Kiek įdomybių NY parodė. unsure.gif Kad griebčiau kokį vaisių... Ir tos salotos. Mmm.

Sūris ir kiaušiniai Bulgarijos viešbučio restorane.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(linole @ 2008 01 20, 19:22)
Ne i maisto tema, bet butu tikrai labai saunu, jei kas atidarytu fotoreportaza geliu, o dar geriau -augalu tema.  4u.gif
Bunant uzsienyje, tenka pamatyti keistu, nematytu augalu. Galetume ne tik pasigrozeti, bet ir pasikeitume ziniomis, kokie ten augalai.  thumbup.gif

bigsmile.gif irgi gera įdėja, tik kaži ar daug atsirastų, aš tai būčiau už, nes gėlės augalai man labai patinka...

o čia į maisto temą turiu tik tiek ax.gif

user posted image
user posted image

mėsiškas ir vegetariškas afrikietiškas tradicinis maistas Injera..Vlagėm Paryžiuj.

user posted image
čia dar. taip atrodė mano lėkštė per vestuves Frankfurte... ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image

o čia tai pro Briuselio vitrinų langus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 20 sausio 2008 - 21:37
o as po tokiu nuostabiu saldumynu idesiu dziovintos zuvies biggrin.gif

user posted image

zuvies parduotuveje galima rasti tokiu pakabintu galvu smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo balanduke: 20 sausio 2008 - 22:29
QUOTE(grange @ 2008 01 20, 21:39)
čia kur, Norvegijoj?  ax.gif

aha, Lofoteno salose ax.gif
Atsakyti
truputi pataisymas Grange mirksiukas.gif

Injera tai ne viso patiekalo pavadinimas, o tik to blyno ant kurio ir dedamas bei su kuriuo valgomas etiopietishkas maistas. Siaip etiopietishkas maistas labai labai labai skanus thumbup.gif ypac mesyte su berbere padaziuku... dziaugiuos kad gyvenam salia vienintelio etiopietishko siose apylinkese thumbup.gif
Atsakyti
Kroatija.

Keptas parsiukas:

user posted image

O cia keptas "dinozauras":


user posted image
Atsakyti
Nica:

user posted image


user posted image
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2008 01 21, 05:35)
truputi pataisymas Grange  mirksiukas.gif

Injera tai ne viso patiekalo pavadinimas, o tik to blyno ant kurio ir dedamas bei su kuriuo valgomas etiopietishkas maistas. Siaip etiopietishkas maistas labai labai labai skanus  thumbup.gif  ypac mesyte su berbere padaziuku... dziaugiuos kad gyvenam salia vienintelio etiopietishko siose apylinkese  thumbup.gif

ax.gif žinau.. Mb Iš Etiopijos mirksiukas.gif
bet jie visada sako, valgysim Injera, nevardina kas ant viršaus, tai kažkaip būna ir aišku, kad tai nebus vien tik Injera... aišku,m čia kas nežino, reikėjo prirašyt, pripažįstu,kad klaida mano.. blush2.gif
o man ir labai patinka jų maistas thumbup.gif bandžiau pati kept primokinta, ale ne visai išėjo doh.gif
O jūs Usa spėju gyvenat, ne?

QUOTE(NY @ 2008 01 21, 10:14)
Nica:

blink.gif oho
Atsakyti
Grange, taip JAV mes. Pasiseke man, nes gyvenau dviejose valstijose ir abiejose buvo etiopietishko maisto restoranai - nes siaip jie labai reti cia (ir brangus). Siaip buciau gal net neatradus ju cia, bet turejau toki drauga gera is Etiopijos, kazkada uzsisnekejom apie savo saliu virtuves, tai sako traukiam i etiopu restorana - nuo tada isimylejau as ju ta maista. Pas mus irgi panasiai kaip tavo nuotraukose ant injeros keliu rusiu maista patiekia...
gamint tai nieko nemoku, tik tiek, kad pas mus yra vienam parduotuviu tinkle berbere prieskoniu misinys paruodamas pakeliukuose tokiuose tai galima ji su virtais lesiais maisyt arba mesyte pamarinuot - skanu!


o prie progos tada paklausiu, gal tu ar TB zinot, kas ten tie zalumynai tokie, na tas vienas patiekaliukas kur vien is zalumynu padarytas? ka jie ten naudoja?
Atsakyti