Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo

QUOTE(triušė @ 2009 05 22, 09:45)
ne,taip as neduociau biggrin.gif mano yra mano,nors ir FLINTUSU(spiriama)pasidaro lotuliukas.gif

nu gerai kai masiniukas buna mano vardu registruotas tai dar galiu ir neęduoti, va Alfute , tai "verslinko " vardu , dar paims ir parduos verysad.gif , nors jis zino su manim menki juokai su tokiais dalykais, dirbu tokioj sriti kur reik su dokumentais , tai va sausas ir balos neisliptu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 05 22, 10:01)
nu gerai kai masiniukas buna mano vardu registruotas tai dar galiu ir neęduoti, va Alfute , tai "verslinko " vardu , dar paims ir parduos  verysad.gif , nors jis zino su manim menki juokai su tokiais dalykais, dirbu tokioj sriti kur reik su dokumentais , tai va sausas ir balos neisliptu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Bet rimtai-yra tokiu zmoniu kur keicia masinas daugiau ,nei savo galva plauna biggrin.gif
as irgi,priprantu ir negaliu atiduot,beto Alfute MANO(mano vardu pirkta)bet as nebijau,mano MB seslus su sava jau 5 metus vazineja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 05 22, 10:05)
Bet rimtai-yra tokiu zmoniu kur keicia masinas daugiau ,nei savo galva plauna biggrin.gif
as irgi,priprantu ir negaliu atiduot,beto Alfute MANO(mano vardu pirkta)bet as nebijau,mano MB seslus su sava jau 5 metus vazineja biggrin.gif

SVAJONE smile.gif
mes net susipikstam del to tau ka saku mazai vaikystej masiniciu mama perka ar kas ir ko cia bludiji, tai kelis kartus jau buvau zaislines nupirkusi , saku ar gerai bus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 05 22, 10:14)
SVAJONE  smile.gif
mes net susipikstam del to tau ka saku mazai vaikystej masiniciu mama perka ar kas ir ko cia bludiji, tai kelis kartus jau buvau zaislines nupirkusi , saku ar gerai bus  tongue.gif

geras biggrin.gif dazniau pirk, kopiju ieskok ir kisk panosei thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 05 22, 12:17)
geras biggrin.gif dazniau pirk, kopiju ieskok ir kisk panosei thumbup.gif

Tik va beda kad mazai jis tebuna LT
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 05 22, 12:21)
Tik va beda kad mazai jis tebuna LT

ir dar jis tau reguliuoja g.gif visai neduociau pasireikst tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 05 22, 14:12)
ir dar jis tau reguliuoja g.gif visai neduociau pasireikst tongue.gif

Nu paskutiniu metu stenguos ji ir nugesinti, kazkuriam laikui pasiduoda , paskui vel pradeda virti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 05 20, 13:15)
gal kas keitet ax.gif
kiek kainuoja pasikeist vairo stiprintuva blush2.gif
bega skystis,o jau cypia doh.gif kiek galetu kainuot remontas(kiek sukist teks blush2.gif )



tikrai nebrangiai, siurblys tinka ir nuo audi ar wv ten stovi tas pats boch tik reik pakeist skyva ir tvirtinimo elementus, na tex dar skyscio isigyt, pakeist ji visa, manau iki 100lt turit tilpt, nebent jau mesitrai labai dideli sukciai papultu biggrin.gif


na pabandytu man kas pasakyt, kad Alfa reik parduot spranda nusukciau turbut, uosvio draugeliai retkarciais pasitycioja, bet kai ju gerosios A6 pradeda signalkes puliuot ir per valanda laiko pati pora kart atsirakina uzsirakina, dar sugeba langus atidaryt ir uzdaryt tai ka as zinau kur ten ta vokiska kokybe lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Danciux @ 2009 05 23, 11:39)
tikrai nebrangiai, siurblys tinka ir nuo  audi ar wv ten stovi tas pats boch tik reik pakeist skyva ir tvirtinimo elementus, na tex dar skyscio isigyt, pakeist ji visa, manau  iki 100lt turit tilpt, nebent jau mesitrai labai dideli sukciai papultu  biggrin.gif
na pabandytu man kas pasakyt, kad Alfa reik parduot spranda nusukciau turbut, uosvio draugeliai  retkarciais pasitycioja, bet kai ju gerosios A6  pradeda signalkes puliuot ir  per valanda laiko  pati  pora kart atsirakina uzsirakina,  dar sugeba langus atidaryt ir uzdaryt tai ka as zinau kur ten ta  vokiska kokybe  lotuliukas.gif

Aciu!bent jau orentuosiuos,nes dar zalia ir prievairo ir kainose biggrin.gif
O signalke A6 -gerule pasitaike lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Danciux @ 2009 05 23, 11:39)
gerosios A6  pradeda signalkes puliuot ir  per valanda laiko  pati  pora kart atsirakina uzsirakina,  dar sugeba langus atidaryt ir uzdaryt tai ka as zinau kur ten ta  vokiska kokybe  lotuliukas.gif

labutis 4u.gif

man isvis audes schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 05 23, 16:15)
labutis  4u.gif

man isvis audes  schmoll.gif

ne aude, net nelyginu su alfytem wub.gif
bet signalke biggrin.gif geriau jau be biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 05 23, 19:12)
ne aude, net nelyginu su alfytem wub.gif
bet signalke biggrin.gif geriau jau be biggrin.gif

Sutinku drinks_cheers.gif , juk jei tokia savivklinke pats gali neiti araba vagiui padeti
Atsakyti