Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo

QUOTE(Danciux @ 2008 12 10, 13:19)
maniskes irgi buvo uzsalus, ta siaip ne taip atidariau,  paskui uzdaryt negalejau tai teko  uzkurt ir koki pusvalanduka  pastacius klimoi 27  pust ora i salona, bet padejo smile.gif

reiks vel to purskalo gumoms isigyt kad  neprisaltu smile.gif

A blindai nervai neatlaike kad toyotos dureles uzsalo ir iki daba negali atidaryt biggrin.gif

Aha, man ir neužsidarė doh.gif shuds su bruknėm biggrin.gif

Ale radau dar nuo praeitų metų tokį skystį , tai kažkurį čia rytą lux padėjo bigsmile.gif

O dar , neveikia pas mane galinio lango šildymas , tai biški parasoja galas , reiks nulėkt pas alfistus. Pasiilgo gal jau manęs biggrin.gif

Ir dar , prieš kelias dienas man bakstelėjo tooookia pat alfytė , aišku ten beveik net nesimato ( ačiū dievui ), ale išlipom abu su šypsena cool.gif

Tai va tokios tokelės smile.gif
Atsakyti
del galinio lango yra keli variantai arba sudeges saugiklis, nekontaktuoja rele arba sugedus, o poto jau kontaktai priie galinio lango bloko sildymo, pirmoi vietoi patikrinciau saugikli saugikliu bloke jis turi but vairuotojo pusei kazkur apacioi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Danciux @ 2008 12 11, 13:22)
del galinio lango yra keli variantai arba sudeges saugiklis, nekontaktuoja rele arba sugedus,  o poto jau kontaktai priie galinio lango bloko sildymo, pirmoi vietoi patikrinciau saugikli saugikliu bloke jis turi but vairuotojo pusei kazkur apacioi smile.gif

Dėkui 4u.gif
Atsakyti
Na ir orelis doh.gif
Taip ir norisi dygliuotų padangų unsure.gif
Atsakyti
pats geriausias automobilis Alfa Romeo user posted image
Atsakyti
gal ne geriausias,bet gerbeju turi smile.gif


cia skirta Tadu Blyndai jai dar uzsuks http://www.youtube.c...zON4bWsl2Ek

man uztenka ir paprastu normaliu zieminiu padangu ,kazkaip mano karve ir sujom gan smagiai vaziuoja tik ant gryno ledo jaucias kaip tikra karve :DDD
Atsakyti
Niu man dabar kai pirmą dieną pašalę buvo , tai labai jau striomnai buvo , bet nieko - atlaikėm biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astulkinas: 21 gruodžio 2008 - 18:29
Su Naujaisiais Metais , AR mylėtojai wub.gif
Atsakyti
Su Naujais wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
aha su atejusiais biggrin.gif
Atsakyti
Laba,
niu vienu žo , patikrino saugiklius , viskas oki , sako gal patrūkinėję tos juostelės, tai jaučiu teks kažkaip suktis be galinio lango šildymo. Pagalvojus ne tiek ir daug tokių dienų būna smile.gif

Kaip gyvenat ? Kaip mašiniukai ? Mano buvo ir kapotas prišalęs biggrin.gif
Atsakyti
o indikacine lempute uzsidega kai ijungi galinio lango sildyma ar ne ? , jums geraiu kai kapotas.man buvo prisales degalu ipilimo dantelis biggrin.gif
Atsakyti