Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo

QUOTE(triušė @ 2009 05 21, 16:44)
manau,kad pagelbetu,bet prasau,kad MB veztu(o jis dirba)nes ,kai mes moteros vezam,tai ir plesia atitinkamai lotuliukas.gif as taip manau

nu labuks 4u.gif
na matai , pas mane kaip tik antraip gaunasi, as maziau sumoku negu maniskis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 05 21, 18:21)
nu labuks  4u.gif
na matai , pas mane kaip tik antraip gaunasi, as maziau sumoku negu maniskis  biggrin.gif

na as dar nebandziau biggrin.gif pirmas sykis pas daktarus jai,bet matom kas yra,tik MB neturi kur krapstyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 05 21, 20:40)
na as dar nebandziau biggrin.gif pirmas sykis pas daktarus jai,bet matom kas yra,tik MB neturi kur krapstyt ax.gif

nu va , nu visada buna pirmas kartas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 05 21, 21:47)
nu va , nu visada buna pirmas kartas  mirksiukas.gif

zinok,bijau, kad ax.gif kai pradesiu kist nebus galo unsure.gif nors tfiui tfiu tfiu lyg viskas ciki,daugiau bedu nera ax.gif bet............
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 05 21, 21:59)
zinok,bijau, kad ax.gif  kai pradesiu kist nebus galo unsure.gif nors tfiui tfiu tfiu  lyg viskas ciki,daugiau bedu nera ax.gif bet............

Tikrai viskas bus gerai reik tik tiketi o jeio cia galvosi , tai ir prisisauksi beda, manau jei nevazuosi i dragus su ja ilagai vazuosi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 05 21, 22:01)
Tikrai viskas bus gerai reik tik tiketi o jeio cia galvosi , tai ir prisisauksi beda, manau jei nevazuosi i dragus su ja ilagai vazuosi  4u.gif

ne,as ja myliu,ir tikiu ,kad viskas bus thumbup.gif
bet as pasiryzus ja gydit jai reiks,labai jau ji man PATOGI ax.gif ir MIELA wub.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 05 21, 22:16)
ne,as ja myliu,ir tikiu ,kad viskas bus thumbup.gif
bet as pasiryzus ja gydit jai reiks,labai jau ji man PATOGI  ax.gif ir MIELA wub.gif

Na ir man zinok, ir labai labai patogipos sedynes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 05 21, 22:48)
Na ir man zinok, ir labai labai patogipos sedynes  smile.gif

na,man per 3 men teko pabandyt blush2.gif
golfa,reno,opely,nisan,seat ir alfa
tik ji geriausia ir super as joj jauciuosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 05 21, 23:03)
na,man per 3 men teko pabandyt  blush2.gif
golfa,reno,opely,nisan,seat ir alfa
tik ji geriausia ir super as joj jauciuosi biggrin.gif

Nu mes pradeant ziguliku irgi turejom gyva galybe masiniuku, ir audes raudes, kuriu dab negaliu pakesti, i jjeta, ir skorpi ir pasata, i bmv, va ta buvo nieko ir opeliuka turejau ir audine, turejau hondike , va ja labai mylejau wub.gif , bet sugalvojo maniskis ja paruoti, tai tris dienas su juo nesiklabejau ir verkiau verysad.gif ir dabar primenu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 05 21, 23:42)
Nu mes pradeant ziguliku irgi turejom gyva galybe masiniuku, ir audes raudes, kuriu dab negaliu pakesti, i jjeta, ir skorpi ir pasata, i bmv, va ta buvo nieko ir opeliuka turejau ir audine, turejau hondike , va ja labai mylejau  wub.gif , bet sugalvojo maniskis ja paruoti, tai tris dienas su juo nesiklabejau ir verkiau  verysad.gif ir dabar primenu smile.gif

biggrin.gif jai perka naujasne,nereik verkt,bet as isikabinu nagais ,ragais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 05 22, 00:19)
biggrin.gif jai perka naujasne,nereik verkt,bet as isikabinu nagais ,ragais biggrin.gif

Nu ir priprantu susigyvenu o sau baf pareiskimas reik parduoti... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 05 22, 07:43)
Nu ir priprantu susigyvenu o sau baf pareiskimas reik parduoti... doh.gif

ne,taip as neduociau biggrin.gif mano yra mano,nors ir FLINTUSU(spiriama)pasidaro lotuliukas.gif
Atsakyti