Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo

QUOTE(mercedes @ 2009 04 25, 17:43)
kiek suprantu,maitinama benzinu?Siūlyčiau pasidomėti kuro suvartojimu mirksiukas.gif

Variklis: BOXAS 1400 cm³
6/7litrai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(triušė @ 2009 04 25, 20:26)
Variklis: BOXAS 1400 cm³
6/7litrai blush2.gif

Na,nebent ji idealaus tecninio stovio ir važinėsi tiesiu keliu.Realiai mieste apie 10l turėtų valgyti.Nors geriau galėtų pasakyti tie,kurie tokį auto vairuoja,nes pas mane dyzeliukas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mercedes: 26 balandžio 2009 - 11:46
QUOTE(mercedes @ 2009 04 26, 12:33)
Na,nebent ji idealaus tecninio stovio ir važinėsi tiesiu keliu.Realiai mieste apie 10l turėtų valgyti.Nors geriau galėtų pasakyti tie,kurie tokį auto vairuoja,nes pas mane dyzeliukas...

dekui blush2.gif
vistik rinkausi is 145 ir 146
issirinkau 146 rolleyes.gif
tad rasausi i jusu gretas ax.gif jai priimsit biggrin.gif
Atsakyti
biggrin.gif ziuriu i ateity biggrin.gif
dar lyg ir nereik,bet...............

pirkau masina is merginos(MB sako;nedaug ir vazinesi,teks keist sankaba,bet tau pradzioj uzteks lotuliukas.gif )gal kas keitet,kiek mazdaug kainuoja remontas?
Aciu!


Atsakyti
na kuro sanaudos tokios tai tik auostradoi, boxer varikliai pasizymi kuro suvartojimu, bet turi labai geras charakteristikas ir yra ilgaamziski, bei ju skleidziamas garsas yra tikrai nuostabus. Sankaba su darbais jai darysi teisingose vietose apie 600 + darbas vel gi cia + /-+ ziurink kas darys ir kokios detales, rekomenduociau Lina kaune 868659905 arba uzmesk aki i www.alfaklubas.lt skiltis daktarai ir donorai, nerekomenduoju Autobravos ir autoprizmes. Gero naudojimosi drinks_cheers.gif
Papildyta:
seip realiai tas 1,4 tikrai per silpnas yra todel jai tilpsit i 10 bus gerai , nebent ismoksit vazinet pensininkes rezimu lotuliukas.gif
Atsakyti
siandien nusipirkau thumbup.gif
dabar nuprausiau cool.gif
ir ji man tokia wub.gif wub.gif flirt.gif
Atsakyti
Tai prašom ir mums parodyti mirksiukas.gif
Atsakyti
cia mano masiniukas,bet pardavejo fotke ax.gif
user posted imageman ji wub.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif
noreciau i jusu kompanija , mao masiniukas irgi ALFukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sapis @ 2009 05 09, 09:40)
Laba diena  4u.gif
noreciau i jusu kompanija , mao masiniukas irgi ALFukas  4u.gif

prasom prasom 4u.gif kokia Alfute turi?

Triuse,gero ir tau vazinejimo 4u.gif
Atsakyti
speju 156 arba ka nors is 14x biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aude:) @ 2009 05 09, 21:26)
prasom prasom  4u.gif  kokia Alfute turi?

Triuse,gero ir tau vazinejimo  4u.gif

nu jau ne jaunikle blush2.gif simtas keturiasdesim sesta , devyniasdesimt sestu.
atsiprasau kad skaiciais nerasau kazka padariau kompui, tiklsiau kleveturai, neraso skaiciu. ax.gif

nu turiu ja jau ketvirtus metus bet jau du kartus teko sirdute keisti doh.gif
Atsakyti