Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo

QUOTE(aude:) @ 2008 11 24, 22:49)
puikiai,MB seses alfa vaziuoja ir vargo nemato,dar padangytes minkstutes gumos nusipirko,tai isvis kaip bitute per sniega ir leda varo  cool.gif


tai aisku... Visi kas su AR vaziuoja vargo nemato....
gal kas parduota naudota kokiu 5 m. senumo AR ir gali suteikti garantija 2-3 metams... Nupirkciau tokia... smile.gif
Atsakyti
sveikos, ilindau pasniukstineti, mano svajoniu auto, tiksliau AR 159 thumbup.gif bet pradziai uztektu ir AR 166,kokiu 2005m, bet va vyras nelabai nori pasirasyti, nes atseit ne kaip vaziuoja ir detales brangios, brolis pacioj Italijoj vazinejo su AR geresniu metu siaip sake kad kieta masina... tai cia matyt kiek zmoniu tiek nuomoniu, kam prie ko sirdis linksta tas taip ir kalba... neprarandu vilties su tokia palakstyti... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tadas_Blinda @ 2008 11 25, 15:13)
gal kas parduota naudota kokiu 5 m. senumo AR ir gali suteikti garantija 2-3 metams... Nupirkciau tokia... smile.gif

Parduodu! biggrin.gif be garantijos,uztai daug visokiu ''pribumbasu'' viduj prikista lotuliukas.gif pirk! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(do22 @ 2008 11 25, 19:54)
sveikos, ilindau pasniukstineti, mano svajoniu auto, tiksliau AR 159 thumbup.gif  bet pradziai uztektu ir AR 166,kokiu 2005m, bet va vyras nelabai nori pasirasyti, nes atseit ne kaip vaziuoja ir detales brangios, brolis pacioj Italijoj vazinejo su AR geresniu metu siaip sake kad kieta masina... tai cia matyt kiek zmoniu tiek nuomoniu, kam prie ko sirdis linksta tas taip ir kalba... neprarandu vilties su tokia palakstyti... bigsmile.gif

166 tikrai nekieta wub.gif

o 159 wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
na 159 is esmes ir negali but ne kieta, ten visikai kita konstrukcija ir kiti technologiniai sprendimai, kas liecia 166 tai puikus auto, komforto daug, bet as asmeniskai imciau modeliuka pagaminta po 2004 vadinama G3 arba facelifta. To Blinda, visa laime,kad vazineji su kazkokia tai TOYOTA, nerasau,kad tai slamsto kruva, bet ir ne ledas, butu pati geriausia jai nebutu geresniu, bet dziaugiuos kad nevazineji su alfa nes turbut atsibostum visiems forumuose su savo kvailais klausimais kaip pakeist lempute , kaip ijungt ta ar ana bigsmile.gif


Eva neskubu, klavoi jau puse klavisu nenori spaustis ax.gif
Atsakyti
O kokia toyota TB vairuoja? Jam gal pasiulyt AR MiTo lotuliukas.gif Turbut labiausiai netikes modelis (mano nuomone(kuri dideles reiksmes neturi)) is AR ax.gif Blyn ''Grande Punto'' tik su nosim doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eva...: 28 lapkričio 2008 - 00:33
fotkese tikrai mito nekaip atrodo, bet realybiai visai kas kito, matosi,kad pagrindas buvo 8c , nes turi pakankamai panasias formas , Varikliai irgi neprasti siulomi, mano manymu tikrai bus nusisekes modelis, nors man asmeniskai kai pirmas fotkes ziurejau nepatiko ji, bet veliau ziuredamas pradedi suprast,kad ji kitokia ir negali but ir atrandi ta jos visa grozi, cia panasiai kaip ir lancia thesis, galima gincytis del tokiu dlyku ilgai ir nuobodziai, man asmeniskai senesne 156 nekaip atrodanti nebent sw o faceliftine viskas ok 159 kazkokia perdaug ispusta pradejo panaset i visokias audi kugelvagen ir t.t
Atsakyti
Nu as ,kas liecia auto, ne ekspertas...tad nesiginciju smile.gif turiu tik viena auto fobija - mazi masiniukai ... pakest ju negaliu ax.gif ''skarbonkes ant ratu'' cool.gif kad ir su bmw varikliais jie butu...
Atsakyti
o kas is bmw variklio gero o gi nieko, kaista kep velnias galvos trukineja, alkuniniai nelaiko, visas auto reik moket eksplotuot ir keist viska kaip priklauso, stebuklu juk nebuna visur tas pats, tas pats atmosferinis variklis, turbininis ar dyzelinis, tokie patis davikliai europietiskose, boch japoniskose chui paimios, renkames ka norim, as pati negaliu pakest mazu auto, nors daznai vazineju su pugu 306 break bet tik del ekonomijos ir tiek, o bedu su ja dar daugiau kaip su alfa ir eksplotacija tikrai gerokai brangesne
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylimuke: 28 lapkričio 2008 - 23:20
QUOTE(Danciux @ 2008 11 22, 15:50)
ir kaip jusu alfutes atlaike pirmaji  salti ?

ahoooi , man užšalo rankenos lotuliukas.gif ir juokas ėmė ir nervas biggrin.gif

a jau temą kol radau doh.gif Blinda , ko nepakėlei į viršų ?? a ? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astulkinas: 09 gruodžio 2008 - 22:42
maniskes irgi buvo uzsalus, ta siaip ne taip atidariau, paskui uzdaryt negalejau tai teko uzkurt ir koki pusvalanduka pastacius klimoi 27 pust ora i salona, bet padejo smile.gif

reiks vel to purskalo gumoms isigyt kad neprisaltu smile.gif

A blindai nervai neatlaike kad toyotos dureles uzsalo ir iki daba negali atidaryt biggrin.gif
Atsakyti
Labutis visoms alfu myletojoms! Turiu ir as alfute 156! Tik ji nera nauja, 98 metu, taciau vaziuoja labai puikiai, jokiu nusiskundimu! Tik ka perejus technikini, manau su ja dar metelius atvazinesiu, na, o paskui keisim i naujesne! ax.gif
Atsakyti