Įkraunama...
Įkraunama...

Alfa romeo

QUOTE(Tadas_Blinda @ 2008 09 10, 00:02)
Ne cia kita serija: "Pirk plyta"... smile.gif

Jeigu sandėris pavyks,būtinai parašyk lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mercedes @ 2008 09 10, 09:56)
Jeigu sandėris pavyks,būtinai parašyk  lotuliukas.gif


O jus jei ka nors gero apie AR netycia suzinosite irgi parasykite smile.gif
Papildyta:
QUOTE(astulkinas @ 2008 09 08, 14:57)
Oho , o kaip tamsta žinote bus ar nebus remontuojamas?? Remontuojami kiek žinau visi auto  g.gif
Čia jau man iš fantastikos srities  wink.gif


Toyota RAV4 pirktas 2001 m., rida - 0 km, kaina - 82 000 Lt - parduotas 2006 m., rida 80 000 km, kaina 48 000 Lt. Per penkis metus nei vieno gedimo, garantinis aptarnavimas ir prieziura (tepalu keitimas ir automobilio bukles patikrinimas) Tokviloje apie 2500 Lt, per visus penkis metus. Per visa laika papildomai keistos kaladeles (viena karta). Absoliuciai nei vieno gedimo per 5 metus!

Kas nori kokybes perka japoniskus automobilius. Kas nori bedos perka, patys zinote ka... smile.gif
Atsakyti
tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LOCKETS: 10 rugsėjo 2008 - 08:46
QUOTE(Tadas_Blinda @ 2008 09 10, 09:13)
O jus jei ka nors gero apie AR netycia suzinosite irgi parasykite smile.gif
Papildyta:
Toyota RAV4 pirktas 2001 m., rida - 0 km, kaina - 82 000 Lt - parduotas 2006 m., rida 80 000 km, kaina 48 000 Lt. Per penkis metus nei vieno gedimo, garantinis aptarnavimas ir prieziura (tepalu keitimas ir automobilio bukles patikrinimas) Tokviloje apie 2500 Lt, per visus penkis metus. Per visa laika papildomai keistos kaladeles (viena karta). Absoliuciai nei vieno gedimo per 5 metus!

Kas nori kokybes perka japoniskus automobilius. Kas nori bedos perka, patys zinote ka... smile.gif

Nu jau ačiū , man nereikia auto už 82 K blink.gif lotuliukas.gif
Lygini nelyginamus dalykus biggrin.gif

beje, siųlau tau persikelt į ROVER skyrelį tongue.gif o mažu ir ten reiškiesi ?
Atsakyti
QUOTE(astulkinas @ 2008 09 10, 12:47)
Nu jau ačiū , man nereikia auto už 82 K  blink.gif  lotuliukas.gif
Lygini nelyginamus dalykus  biggrin.gif

beje, siųlau tau persikelt į ROVER skyrelį  tongue.gif  o mažu ir ten reiškiesi ?


Na as neesu toks turtingas, kad pirkciau bloga daikta t.y. AR, todel tenka apsiriboti Toyota ir pamirsti ilgam, kas yra automobilio remontas smile.gif

Ne veltui Alfa Romeo, dar yra vadinama ubagu Ferrari smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tadas_Blinda @ 2008 09 10, 12:18)
Na as neesu toks turtingas, kad pirkciau bloga daikta t.y. AR, todel tenka apsiriboti Toyota ir pamirsti ilgam, kas yra automobilio remontas smile.gif

Ne veltui Alfa Romeo, dar yra vadinama ubagu Ferrari smile.gif

Nu Tadai , bet jos ir kaina nedidelė nu yomayo. Ir prie ko čia Ferrari...nesupratau. Nei panaši , nei kaina tokia kaip Ferrari. Nu tu kaip blondinė kokia užsukta. TIKRAI.


Važinėk su savo Toyota ar su kuo tik nori . Laimės Tau , sveikatos , ir t.t. ir pan. lotuliukas.gif atia !
Atsakyti
QUOTE(astulkinas @ 2008 09 10, 12:33)
Nu Tadai , bet jos ir kaina nedidelė nu yomayo. Ir prie ko čia Ferrari...nesupratau. Nei panaši , nei kaina tokia kaip Ferrari. Nu tu kaip blondinė kokia užsukta. TIKRAI.
Važinėk su savo Toyota ar su kuo tik nori . Laimės Tau , sveikatos , ir t.t. ir pan.  lotuliukas.gif  atia !

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif prajuokinai
Atsakyti
Astulkinas,
Na, ne as taip sugalvojau, o labai gerbiamas AR klubo atstovas siame forume smile.gif
Kaip suprantu, jusu replikas peradresuojam tiesiai jam smile.gif

QUOTE(Danciux @ 2008 05 01, 10:48)
Ausra 155 teisingas  traukiamas modeliukas,kad jos nepasiduoda kazkokiems bmw  ar audi nesistebiu,varikliai galingi auto lengvi, po 164 155 paskutiniai gan nebrangios eksplotacijos   masiniukai su gan paprasta bet efektinga pakaba, naujasni pasizymi  didesniu manevringumu, bet explotacija brangesne, as kaip alfistas labiau vertinu senesnius modelius,kur matosi  tikras ar dizainas( nors breros tikrai noreciau  rolleyes.gif ) visgi alfa  yra   vadinamas ubagu ferrariu thumbup.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tadas_Blinda: 10 rugsėjo 2008 - 12:10
TB , kaip tau patogiau taip ir adresuok. Ir jei viską pasakei , gali dingt ramiai iš čia. Nepasigesim.
Atsakyti
QUOTE(Tadas_Blinda @ 2008 09 10, 09:13)
O jus jei ka nors gero apie AR netycia suzinosite irgi parasykite smile.gif


Matai,jeigu ne mano susidarytas TB portretas,gal dar ir draugais pataptumėm lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(Tadas_Blinda @ 2008 09 10, 13:09)

Na, ne as taip sugalvojau, o labai gerbiamas AR klubo atstovas siame forume smile.gif
Kaip suprantu, jusu replikas peradresuojam tiesiai jam smile.gif

g.gif Danciux ivėlė klaidą,nes jau senokai ubagų Ferrari yra vadinamas Opel Calibra......
Atsakyti
QUOTE(astulkinas @ 2008 09 10, 16:31)
TB , kaip tau patogiau taip ir adresuok. Ir jei viską pasakei , gali dingt ramiai iš čia. Nepasigesim.


Ne, man ir cia labai gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mercedes @ 2008 09 10, 16:04)
g.gif Danciux ivėlė klaidą,nes jau senokai ubagų Ferrari yra vadinamas Opel Calibra......

nu as irgi tik sita varianta su opel calibra esu girdejus cool.gif

nezinau kodel,bet paklausiu... ax.gif kodel TB uzsidejes profilyje Makso foto?taip patinka zmones su protiska negalia?man tai jo gaila.... verysad.gif
Atsakyti