Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo

QUOTE(mercedes @ 2008 03 21, 14:59)
hihihi.gif Tai kad mano amzius toks,kad taiso tik uz pinigus....

eik jau eik irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(aude:) @ 2008 03 29, 18:28)
eik jau eik  irnesakyk.gif

vat as irgi sakau eik jau eik lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikute biggrin.gif
Na grazios masinytes tie alfonsai . Kazkada taip seile nutysdavo jas pamacius. Vis svajojau rolleyes.gif Bet kai atsirado galimybe isigyti nauja automobili , viska ivertinus rinkausi kita nes ant naujo alfonso neuztektu perkamuju. ax.gif Bet vis aki patraukia o dar tas trikampis iki zemes rolleyes.gif ir dar skydelis rolleyes.gif
Mmmm gal kada kai turesiu garaza ir auto jame bus ne viena.....
Atsakyti
Sveikos! Va kaip tik siandien vakarop vaziuojam pasiziuret Alfa Romeo 146! Nuotrauka jos pamaciau ir is kart pamilau! Masiniuke 98m, variklis 1.4, raudona su lietnykais! wub.gif Ka patartumet? Ar tikrai jau jos genda? Kaip dalys, ar tikrai jau tokios brangios? Man auto reikalinga tik dukryte mokyklon nuvest.
Atsakyti
Mes vakar paziurejom viena grazuole sidabrine 156, bet daug kas atkalbineja nuo ju, kaip ir nuo pezu ir renuskiu, tai dabar visai galva susisuko wacko.gif
Atsakyti
Aha, musu tauta tai tik audi ir BMW garbina! Pvz., mes turim renault scenic ir labai puiki masinuke! Tfu tfu tfu, taciau nei genda nei ka!
Atsakyti
QUOTE(Krisstulka @ 2008 04 07, 13:42)
Sveikos! Va kaip tik siandien vakarop vaziuojam pasiziuret Alfa Romeo 146! Nuotrauka jos pamaciau ir is kart pamilau! Masiniuke 98m, variklis 1.4, raudona su lietnykais! wub.gif  Ka patartumet? Ar tikrai jau jos genda? Kaip dalys, ar tikrai jau tokios brangios? Man auto reikalinga tik dukryte mokyklon nuvest.

Del gedimo tai galiu pasakyti tiek-masiniukas mano senukas,97m.,turiu lygiai metai.Pirkom tik apziureje vizualiai,nes vyro nuomone,perkant masina iki 10000tukst. lt vistiek reikes ideti pinigeliu.Be einamojo remonto(filtrai,tepalai,padangos) per ta laika remontui isleidau 80lt.Su meistrais remontui yra problemu,nelabai kas nori taisyti...
Atsakyti
svekos, turbut prisijungsiu prie jusu.. 4u.gif draugas turi alfiuka 156 ir planuoja kita pirk, tai perleistu man sita masiniuka.. wub.gif dabar kaip tik laikausi teises, viena vakara vaziavau i aikstele su alfiuku, tai susibiesinau doh.gif ji tikra ne regitrine maza masinyte ir ne taip lengva prisiparkuot, nu bet aisku prie kiekvienos reikia priprasti.. thumbup.gif

del gedimu, tai visos genda!!!tik va, draugas privargo kol naujus lietnykus nusipirko, ten kazkas su tom skylem, nu as nesigilinau.. blink.gif tongue.gif
Atsakyti
as irgi surizikuosiu su italisku auto.po metu bus aisku laimejau ar ne.dalis kvailina bet as bandysiu yrodyt kad italas ne visiskas kinietis:)
Atsakyti
Na, stai as jau turiu Alfa Romeo 146, Twin Spark! Masina zveris! Pravaziavus tik 52000 myliu! Na, truputi dureles pabrozdindos ir is lauko neatsidaro vairuotojo dureles. Na, bet vyras sake, kad ne beda, savaitgali suremontuos! rolleyes.gif O siaip kaip nauja, blizba, vidus idealus! Pardave vyriskis, bet jau matosi, kad jis pedantu pedantas! Net baisu buvo prie jo isbandyt auto. Pusbrolis, auto megejas, isbande masinuka ir liko taip pat suzavetas! thumbup.gif
Pries metus turejau Mazda 323F, taip pat buvo puiki karieta, na bet sita ja lenkia!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krisstulka: 08 balandžio 2008 - 16:04
QUOTE(Leticija @ 2008 04 07, 15:39)
Mes vakar paziurejom viena grazuole sidabrine 156, bet daug kas atkalbineja nuo ju, kaip ir nuo pezu ir renuskiu, tai dabar visai galva susisuko wacko.gif

bigsmile.gif mano brolis su sidabrine vazineja 4u.gif nusiskundimu neturi rolleyes.gif
graziai ''patiuningaves'' dar, tai super masiniukas atrodo cool.gif
Atsakyti
Sveikos,nauju nariu ziuriu prisijunge,alfisciu bigsmile.gif jega thumbup.gif

QUOTE(Krisstulka @ 2008 04 07, 13:42)
Sveikos! Va kaip tik siandien vakarop vaziuojam pasiziuret Alfa Romeo 146! Nuotrauka jos pamaciau ir is kart pamilau! Masiniuke 98m, variklis 1.4, raudona su lietnykais! wub.gif  Ka patartumet? Ar tikrai jau jos genda? Kaip dalys, ar tikrai jau tokios brangios? Man auto reikalinga tik dukryte mokyklon nuvest.

visos masinos genda,visoms vis kazka reikia pataisinet,nera idealiu masinu.man italiskos masinos super wub.gif
QUOTE(lilium @ 2008 04 07, 18:29)
svekos, turbut prisijungsiu prie jusu.. 4u.gif draugas turi alfiuka 156 ir planuoja kita pirk, tai perleistu man sita masiniuka.. wub.gif dabar kaip tik laikausi teises, viena vakara vaziavau i aikstele su alfiuku, tai susibiesinau doh.gif ji tikra ne regitrine maza masinyte ir ne taip lengva prisiparkuot, nu bet aisku prie kiekvienos reikia priprasti.. thumbup.gif


reikia priprast,as galiu prie betkokios masinos vairo sest,praktikos reikalas manau cia ax.gif


MB sesei kai pardavem savo alfa 166 tai dabar kieta pana,norvegijoj tokios masinos beveik nemate,tai visi prilipo aplink ja ir ziurinejo,kai MB savo sesei ja nuvare biggrin.gif o dar 3litru masina,6V tai isvis jiem kazkas nerealaus,tokio variklio nemate lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif


ir dar pliusas,kad alfu kainos pagal metus nera dideles smile.gif
Atsakyti