Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo

QUOTE(XXXXXX @ 2008 02 20, 01:24)
manau kad nepigiai...

tai ir as taip manau... verysad.gif cia as ne prie ko,bet pries kelias dienas patekau i tema "uz miegamojo duru" ax.gif dabar ziuriu i tavo nick'a ir prisiminiau,kad daznai pasireiski ten mirksiukas.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aude:) @ 2008 02 20, 01:28)
tai ir as taip manau...  verysad.gif  cia as ne prie ko,bet pries kelias dienas patekau i tema "uz miegamojo duru"  ax.gif  dabar ziuriu i tavo nick'a ir prisiminiau,kad daznai pasireiski ten  mirksiukas.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

susekei hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(XXXXXX @ 2008 02 20, 11:46)

hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif taip netycia as cia mirksiukas.gif
Atsakyti
mamukai,negi daugiau nera alfa romeo vairuojanciu? nesvarbu,kad ne dabar,gal turejot,gal dar tik ruosiates isigyt bigsmile.gif padiskutuokim apie privalumus ir minusus ax.gif

man dar alfa brera labai patinka wub.gif
user posted image
o cia jos vidus
user posted image
Papildyta:
cia labiau matosi
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aude:): 22 vasario 2008 - 16:12
QUOTE(aude:) @ 2008 02 08, 23:37)
va kokia grazuole alfa radau nete  wub.gif
user posted image
Papildyta:
pas jus automatines ar mechanines greiciu dezes?

Tikrai vertas dėmesio aparatas.....tas kur antram plane,žinoma.... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oxen: 22 vasario 2008 - 16:28
QUOTE(Oxen @ 2008 02 22, 17:27)
Tikrai vertas dėmesio aparatas.....tas kur antram plane,žinoma.... 4u.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif jo jo,mes butent apie ji ir snekam hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(aude:) @ 2008 02 19, 23:15)
idomu ar labai brangiai naujos dalys kainuotu pakeitimui tokiam?  g.gif

Ammm mastau.gif bamperis su nauja ,grazia nosyte apie 500 euru smile.gif kapotas...lempos sakyciau dar apie 2-300 euru ir + dazymas(spalvos pritaikymas)

QUOTE(aude:) @ 2008 02 22, 15:14)
man dar alfa brera labai patinka  wub.gif

Va,o Brera tai ir man patinka rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Eva... @ 2008 02 24, 22:44)
Ammm mastau.gif bamperis su nauja ,grazia nosyte apie 500 euru  smile.gif kapotas...lempos sakyciau dar apie 2-300 euru ir + dazymas(spalvos pritaikymas)
Va,o Brera tai ir man patinka  rolleyes.gif

tai gal dar visai ir padoriai...bet desis desis eurai i kruva ir susides jauciu nemenka sumele g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aude:) @ 2008 02 24, 21:30)
tai gal dar visai ir padoriai...bet desis desis eurai i kruva ir susides jauciu nemenka sumele  g.gif  doh.gif

nu jo,nera taip baisiai irnesakyk.gif maniskis man pasiule kitoki varianta... nosies nekeist,bet uzdet gera pikta ''sijona'' aplink...ir pakeist tik groteles nosyje mastau.gif atseit bus maziau knisalynes,o atrodys irgi neprastai smile.gif paskui vakare paieskosiu fotkiu...kaip atrodytu su tokiu tiunigiuku cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Eva... @ 2008 02 25, 16:13)
nu jo,nera taip baisiai irnesakyk.gif maniskis man pasiule kitoki varianta... nosies nekeist,bet uzdet gera pikta ''sijona'' aplink...ir pakeist tik groteles nosyje mastau.gif atseit bus maziau knisalynes,o atrodys irgi neprastai  smile.gif paskui vakare paieskosiu fotkiu...kaip atrodytu su tokiu tiunigiuku  cool.gif

oki,paieskok foto,idomu paziuret kaip atrodytu mirksiukas.gif
Atsakyti
oi kokiu grozybiu pridejot wub.gif O mano masinyte sugedo cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif
Atsakyti
QUOTE(XXXXXX @ 2008 03 01, 21:38)
oi kokiu grozybiu pridejot wub.gif O mano masinyte sugedo cray.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif

blink.gif O KAS ATSITIKO? console.gif tikiuos lengvas gedimas?
Atsakyti