Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo

Lockets tai tep iseina,kad gyveni netoli taikos 32 b. bertods tox naujas adresiukas jo parduotuves smile.gif tegu varo kas ka nori, pats isitikinau,kad visi kugelvagenai adables ir kitas meslas gamintas europoi turi tu paciu ir dar rimtesniu bedu, man px,kad alfa nuverteja, bet uztai ja smagu vairuot bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Danciux @ 2008 10 21, 15:01)
Lockets tai tep iseina,kad gyveni netoli taikos 32 b. bertods tox naujas adresiukas jo parduotuves smile.gif tegu varo kas ka nori, pats isitikinau,kad visi kugelvagenai adables ir kitas meslas gamintas europoi turi tu paciu ir dar rimtesniu bedu,  man px,kad alfa nuverteja, bet uztai  ja smagu  vairuot bigsmile.gif

aha, ne per toliausiai ax.gif

o dėl viso kito tikrai sutinku wub.gif malonumas vairuoti alfas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2008 10 21, 16:37)
aha, ne per toliausiai  ax.gif

o dėl viso kito tikrai sutinku wub.gif malonumas vairuoti alfas  wub.gif


Kas suniui pakels uodega jei ne pats.. smile.gif he he he... smile.gif

Ir kame tas malonumas, papasakokite dar karteli? Va MB tai tikrai malonumas vairuoti... smile.gif
P.S. Tai kaip ten su ta standartine ir labai turtinga iranga AR yra? Nuo kada AR prades gamykline navigacija montuoti? smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
kaip čia buvo gera ir smagu, kol šitas pilietis vėl nepasirodė doh.gif

bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2008 10 21, 17:13)
kaip čia buvo gera ir smagu, kol šitas pilietis vėl nepasirodė  doh.gif

bigsmile.gif


Jus atsakykite i klausima, nes visas jusu smagumas tame, kad susirenka tie kurie turi Ar ir pradeda save guosti, nors viskas aisku kaip diena, kad AR nuvertejimas nerealus, gedimu statistika ziauri, detaliu kainos kosmines, lyginant su analogiskais konkurentais. Remontas irgi nera pigus.
Atsakyti
QUOTE(Tadas_Blinda @ 2008 10 21, 16:28)
Jus atsakykite i klausima, nes visas jusu smagumas tame, kad susirenka tie kurie turi Ar ir pradeda save guosti, nors viskas aisku kaip diena, kad AR nuvertejimas nerealus, gedimu statistika ziauri, detaliu kainos kosmines, lyginant su analogiskais konkurentais. Remontas irgi nera pigus.

apie navigacijas aš jums neatsakysiu, nes nelabai man ji reikalinga, ir nesidomėjau cool.gif

genda ir audinės, deja sad.gif

Tokiais keliukais, kaippas mus važinėjant, važiuokles bet kuriai auto reiks tvarkyti smile.gif

aš tikrai neturiu dėl ko savęs guosti, tiesiog esu patenkinta savo automobiliu 4u.gif

o kitų markių taip nepeikiu, kaip tai darote jūs blush2.gif

juk ne šiaip sau yra n+k automobilių markių ir modelių smile.gif
kad įtikti kiekvienam, o kiekvieno žnogaus skonis ir pomėgiai, ir visa kita yra skirtingi ax.gif

o ši tema skirta prijaučiantiems AR, o ne jas keikiantiems 4u.gif

Manau reikia gerbti kiekvieno žmogaus pasirinkimą.

Tiek iš mano pusės cool.gif
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2008 10 21, 17:34)
apie navigacijas aš jums neatsakysiu, nes nelabai man ji reikalinga, ir nesidomėjau  cool.gif

genda ir audinės, deja sad.gif

Tokiais keliukais, kaippas mus važinėjant, važiuokles bet kuriai auto reiks tvarkyti smile.gif

aš tikrai neturiu dėl ko savęs guosti, tiesiog esu patenkinta savo automobiliu 4u.gif

o kitų markių taip nepeikiu, kaip tai darote jūs blush2.gif

juk ne šiaip sau yra n+k automobilių markių ir modelių smile.gif
kad įtikti kiekvienam, o kiekvieno žnogaus skonis ir pomėgiai, ir visa kita yra skirtingi  ax.gif

o ši tema skirta prijaučiantiems AR, o ne jas keikiantiems 4u.gif

Manau reikia gerbti kiekvieno žmogaus pasirinkimą.

