Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo

QUOTE(sapis @ 2009 05 28, 09:31)
nu nieko po truputi gyvuojam ir tiek visa savaite stovui mano Alfute kieme i darbeli einu savo kojom, tai kai iseiniu kekviena ryta pasisveikinu su ja  smile.gif

a kodel stovi g.gif kas nutiko,ko nevaziuoji?
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 05 28, 12:47)
a kodel stovi g.gif kas nutiko,ko nevaziuoji?

Nieko nenutiko, nu kad man iki darbelio 10min pestute , tai ir einu , pirmaiu kai ejo vaiaki i darzeli, tai reikedavo masinos, kad suspeciau pasimti is darzo, o dab jau ne, mankstinuos skaitosi, pas mane sedimas darbas .
Atsakyti
a,o as ne,sturmuoju gatvem ir dar vis pamastau kur cia nulekus biggrin.gif man gera ratuose lotuliukas.gif as jau tuoj iki pardes vaziuosiui(50metru) lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 05 28, 14:25)
a,o as ne,sturmuoju gatvem ir dar vis pamastau kur cia nulekus biggrin.gif man gera ratuose lotuliukas.gif as jau tuoj iki pardes vaziuosiui(50metru) lotuliukas.gif

Taui mkaip ir maniskui , parduotuvu nuo musu ir uz 20metru jis vazuoja su masina sakau nejuokink svieto tongue.gif doh.gif
Atsakyti
na,as dar pamastau,kad si perarti,vaziuoju toliau,nors perku ta pat ka galiu salia nusipirkt lotuliukas.gif as vasziuot noriu biggrin.gif
dziaugiuosi masinuku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 05 28, 14:38)
na,as dar pamastau,kad si perarti,vaziuoju toliau,nors perku ta pat ka galiu salia nusipirkt lotuliukas.gif as vasziuot noriu biggrin.gif
dziaugiuosi masinuku ax.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
na,ji man gerai rieda,grazi wub.gif ,grazei reumoja cool.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
ir seip as joj ,labai gerai jauciuosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 05 28, 15:44)
n,grazei reumoja cool.gif

wub.gif wub.gif wub.gif ir man tas garsas
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 05 28, 15:52)
wub.gif  wub.gif  wub.gif  ir man tas garsas

o mano MB, kai atsiseda,tai kiekvienoj sankrizoj riaumoja lotuliukas.gif
is savos taip neisspaudzia lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas vakarelis, nu va sendien pramanktinau alfute, pralekiau su vejeliu kaifas wub.gif
bevazuodama pagalvojau koki didiziausia gereiti su ja buvai pasiekusi TRIUSE ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 05 29, 21:21)
Labas vakarelis, nu va sendien pramanktinau alfute, pralekiau su vejeliu kaifas  wub.gif
bevazuodama pagalvojau koki didiziausia gereiti su ja buvai pasiekusi TRIUSE  ax.gif

Sveika,na man dar nebuvo kur jos isbandyt,nes seip tik gatvej varinejau,bet viena syki(praeita sav.)vaziavau i Karmelavos kapus(autostrados nedidely gabaliuka)tai paspaudziau 140 blush2.gif taip ,kad neisbandziau dar jos,bet man patiko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 05 30, 11:55)
Sveika,na man dar nebuvo kur jos isbandyt,nes seip tik gatvej varinejau,bet viena syki(praeita sav.)vaziavau i Karmelavos kapus(autostrados nedidely gabaliuka)tai paspaudziau 140 blush2.gif taip ,kad neisbandziau dar jos,bet man patiko wub.gif

nu jo iki simto ji dar normaliai , bet jau kai pagauna greeiti, tai jai atsiveria antra kvepavimas, wub.gif
Atsakyti