Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo

Aš manau jis tiesiog jaučia kaifą besiginčydamas ir įrodynėdamas savo , nes kaip pastebėjau jis ne tik mūsų temoj tą daro smile.gif
Kaip tas energetinis vampyras.........
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astulkinas: 24 rugsėjo 2008 - 08:45
QUOTE(Tadas_Blinda @ 2008 09 23, 17:40)
Aha pastebejau, kad servisuose vis daugiau AR smile.gif
Ekonomine padetis salyje blogeja, zmonems tenka rinktis pigesnesnius automobilius. Paziurim kiek kainuoja pvz. 2002 metu A6 ir AR 156, ir ka matom? kainu skirtumas beveik dvigubas. Saltinis autopliusas smile.gif Tik ten kazkodel mazas pasirinkimas AR, ko gero visas ispirko, nes A6 nelaibai iperka smile.gif

Kaip zinia, pigaus ir gero daikto juk nebuna smile.gif



Idomu, kokį automobilį pats vairuojat??? g.gif
varot čia ant AR, o aš galiu pasakyti pvz iš savo gyvenimo...
aš vairuoju AR, 1999m., o draugas vairuoja Toyota 2004m..
Jo mašina palyginus gana nauja, iš salono pirkta, tačiau autoservize buvo n kartų, tokių metų automobilis, o jau yra ir išlindusių rudžių, ir kūro sąnaudos laaabai nemenkos...žodžiu vien bėdos su ta Toyota.. doh.gif
Na,o mano AR nei surūdijusi, kūro sąnaudos minimalios ir į servizą nereikia važinėti, nes jokių bėdų su ja nėra... wub.gif
Taii visada keliaujam su AR,o ne su Toyota... thumbup.gif
Ir jus man niekaip neįrodysit,kad AR lievas automobilis... tongue.gif
Atsakyti
Eimy , tu atsargiai , JIS vairuoja Toyota biggrin.gif

Grįžtant , prie kalbų apie AR, ar pas nieką nešokinėja ( nešokinėjo ) benzo rodyklė , bo pas mane žiūriu mėgsta pašokinėt g.gif
Atsakyti
QUOTE(astulkinas @ 2008 09 24, 10:58)
Eimy , tu atsargiai , JIS vairuoja Toyota  biggrin.gif

Grįžtant , prie kalbų apie AR, ar pas nieką nešokinėja ( nešokinėjo ) benzo rodyklė , bo pas mane žiūriu mėgsta pašokinėt  g.gif



Nieko cia baisaus smile.gif Pas mano vyra fiate irgi sokineja. Ir vietoj litrazo - kilometraza rodo lotuliukas.gif
Papildyta:
O cia draugo AR GT http://www.youtube.c...h?v=iMk514VFIeE thumbup.gif
Atsakyti
Ne nu aš nžn kada benzą piltis lotuliukas.gif
Atsakyti
o kai uzsipili dideli kieki kuro irgi sokineja ? nes gali but ta problema atsiradus del daznai esancio bake kuro kiekio sakykim savininkas pildavo po 20litru tai nuo tos vietos galbut rodykle ir kvailioja
Atsakyti
QUOTE(Danciux @ 2008 09 24, 14:57)
o kai uzsipili dideli kieki kuro irgi sokineja ?  nes gali but ta problema atsiradus   del  daznai esancio bake kuro kiekio sakykim savininkas pildavo po 20litru  tai nuo tos vietos galbut rodykle ir  kvailioja

Na piluos vienu kartu apie 15 litru ( dar aišku nedaug kartų teko piltis ) , o senoji šeimininkė gal pildavosi pilną baką visad g.gif

Reiks įtariu daugiau piltis biggrin.gif

Bo užsipilu rodo pusę bako , tadu po dienos kitos pradeda šokinėt , tai užsidega lemputė , kad piltis, tai vėl arti pusės bako doh.gif Ir taip bešokinėdama mane eeeeerzina tongue.gif
Šiandien ryte jau degė lemputė ir rodyklė kone ant pabaigos, ale kai jau buvau degalinėj viena padala buvo pakilus ir lemputė nebedegė .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astulkinas: 25 rugsėjo 2008 - 11:02
visgi itarciau prietaisu skydeli nes plude bake negali rrodyt puse bako jai nera tiek kuro, nebent ji uzstrigus, bet kadangi ji pas jus sokineja, vadinas atejo laikas pasirodyt elektrikui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Danciux @ 2008 09 25, 15:32)
visgi itarciau  prietaisu skydeli nes plude bake negali rrodyt puse bako jai nera tiek kuro, nebent ji uzstrigus, bet  kadangi ji pas jus sokineja, vadinas atejo laikas pasirodyt elektrikui smile.gif

Na važiuosiu kitą savaitę pas savo alfistus, bo kaip nujausdama palikau ten savo daiktus iš seno mašiniuko biggrin.gif
Reiks pasikonsultuot už vieną.

Ačiū už info , bet kokiu atveju 4u.gif
Atsakyti
tai isduokit paslapti,kas tie jusu alfistai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Danciux @ 2008 09 25, 22:24)
tai isduokit paslapti,kas tie jusu alfistai smile.gif

Na yra Vilniuje toks servisas , kur tvarko tik itališkus auto smile.gif
Pagrinde AR smile.gif
Atsakyti
tai yra autoprizme,autobrava ( situ nerekomenduoju )

Vilniuje:
Musolinis 8 684 30701
Erikas 8 675 30600
Tomas, Pilaite 8 615 35864
Girius, 8 618 59057 Omnitel 864670345 Tele2

UAB “Autoexpert”
Specializuojasi itališkuose automobiliuose
Žalgirio g. 131, LT-08227 Vilnius
Automobilių servisas, tel. +37062044556
Automobilių transportavimas, tel. +37061066002
Atsarginių dalių skyrius, tel. +37061266002
El.paštas info@autoexpert.lt

paskutinio serviso nezinau nebuvau susidures
Atsakyti