Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo

QUOTE(aude:) @ 2008 03 01, 22:14)
blink.gif  O KAS ATSITIKO?  console.gif tikiuos lengvas gedimas?

manau,kad nelengvas verysad.gif Geriausiu atveju variatorius,blogiausiu-variklis verysad.gif Gris mb tai varys kazkur ziuret.Net nzn.,i Kauna gal kur g.gif
Atsakyti
QUOTE(XXXXXX @ 2008 03 01, 22:19)
manau,kad nelengvas verysad.gif Geriausiu atveju variatorius,blogiausiu-variklis verysad.gif Gris mb tai varys kazkur ziuret.Net nzn.,i Kauna gal kur g.gif

eina sau verysad.gif bet susitvarkysit,nieko baisaus,tik,kad pinigu gaila,brangokai dalys kainuoja...
Papildyta:
su pavasariu musu Alfistes wub.gif mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(aude:) @ 2008 03 01, 22:25)
eina sau  verysad.gif  bet susitvarkysit,nieko baisaus,tik,kad pinigu gaila,brangokai dalys kainuoja...
Papildyta:
su pavasariu musu Alfistes  wub.gif  mirksiukas.gif 
user posted image

tai susitvarkysim,bet kainuos doh.gif Variatorius lyg tai 500,o apie varikli tai tyliu doh.gif


oi kaip pavasariu padvelke wub.gif
Papildyta:
va koki tinklapi aptikau,cia mums pravartu biggrin.gif http://www.alfaklubas.lt/smf/index.php
Atsakyti
QUOTE(XXXXXX @ 2008 03 01, 23:20)
tai susitvarkysim,bet kainuos doh.gif Variatorius lyg tai 500,o apie varikli tai tyliu doh.gif
oi kaip pavasariu padvelke wub.gif
Papildyta:
va koki tinklapi aptikau,cia mums pravartu biggrin.gif http://www.alfaklubas.lt/smf/index.php

nu jo,kainos tai dideles doh.gif ziurineju ta puslapiuka,ale kiek visko ten rasti galima bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(aude:) @ 2008 03 01, 23:40)
nu jo,kainos tai dideles  doh.gif ziurineju ta puslapiuka,ale kiek visko ten rasti galima  bigsmile.gif

aga,daugten visko ax.gif Cia MB ji atkase biggrin.gif
Atsakyti
naujas alfos modelis, italiskas golfas hihihi.gif http://www.delfi.lt/...php?id=16314399
Atsakyti
na va.karsejot karksejot kol alfai gedima prikarksejot g.gif bet ka padarysi visko pasitaiko.man irgi jos grazios bet kazkaip nedrystu pirkti. g.gif
Papildyta:
o fiatas irgi italu.ka apie ji manot?
Atsakyti
QUOTE(XXXXXX @ 2008 03 01, 22:19)
Gris mb tai varys kazkur ziuret.Net nzn.,i Kauna gal kur g.gif

Gal pas legendini ZAZA? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(fiksas @ 2008 03 15, 18:09)
o fiatas irgi italu.ka apie ji manot?

jo,irgi italiska masina smile.gif turejau fiat brava,tai seip labai patiko man ax.gif tik senoka mano buvo,1996 metu smile.gif
Atsakyti
Nors pati turiu viena italiska ir viena vokiska masina,pati dizainu esu tik uz italiskas.nauja ALFA mano nuomone,nereali thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif IDEALI masinyte wub.gif wub.gif wub.gif truputi ne i tema,bet norejau pagirti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kastanke @ 2008 03 17, 15:41)
Nors pati turiu viena italiska ir viena vokiska masina,pati dizainu esu tik uz italiskas.nauja ALFA mano nuomone,nereali thumbup.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif IDEALI masinyte wub.gif  wub.gif  wub.gif truputi ne i tema,bet norejau pagirti thumbup.gif

i tema i tema mirksiukas.gif man naujos alfos tai irgi nerealios wub.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(aude:) @ 2008 03 17, 15:49)
i tema i tema  mirksiukas.gif  man naujos alfos tai irgi nerealios  wub.gif  cool.gif

Man jos tokios kaip vabalai...prisiploje prie zemes wub.gif
Atsakyti