Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo

Na na, juokiasi tas, kas juokiasi paskutinis wink.gif
Ka reiskia per daznai ar per retai?! Lyginant su kitom. Gyvenu sioj saly, kur gaminamos Alfa Romeo ir kur ju pasitaiko kiek dazniau negu Lietuvoj.
Visu Alfu minusas, tai per brangios detales ir didelis bei greitas vertes praradimas ( cia vis lyginant su kitom). Alfos 166 defektai-per mazos lempos , taigi per mazai apsvietimo, stabdziai priekyje per greit susidevi, tos spyruokles (FEDERUNG-vokiskai ir deja nezinau lietuvisku terminu) ir Stossdaempfer, dar visokios mechanikos, apie kurias neturiu as menkiausio supratimo. Paskui 166-buna visokiausiu tipu, kurie turi dar specifiniu defektu. Taigi, nusipirkus sia masina, reikia turet ir stora pinigine, kad galetum sau leist taisymus. Pvz Fiatas irgi daznokai genda, bet bent jau daugumos detales,nera tokios brangios.
Ir dar, jeigu tikrai noresit vazinet Lietuvoj kaimo keliais doh.gif Zinokit barska jos sedynes jau vien vazinejant mieste.
Atsakyti
Egle 22,tai niekas ir nesiskundzia cia,kad kazkieno pinigine plona smile.gif fiata kai turejom tai nieko ji ten negesdavo schmoll.gif aisku reikejo ten tokias kaip stabdziu kaladeles pakeis,bet cia juk savaime aisku,juk su laiku kiekvienai masinai jos susidevi smile.gif alfa romeo 166 lempos per mazos ir apsvietimas blogas??? doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif pas mus xenonai sudeti,tai apsvietimas LABAI geras tongue.gif o ir kiek zvyrkeliu vaziavom,tai kaip tik su MB dziaugemes,kad nieko nesijaucia,kad per ji vaziuoji,nes su ankstesnem maskem ten kaip reikalas kratydavomes lotuliukas.gif lotuliukas.gif
dabar MB sesuo vazineja su musu masina norvegijos keliais(pardavem jai nes norim tokios pacios,tik naujesnes ir dyzelio),tai atsidziaugt negali bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aude:): 23 sausio 2008 - 12:59
Suprantu, meile akla smile.gif Del pinigines storio, tai neturiu dvejoniu kas jus liecia, tik parasiau kad daug kainuoja. Sekmes keliuose ir linkiu kad negestu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egle 22 @ 2008 01 23, 14:04)
Suprantu, meile akla smile.gif Del pinigines storio, tai neturiu dvejoniu kas jus liecia, tik parasiau kad daug kainuoja. Sekmes keliuose ir linkiu kad negestu  4u.gif

ne man pirmai ir nepaskutinei blush2.gif mirksiukas.gif

ei,o kur daugiau alfisciu dingo? ax.gif bigsmile.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(aude:) @ 2008 01 23, 16:46)
ne man pirmai ir nepaskutinei  blush2.gif  mirksiukas.gif

ei,o kur daugiau alfisciu dingo?  ax.gif  bigsmile.gif  cool.gif



Tikiuosi, kad nesusimusit, merginos biggrin.gif

Is esmes meile yra - ypac paklausykit kokiu - tik BMW, o kitos masinos s.....Cia vienas karstutinumas, o kitas krastutinumas - "varyt" ant kazko....

Su Thema pravazinejom daugiau negu 10 metu, absoliuciai jokiu priekaistu neturiu thumbup.gif thumbup.gif Einamasis remontas buvo atliekamas, bet ir tik tiek. Keitimo priezastis? Pakeitem gyvenama vieta, todel pirkom dyzelius, o ir meteliu anoji turejo ax.gif

Manyciau, kad likim kiekvienas prie savo nuomones. Nu man nepatinka 3 kl BMW - kojas ant ausu sedint reik susikelt, bet man netrukdo - lai vazinejasi tie, kuriem patinka wub.gif

Taip ir mes, alfistai - pasidziaukim tuo, kuo turim thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ifauru @ 2008 01 23, 16:53)
Tikiuosi, kad nesusimusit, merginos  biggrin.gif 

Taip ir mes, alfistai - pasidziaukim tuo, kuo turim thumbup.gif  thumbup.gif

nieks cia nesimusa mirksiukas.gif kiekviena myli savo automobili,taip,kad cia tik nuomones issakymas bigsmile.gif

o mes jau ka turim,tuo ir dziaugiames wub.gif
Atsakyti
niu labukas visoms alfistems. as irgi vairuoju alfa 156, tai visai liuks masiniusk, tokia miestietiska ir moteriska, ir kuro sanaudos mazos, o mano vyras tai apie 166 svaigsta, sako pirkism. siap man nuo merso ir bemso persedus ant alfos tai dideli skirtuma jauciau, tiek pakaba kietesne, tiek maziau stabiliau ant ilgo kelio kai spaudi "gaza" jauciasi, bet jau dabar pripratau, ir man ji patinka. siaip musus seimyna tai tik uz dyzelius, tai ir sita manoji "alpunia" dyzeline, bet visai tyliai varikliukas dirba, graziai murkia. o ir kain, pagal musu seimos pajamas, tikrai prieinama, sakau, liuks "alpute" 4u.gif

tuoj pabandysiu ikelti nuotraukyte, kaip manoji alfa uzkurti bando smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazekris: 23 sausio 2008 - 19:50
mazekris,liuks masiniukas thumbup.gif thumbup.gif wub.gif o mergyte dar grazesne wub.gif
Atsakyti
Kurgi Alfistes dingo? g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aude:) @ 2008 01 28, 14:56)
Kurgi Alfistes dingo?  g.gif  ax.gif


i trasa isvaziavo, keliai kaip sausiui geri biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ifauru @ 2008 01 29, 17:42)
i trasa isvaziavo, keliai kaip sausiui geri  biggrin.gif

bigsmile.gif jo thumbup.gif idedu ir as savo buvusia Alfute biggrin.gif daba ji pas MB sese,o mes ruosiames pirkti naujesne ir dyzeli wub.gif

Papildyta:
mazinau visaip,bet vis didele ideda,niekaip nesuprantu kodel g.gif doh.gif nu niekis,nieks nesupyks gi gal,kad didele,nieko negaliu padaryt,kad sumazetu verysad.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aude:): 29 sausio 2008 - 18:57
Labukas,nu laaabai grazi ta jusu alfuke,gal norit mainyt tik ant senesnes blush2.gif truputi g.gif ? Pas mane buvo 145 o dabar is vyro konfiskavau 164, nu senokos truputi ,bet vairuot vienas malonumas (3ltr.) doh.gif Siaip tai mano vyras alfistas,jis ir mane uzkrete,jo svajone 166 thumbup.gif
Atsakyti