Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo

QUOTE(mercedes @ 2008 03 15, 20:09)
Gal pas legendini ZAZA? bigsmile.gif

thumbup.gif
Atsakyti
cia meistras koks tas ZAZA? ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aude:) @ 2008 03 19, 13:16)
cia meistras koks tas ZAZA?  ax.gif  blush2.gif

Aha,Zazas pats geriausias mirksiukas.gif Alfa klube geri atsiliepimai,o ir paciai teko masiniuka pas ji "gydyti"
Atsakyti
QUOTE(mercedes @ 2008 03 19, 13:36)
Aha,Zazas pats geriausias  mirksiukas.gif Alfa klube geri atsiliepimai,o ir paciai teko masiniuka pas ji "gydyti"

aisku smile.gif mes ir turim pazystama Vilniuj kuris vien tik su alfom dirba smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mercedes @ 2008 03 19, 13:36)
Aha,Zazas pats geriausias  mirksiukas.gif Alfa klube geri atsiliepimai,o ir paciai teko masiniuka pas ji "gydyti"

thumbup.gif
Tik pas ji pakliut doh.gif

O VLN kiek zinau irgi nebloga chebryte yra, irgi kazkoks mazas servisiukas (a la garaziniai)...
Atsakyti
QUOTE(ifauru @ 2008 03 20, 01:11)
thumbup.gif
Tik pas ji pakliut doh.gif



Girdejau kad sunku pakliuti,bet man matyt labai sekasi,nes atsiliepe i pirma skambuti ir po valandos jau buvau pas ji bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mercedes @ 2008 03 20, 09:32)
Girdejau kad sunku pakliuti,bet man matyt labai sekasi,nes atsiliepe i pirma skambuti ir po valandos jau buvau pas ji  bigsmile.gif

matyt balsas patiko lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(fiksas @ 2008 03 20, 15:44)
matyt balsas patiko lotuliukas.gif

flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(mercedes @ 2008 03 20, 17:29)

grazia moteriske is balso pazinsi ax.gif smile.gif cool.gif o dar kai ta grazi moteris alfa vairuoja tai vopsie bigsmile.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
blush2.gif Tai kad tas mano alfiukas mazutis ir dar vaziavo juodais dumais apsipyles.Keliu meistru diagnoze buvo toookia baisi-variklio kapitalinis doh.gif Gerai kad nepaklausiau,uzteko tik duju recirkuliacijos voztuva sutvarkyti ir problemos nebeliko...Aplamai,kai pasiskaitai alfaklube apie meistrus,kyla noras viska paciai remontuotis cool.gif
Atsakyti
QUOTE(mercedes @ 2008 03 20, 17:29)

o kai pamate tokia sukuosena turbut dykai taise lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(fiksas @ 2008 03 21, 12:20)
o kai pamate tokia sukuosena turbut dykai taise lotuliukas.gif

hihihi.gif Tai kad mano amzius toks,kad taiso tik uz pinigus....
Atsakyti