Tiek iš mano pusės cool.gif



Genda visi automobiliai, taip sakyti mazu maziausiai neprotinga. jei perkate automobili, tai kodel jus ji tikrinate? Juk vis tiek visi genda? Jei remontas nebrangus, tai kiek ten ta gedima kainuoja pataisyti, kapeikos juk... smile.gif
AUDI A4 priekine lempa savartyne kainuoja 20 Lt, kiek kainuoja AR lempa?

O ka jus galite peikti, jei faktai akyvaizdus... Geram daiktui reklamos nereikia, ji perka.. Pasakykite prasau kaip gero daikto niekas neperka ir 2008 m. AR pardavimai Europoje sumazejo 30 proc.??? Kaip cia taip dabar iseina, tokia gera masina ir niekas jos neperka? Kodel niekas nenori pirkti buto prie BIGo? O nori tureti buta normaliame rajone? Todel, kad kisene neisnesa geresniam daiktui nusipirkti, todel ir perka slamsta, o paskui tai jau kaip Dievas duos... smile.gif Kazin kodel NIssan'o pardavimai isaugo 15 proc., o Toyota ir BMW po 10 proc.? Aaaa?

Forumas skirtas viesiems. Jau sakiau, jei jums nepatinka kritika is salies, kuri jums taip ramiai miegoti neleidzia ir privercia nusiimti rozinius akinukus, pasidarykite uzdara foruma ir maloniai pasakokite vieni kitiems pasakas, apie pigius remontus, pigias detales ir nerealia kokybe ar gyvenimo stiliu, o gal net ir apie mistini variklio garsa (beveik kaip Ferrari). O faktus kuriuos cia pateikiu jus afigeni AR gerbejai kazkodel linke ignoruoti... smile.gif Juk taip smagiau su roziniais akinukais gyventi? Ar ne taip? smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tadas_Blinda @ 2008 10 21, 16:55)
Genda visi automobiliai, taip sakyti mazu maziausiai neprotinga. jei perkate automobili, tai kodel jus ji tikrinate? Juk vis tiek visi genda? Jei remontas nebrangus, tai kiek ten ta gedima kainuoja pataisyti, kapeikos juk... smile.gif
AUDI A4 priekine lempa savartyne kainuoja 20 Lt, kiek kainuoja AR lempa?

O ka jus galite peikti, jei faktai akyvaizdus... Geram daiktui reklamos nereikia, ji perka.. Pasakykite prasau kaip gero daikto niekas neperka ir 2008 m. AR pardavimai Europoje sumazejo 30 proc.??? Kaip cia taip dabar iseina, tokia gera masina ir niekas jos neperka? Kodel niekas nenori pirkti buto prie BIGo? O nori tureti buta normaliame rajone? Todel, kad kisene neisnesa geresniam daiktui nusipirkti, todel ir perka slamsta, o paskui tai jau kaip Dievas duos... smile.gif Kazin kodel NIssan'o pardavimai isaugo 15 proc., o Toyota ir BMW po 10 proc.? Aaaa?

Forumas skirtas viesiems. Jau sakiau, jei jums nepatinka kritika is salies, kuri jums taip ramiai miegoti neleidzia ir privercia nusiimti rozinius akinukus, pasidarykite uzdara foruma ir maloniai pasakokite vieni kitiems pasakas, apie pigius remontus, pigias detales ir nerealia kokybe ar gyvenimo stiliu, o gal net ir apie mistini variklio garsa (beveik kaip Ferrari). O faktus kuriuos cia pateikiu jus afigeni AR gerbejai kazkodel linke ignoruoti... smile.gif Juk taip smagiau su roziniais akinukais gyventi? Ar ne taip? smile.gif smile.gif smile.gif



Taip Blinda, su roziniais akinukais gyventi visada lengviau. Ne vienas forumietis jau tau sake...Ir kas cia blogo ar neprotingo? tai gal davai visiems gyventojams gyvenentiems prie BIG'o aiskinti, kad ju rajonas pastatytas ant grubiai sakant savartino o nauji namai Tarandeje perkami, kaip Akcijos metu parduodamos prekes...ir del to BIG'o rajono gyventojai gyvena su roziniais akiniais..... doh.gif Juk nesamone aiskinti, irodineti, teikti statistinius duomenis po 150 kartu ta pati per ta pati. Nu atsibodo jau taves klausytis, na nejau tu nematai, kad neidomios tos tavo nesamones. Pakeisk plokstele. Negadink zmoniems nuotaikos savo nuobodybemis.
Vazineji "Geromis masinomis" ir vazinek sau toliau....O mes vazinesime kuo noresim. thumbup.gif
Atsakyti
žinot Blinda, su jumis gražiai neįmanoma...

