Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo

QUOTE(Danciux @ 2008 09 26, 23:45)
tai yra autoprizme,autobrava ( situ nerekomenduoju ) 

Vilniuje:
Musolinis 8 684 30701
Erikas 8 675 30600
Tomas, Pilaite 8 615 35864
Girius, 8 618 59057 Omnitel 864670345 Tele2

UAB “Autoexpert”
Specializuojasi itališkuose automobiliuose
Žalgirio g. 131, LT-08227 Vilnius
Automobilių servisas, tel. +37062044556
Automobilių transportavimas, tel. +37061066002
Atsarginių dalių skyrius, tel. +37061266002
El.paštas info@autoexpert.lt

paskutinio serviso nezinau nebuvau susidures




O kodel Danciux, Jums taip Autoprizme ir Autobrava nepatinka? Jie gi vieni didziausiu italisku auto "taisytojai".Matyt labai dideliu konfliktu su jais turejote, kad taip zmonems nerekomenduojate... ax.gif
Atsakyti
Danciux, pas Girių aš lakstau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Pupulia @ 2008 09 26, 23:55)
O kodel Danciux, Jums taip Autoprizme ir Autobrava nepatinka? Jie gi vieni didziausiu italisku auto "taisytojai".Matyt labai dideliu konfliktu su jais turejote, kad taip zmonems nerekomenduojate... ax.gif

Aha, tik kainos pas juos kokius triskart didesnės. Mano draugai kai atrado Girių , negalėjo atsidžiaugt biggrin.gif Na va ir man rekomendavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(astulkinas @ 2008 09 27, 14:36)
Danciux, pas Girių aš lakstau  smile.gif
Papildyta:

Aha, tik kainos pas juos kokius triskart didesnės. Mano draugai kai atrado Girių , negalėjo atsidžiaugt  biggrin.gif  Na va ir man rekomendavo  smile.gif



Aisku...
As tai lankausi pas Tipuka.... thumbup.gif
Atsakyti
butent kainos, autoprizme dar megsta pridaryt nesamoniu, pvz jusu auto turi gerus daviklius, tai jie pasirupins,kad atsidurtu blogi vietoi geruju pats patyriau kai keiciant amortizatorius mano viena nauja priekini stabdziu dika pakeite senu, kainos remonto kosminio lygio,o meistrai tikrai ne specai,ka galima sakyt apie giriu, musolini arba zaza, na autoprizmei galima isigyt originaliu detaliu gerokai pigiuau nei autobravoi, beja ten alfu era prasideda tik nuo 147 modelio kazkodel kitu senesniu geriau neiskot daliu.

Beja galim sveikint Lietuvos Alfa romeo klubo racing team komanda su siandien iskovota Arx baltica 4 valandu varzybose 1 vieta bendroja iskaitoja auto kas nezino Ar155Ti Zazas edition smile.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Danciux @ 2008 09 28, 20:25)
1 vieta bendroja iskaitoja auto kas nezino Ar155Ti Zazas edition smile.gif thumbup.gif  drinks_cheers.gif

Triskart VALIOOOO!
clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Danciux @ 2008 09 28, 20:25)
Beja galim sveikint Lietuvos Alfa romeo klubo racing team komanda su siandien iskovota Arx baltica 4 valandu varzybose 1 vieta bendroja iskaitoja auto kas nezino Ar155Ti Zazas edition smile.gif thumbup.gif  drinks_cheers.gif

thumbup.gif Sveikinimai didžiausi wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
gaila negaliu cia foto kelt ,bet kam idomu viskas yra klubo saite smile.gif
Atsakyti
Niu , kaip gyvi ? Kaip važinėjas ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(astulkinas @ 2008 10 07, 10:16)
Niu , kaip gyvi ? Kaip važinėjas ?  smile.gif

puikiai wub.gif

myliu savo gražuolę mašinytę thumbup.gif pasisiuvau "Arostėj" naujus kilimėlius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2008 10 07, 16:25)
puikiai  wub.gif

myliu savo gražuolę mašinytę  thumbup.gif pasisiuvau "Arostėj" naujus kilimėlius  thumbup.gif

Ohoo, tai tu šaunuolė smile.gif
Aš tai dabar gatvėse visas AR pravažiuojančias matau , pasirodo jų ne tiek ir mažai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(astulkinas @ 2008 10 07, 22:13)
Ohoo, tai tu šaunuolė  smile.gif
Aš tai dabar gatvėse visas AR pravažiuojančias matau , pasirodo jų ne tiek ir mažai  tongue.gif

labai daug dabar jų yra, ypač 156 smile.gif
bet ir 147 daugėja wub.gif
Atsakyti
QUOTE(LOCKETS @ 2008 10 07, 22:22)
labai daug dabar jų yra, ypač 156 smile.gif
bet ir 147 daugėja wub.gif

Aha, ir mažulkų daug smile.gif
Atsakyti