Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo

va kokia grazuole alfa radau nete wub.gif
user posted image
Papildyta:
pas jus automatines ar mechanines greiciu dezes?
Atsakyti
QUOTE(aude:) @ 2008 02 08, 23:37)
va kokia grazuole alfa radau nete  wub.gif
user posted image
Papildyta:
pas jus automatines ar mechanines greiciu dezes?

grazuole bigsmile.gif bigsmile.gif
Pas mane mechanine,as kazkaip nenoriu automato blush2.gif
Atsakyti
pas mane tai automatas buvo,bet seip irgi skirtumo nera smile.gif tik tiek,kad gera su automatu,nes galiu tinginiaut prie vairo ax.gif dabar jei kur mieste alfa pamatau,tai net persisukus ziuriu cool.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(aude:) @ 2008 02 11, 22:35)
pas mane tai automatas buvo,bet seip irgi  skirtumo nera  smile.gif  tik tiek,kad gera su automatu,nes galiu tinginiaut prie vairo  ax.gif  dabar jei kur mieste alfa pamatau,tai net persisukus ziuriu  cool.gif  wub.gif

ir as lotuliukas.gif Kol neturejom,tai nei vienos nemaciau,o dabar visas pastebiu lotuliukas.gif Ir galiu pasakyt,kad bent jau musu mieste ju daugeja
Atsakyti
pas mus irgi,kadangi nedidelis miestas,tai seip buvom pirmi kurie tokia isigijom bigsmile.gif po to pradejo dauget lotuliukas.gif vis visi sakydavo,kad nerealiai grazus masiniukas wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
o as tai visai nenoriu,kad judaugetu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(XXXXXX @ 2008 02 15, 23:09)
o as tai visai nenoriu,kad judaugetu blush2.gif

butu neblogai bigsmile.gif o koks variklis pas jus?musu buvo 3l doh.gif nespejom pilt smile.gif o daba MB sese su ja vazineja lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
laba,
Jungiuos ir as prie Alfonsiju myletoju 4u.gif praeitais metais nuo vyro gavau dovanu alfa romeo 156... (2000m.)mechanine... gavau ir isimylejau wub.gif fotkes maciau dejot...as savosios idesiu,kai nuplausiu cool.gif bo dabar murze stovi kieme doh.gif siaip masinyte super,tik man jos nosyte nelabai... ta prasme,labai,tik noriu pakeist priekini bamperi...,uzdet naujesnio modelio nosi... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Eva... @ 2008 02 18, 00:16)
laba,
Jungiuos ir as prie Alfonsiju myletoju  4u.gif  praeitais metais nuo vyro gavau dovanu alfa romeo 156... (2000m.)mechanine... gavau ir isimylejau  wub.gif fotkes maciau dejot...as savosios idesiu,kai nuplausiu  cool.gif bo dabar murze stovi kieme  doh.gif siaip masinyte super,tik man jos nosyte nelabai... ta prasme,labai,tik noriu pakeist priekini bamperi...,uzdet naujesnio modelio nosi...  ax.gif

labuka mirksiukas.gif aga,del nosiuko tai ir man noretusi biggrin.gif bet kazin kaip ten iseitu,MB sake pasidomes ar sutampa sparnai,kaip del lempu ir t.t ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aude:) @ 2008 02 17, 22:27)
labuka  mirksiukas.gif  aga,del nosiuko tai ir man noretusi  biggrin.gif  bet kazin kaip ten iseitu,MB sake pasidomes ar sutampa sparnai,kaip del lempu ir t.t  ax.gif

Zodziu...keiciant bamperi,reiks keist ir kapota ir lempas...

Va,as saviske noriu is tokios nosies...
user posted image

I tokia pakeist...
user posted image
rolleyes.gif
Ir veliau,dar ''sijona'' noriu uzkabint smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eva...: 18 vasario 2008 - 12:25
idomu ar labai brangiai naujos dalys kainuotu pakeitimui tokiam? g.gif
Atsakyti
QUOTE(aude:) @ 2008 02 20, 01:15)
idomu ar labai brangiai naujos dalys kainuotu pakeitimui tokiam?  g.gif

manau kad nepigiai...
Atsakyti