deja deja mano vyro A4 avant'o priekinės faros už tiek tikrai nenupirksi, net šrote schmoll.gif

bet čia kalba ne apie tai...

man giliai dzin tie pardavimai tongue.gif

ir pūskit iš čia geriau ...

o tai lendat ten, kur jūsų niekas nepageidauja, ir nepageidaus...

turbūt dėmesio trūkumas... mastau.gif
Atsakyti
is kur tokiu kalpoku, kas liecia alfu navigacijas tai jos yra montuotos jau senokai nuo 98m i 166, o ka reiskia zodis gamykline, ne viena auto gaminanti kompanija ju negamina ,o uzsako pas koki nors gamintoja, pvz mersuose ir bebbeliuose beckeriai stovi alfose berods siemems ics valdymo blokai su bose akustika lamborghini ir ferrari tokius zaislus alpinei uzsakineja,o kad genda tai genda visos jos, viskas priklauso nuo savininko ir kaip jis priziures savo auto, kaip ir minejau statiustikos kaip genda alfos nera, parodyk nors viena su uzlengtu varikliu,o kad kazkox bochinis daviklis nuleke cia jau nera auto gamintojo problema, tie patis davikliai stovi kitose auto ir genda ir tiesa pasakius px,o kuo mersa vairuot malonu, da *** jis net greiciu dezes geros neturi, variklis dirba kai tankas,o traukos nulis pagal litraza,o ta tavo toyota ko ji verta ziurim statistika 20m automobilio ji pigesne net negu alfa nes korozijos apsauga japonai nepasirupino, lotuliukas.gif Nepyk G Negerbiamas tadas debilynda, bet savo buka prota kur nors kitur demonstruok jus cia tikrai nepageidaujamas dekui uz supratingum,a :>)
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2008 10 21, 20:05)
žinot Blinda, su jumis gražiai neįmanoma...

deja deja mano vyro A4 avant'o priekinės faros už tiek tikrai nenupirksi, net šrote schmoll.gif

bet čia kalba ne apie tai...

man giliai dzin tie pardavimai tongue.gif

ir pūskit iš čia geriau ...

o tai lendat ten, kur jūsų niekas nepageidauja, ir nepageidaus...

turbūt dėmesio trūkumas... mastau.gif


Oi, nu nereikia cia lia lia... A4 ta pati fara, kaip ir daugelis daliu yra pigesnes ir zymiai, nei analogiskos klases AR. Remontas taip pat yra pigesnis daugeliu atveju. Gal norite lazintis? Man tai keista, kad net ir tame paciame AR forume zmones sutinka ir paverkia, kad AR dalys brangios, kai kuriu daliu zmones iesko po keleta menesiu. Tai jei jokiu problemu nera ir viskas taip pigu, tai kodel ten tiek ieskanciu devetu sankabu, komutatoriu ir kebulo daliu. Atsakyma turbut ir pati zinote, tos dalys ne tik kad brangios, bet ju dar ir nelabai kur gausi.

Tai jus atsakykite i klausima. Kodel kai perkate automobili tikrinate ji autoservise? Juk visi automobiliai genda, o AR remontas ir detales nebrangus, tai kam reikia ji tikrinti?

Atsakykite ir i kita klausima. Kaip ten su tais pardavimais yra? Kodel tokio gero daikto niekas nebeperka? Atsakyma puikiai zinote ir pati, juk jei yra "juoda", nepasakysi, kad tai "balta"... Lengviausia durniu ijungti ir sakyti, o man dzin... smile.gif xe xe xe smile.gif

Niekur as nesiruosiu is cia pusti, jau sakiau pasidarykite uzdara foruma, kokios problemos? Galesite dziaugtis savame siaurame 5 zmoniu ratelyje smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
nepatikėsi, bet man tikrai dzin, ir jokio durniaus aš nejungiu tongue.gif

skirtingai nei Tu protinguolio smile.gif

neturi ryškiai ką veikti, na aišku reikia dėmesio - nieko nepadarysi, kad Tau jo trūksta...


sėkmės, gal susirask žmoną, meilužę ar dar ką, kad dėmesio trūkumo nesijaustų mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti