Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo

QUOTE(astulkinas @ 2008 10 07, 22:31)
Aha, ir mažulkų daug  smile.gif

bet visos jos (alfutės) fantastiškos wub.gif

kažkaip tikrai nesigailiu, kad vistik ją išsirinkau thumbup.gif
Atsakyti
deja senesniu modeliu mazeja tokiu kaip 164 155 legendiniu 75 33 sprint ir spider senuju turim tik keleta musu zemelei
Atsakyti
qq smile.gif

kaip gyvenat ? Ratukus turit žiemai ?
Atsakyti
deja dar neisigyti, o po praitos ziemos is nauju michelin nekas telike sad.gif
Atsakyti
QUOTE(astulkinas @ 2008 10 15, 10:22)
qq  smile.gif

kaip gyvenat ? Ratukus turit žiemai ?

gyvenam gerai visai ax.gif

aš turiu žiemines padangas, tik lietnykų neturiu, bet žiemą pavažinėsiu su "skarbonkėm" smile.gif
O pirkau Goodyear padangas ax.gif Dar rugpjūčio mėnesį griebiau biggrin.gif
Atsakyti
as visgi mastau apie dunlop pireli vredestein arba yokohama, michelin nepatiko, praitais metais nusipirkau ziema ir atitarnavo tik sezona sad.gif Lockets kaip sekas burdacioko iskot ? smile.gif
Atsakyti
kad neieškau lotuliukas.gif
žinau, kad autobravoj tikrai gaučiau pagal užsakymą smile.gif bet kad kolkas nedegantis reikalas - vis randu ko labiau reikia blush2.gif lotuliukas.gif

Atsakyti
autobrava brangininkai, klubo forume susirask laimio kontaktus , jam pasuk arba roxiui kaune jis ten turi kazkoki srota
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2008 10 07, 22:37)
bet visos jos (alfutės) fantastiškos  wub.gif

kažkaip tikrai nesigailiu, kad vistik ją išsirinkau  thumbup.gif


Nu ka ten gailesiesi, kai tiek pinigu zmones kisa i italiskas auto, nekalbant apie nuvertejima ... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SonataNav @ 2008 10 17, 18:39)
Nu ka ten gailesiesi, kai tiek pinigu zmones kisa i italiskas auto, nekalbant apie nuvertejima ... smile.gif

Blindos draugė tongue.gif

kišti tenka į visas mašinas ax.gif ir jei tos mašinos ne antri golfai, bulkos ar senoviniai pasatai - tai ir remontas brangesnis, nesvarbu ar alfa, ar pežas, ar audinė irnesakyk.gif

vyro brolio audi aš dalys kai kurios gerokai brangiau kainuoja nei mano smile.gif

tai va, nepatinka alfos - yra kitų temų, gal ir apie jūsų auto 4u.gif mirksiukas.gif

ir šiaip kas per mada skaičiuoti kitų žmonių pinigus biggrin.gif kas nori - kiša, kas ne - ne lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Danciux @ 2008 10 17, 11:48)
autobrava brangininkai, klubo forume  susirask  laimio kontaktus , jam pasuk arba roxiui kaune jis ten turi kazkoki srota

aha, mačiau jau, kad yra atsidariusi parduotuvėlė Kaune, netoli visai nuo manęs smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LOCKETS: 17 spalio 2008 - 18:04
O žiūriu keista tendencija, kad SonataNav ir kitose temose kartu su Blinda savo varo.
Linkėjimai biggrin.gif

Dėl ratukų aš savuosius turiu pasiimt iš pardavėjos artimiausiu metu , bet net nžn tiksliai kox brandas tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astulkinas: 19 spalio 2008 - 15:20
Sveikos mamytes,mes jau turime ratukus ziemai,o vairuoju alfute 156, 2000m. smile.gif Dziugu girdeti,kad cia radau benraminciu.Alfos jega. thumbup.gif
Atsakyti